Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja wczoraj w ramach sprawdzenia dorwalem LEft4Dead. Zagralem moze max 20 min, ale super klimat. Podejzewam ze na multi jeszcze lepiej. Co mnie bardzo zdziwilo to to ze moj lapek spokojnie to uciaga.

 

Quakelive, dostalem zaproszenie na bete, zagralem z 3 razy... hmm... chyba gameplay nie dla mnie poprostu. Wole cos o wiele bardziej team based.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator: wlasnie nie, i sam sie dziwie dlaczego. Jak narazie moj faworyt na ktorym chyba spedzilem ponad rok jakis czas temu to Enemy Teritorry. Ostatnio chyba tylko brak czasu powstrzymuje mnie od kupienia Orange Box'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, wreszcie. Szkoda że Killzone nie wyszło z trybem multiplier w demie bo byśmy połupali trochę :)

 

Są chętni na multiplier w KZ2 po przemierze ? Ja pewnie zaraz gdzieś zamówię preorder bo wychodzi już na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee szkoda grałem na pleja w 1 ale myslalem ze wkoncu pomysleli o pctowej wersji :P No cóż :D To mówicie ze fajne? W ile daliszcie rade demowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRID - najlepsza samochodówka

Mirrors edge - nawet nawet, z nudów można poskakać, jeszcze mi sie nie znudziła...

 

Jak ktos chetny do pogrania na multi w którąś z tych gier to napraszam na IRC'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze multiplayer ma byc podobny do zasad TEam Fortress 2. Ciekawe.

 

Jeśli się sprawdzi to zemrę przed telewizorem, w wieku 88lat.

Marcin - jak finanse dopiszą to ja jestem już chętny ;) chociaż może się to przeciągnąć o miesiąc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MGS4 przeszkadza mi to ze kupujesz gre, a dostajesz od cholery filmu. Ja lubie grac a nie tylko popatrywac na piekielnie dlugie cutscenki;). No i Snake jest tak zly, ze az mu sie opaska zmarszczyla.

 

A Killzone 2 fajny, ale to sterowanie, chyba za stary jestem zeby sie uczyc grac w FPP przy pomocy pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MGS4 przeszkadza mi to ze kupujesz gre, a dostajesz od cholery filmu. Ja lubie grac a nie tylko popatrywac na piekielnie dlugie cutscenki;). No i Snake jest tak zly, ze az mu sie opaska zmarszczyla.

 

Na tym polega magia tej gry, ale moim zdaniem jest dobrze wywazone. No ale, co kto lubi. Ja patrze na to takze ze strony "tfurcy", wiec nie moge sie nadziwic, nazachwycac.

 

Co kto lubi:)

 

A Killzone 2 fajny, ale to sterowanie, chyba za stary jestem zeby sie uczyc grac w FPP przy pomocy pada.

 

Slyszalem wczoraj opinie, ze na dobra sprawe sterowanie w KZ2 jest "jakies takie inne" i takze starzy wyjadacze konsolowi musza sie troche przyzwyczaic. Takze jest sprawiedliwie ;)

 

Mi sie gralo calkiem przyjemnie. Irytujace jest jedynie precyzyjne przycelowanie. No ale, gra jest tak stworzona i przeciwnicy tak sie zachowuja, ze mozna sobie chwile postac i sie pomeczyc z tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję FPP w rozgrywkach sieciowych. Swego czasu grałem zawodowo w klanie w Battlefield 1942, później w Battlefield 2. Teraz już nie mam na to czasu ale czasem lubię wejść na jakiś serwer Battlefield 2142 i pośmigać trochę.

Grafika może nie jest powalająca – ale emocji sporo, gdy drużyna dzieli się i razem stara przejąć kontrolę nad strategicznym punktem lub musi przejmować osobno całą mapę i bronić ich. Łączność jest taka sama jak w CS przez TeamSpeak. Tutaj powstawały takie formy przerzutu żołnierzy na drugi koniec mapy lub na tyły wroga o jakich się twórcom gry nie śniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak moge zaprosic znajomego na multi w GTA4? Mam go na liscie przyjaciol, ale nie widze zadnej opcji zwiazanej z gra. Nawet nie moze on wyszukac mojego serwa bo nie wyswietla sie na liscie.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i stalo sie. Bylem wczoraj w miescie, zauwazylem sklepik z grami... zauwazylem ze Team Fortress 2 i Battlefield 2142 mozna kupic w zestawie za pol ceny prawie... BFa nawet nie mialem czasu zainstalowac, TF2 pogralem moze z 1,5h - ale klimat jak narazie super :)

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak moge zaprosic znajomego na multi w GTA4? Mam go na liscie przyjaciol, ale nie widze zadnej opcji zwiazanej z gra. Nawet nie moze on wyszukac mojego serwa bo nie wyswietla sie na liscie.:o

 

jak jesteście oboje online i ten ktos aktualnie gra to można dołaczyc do jego gry, tyle tylko wiem.

 

JohnZi, musimy popykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co śmiać :P Ja bym sobie w to zagrał ^^ Hehehe :P

 

Mam pytanko... Postanowiłem sobie wrócić do klasyki czyli to na czym się wychowałem, albowiem mam na myśli Desperadosa :) Ahh... Ten Desperados :D Ostatnio jak na nim grałem to miałem kompa z zeszłej epoki :D No, a teraz mam mocniejszego chodź jak na teraz to już trochę do tyłu. Athlon 3200+, GeForce 8600 512 Mb, 1GB RAM. Taka stara gra a... Zacina? No właśnie... Wydaję mi się, że jest to spowodowane podeszłym wiekiem gry :/ Czy jest na to rozwiązanie? Np. zainstalowanie Win 98 zamiast XP? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybal spróbuj :D haha mozesz VirtualPC 2007 z microshitu sciagnac i heja wirtualna maszynke

 

a ja sobie szpilam w guitar hero 3 i fajna :P juz umiem na expercie przejsc 3 piosenki a gram od przedwczoraj :P i nie, nie siedze przy tym dniami i nocami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirror's Edge...Jedna z najbardziej dynamicznych gier w jakie grałem. Świetna zabawa. Polecam. ;))) ładna grafika, świetnie oddane tępo biegu...wartka akcja, ładne przerywniki animowane pomiędzy rozdziałami...dużo dobre. Choć niektórzy marudzą, że trudne, i że krótkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno przeszedłem Mirror`s Edge na ps3.

Minusy na początek:

- to wcale takie trudne nie jest (przeszedłem bez używania broni bez żadnego zaciachu)

- końcówka mnie rozczarowała, w momencie kiedy ta gra się skończyła liczyłem na co najmniej godzinę ostrej jazdy a tu tylko filmik i do widzenia (no ale liczę na to że cała trylogia będzie bardziej przemyślana)

A dobre to wiadomo:

- grafika (świetny design, bardzo klimatyczne i dobrze przemyślane od początku do końca)

- muzyka - samo dobre :)

- grywalność wiadomo że jak się zacznie biec to się zatrzymać nie chce :)

- świetnie połączenie części z wartką akcją i ze spokojnym bieganiem i exploracją

- klimat, klimat i jeszcze raz klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno przeszedłem Mirror`s Edge na ps3.

Minusy na początek:

- to wcale takie trudne nie jest (przeszedłem bez używania broni bez żadnego zaciachu)

 

o_O Srsly? Ja jak narazie też z broni nie kozystałem..ale słyszałem, ze na 6 rozdziale staje sie potrzebna bo inaczej nie da rady...Jakies kody miałeś?;>

 

Trylogia? Będzie tego więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kodów, przeszedłem całą gierę bez strzelania w ogóle, nawet jakiegoś achievmenta odblokowałem za to.

SPOILER

Na końcu musisz zniszczyć jakieś tam komputery wielkie to po prostu

biegasz naokoło nich aż strażnicy je zestrzelą i tyle.

Gra od początku była pomyślana jako trylogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavenly Sword szkoda ze taka krotka, przeszedlem w jeden dzien, po prostu gierka najlepsza w jaka gralem do tej pory, wszystkie lokacjie super przemyslane artystycznie, face rigi i animacje super, no i ostatni boss genialny ;) Chore umyslowo postacie maja genilany klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie W ME radze z Glinami o ile mozna ich rozdzielić i wykończyć po kolei. Ale Dynamika w grze super! Moment W grze gdzie trtzeba było wskoczyć na pociąg...a potem przeskoczyć na nastęny ;] Wow... Jeśli to ma być trylogia to super ;)

 

W Heavenly Sword miałem okazje chwile pograć i dośc fajna zabawa. Raczej sie nie mozna nudzić grając w tą gierkę...Zmiany postaci, dodatkowe zadania...to sprawia, że chce sie iść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności