Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak juz bedziecie mieli gre i zrobicie sie konta to podawajcie tu nicki i sie pododajemy

moj to "jachu." (z kropoką na końcu jak widać) chyba że ktoś juz grał w bete po konto jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pozyczy 119 pln na bc2?:D pierwszy raz mam neta ktory pozwala mi pograc po sieci a tu kasy brak na gre...ech.... moze partyjka w BF2? ;)

 

A z chęcią bf2 moja ulubiona rozpierducha. nikuś: piko84440

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od singla i mam za sobą dwie pierwsze misje. Jest dobrze, ale głowy nie urywa. Jak tylko skończę, przenoszę się na multi. Reanimator - jeśli możesz to dodaj mnie do znajomych (Kuba_K) albo prześlij mi swój ID, jakby co będę próbował dołączyć do drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od singla i mam za sobą dwie pierwsze misje. Jest dobrze, ale głowy nie urywa. Jak tylko skończę, przenoszę się na multi. Reanimator - jeśli możesz to dodaj mnie do znajomych (Kuba_K) albo prześlij mi swój ID, jakby co będę próbował dołączyć do drużyny.

 

Mój PSNID to kroops - jak zajadę do domu, kupię swoją kopię to też się dołączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zupelnie olalem singla:) Strzelanie do botow mnie nie bawi:)

 

Od poczatku bylo widac, ze DICE polozylo nacisk na multi, a dzisiejsza recka na GT tylko utwierdzila mnie w tym przekonaniu.

 

Singla zostawie sobie na dzien apokalipsy, gdy internet mi odlacza;)

 

Obawiam sie tez, ze niestety Heavy Rain musi poczekac do tego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi, łe jeny, ja też mam, nie przesadzaj:D

Kuba, olej singla, pograłem troche i lipa, nie to co multi.

Szkoda tylko że właściwie nie poprawili nic co mnie w becie denerwowało czyli np. to że za każdym razem trzeba sie logować i nie pamięta hasła mimo że zaznaczam żeby pamiętał. Czasami gra odpala sie w oknie.

Jest też jeden dość denerwujący bug. Mianowicie czasami w multi nie moge kontrolować rozgladania sie i chodzenia. W becie pomagało wywalenie klawiszologii dla pada ale tu sie nie da;/ Na razie mi sie to trafiło raz w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że części poprawek z okresu bety nie dali rady upchnąć przed premierą. Jednak widząc tempo łatania bety myślę, że wszystko będzie naprawione w ciągu kilku dni. Ja od dłuższego czasu miałem dosyć tego całego kombinowania z ustawieniami, sterownikami itp na PC, dlatego przesiadłem się na konsolę i teraz mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra ma stale 30 klatek a nie 24 / tak jak wiekszosc gier...

 

jesli ktos tlucze BF2 na ps3 to napiszcie mi swoje ID na priva to pogramy ;)

 

sprawdzilem troche singla wczoraj oprocz multi i musze powiedziec ze tez calkiem spoko jest kampania / grafa naprawde daje rade , widac ze dopiescili silnik

 

a multi jak multi - kto gral to wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack- Q nie ma otwierac żadnego okna z komendami, jak calujesz w przeciwnika i wcisniesz Q to sie pojawi nad nim czerwony trojkat i innni z twojej druzyny go widza.

Jaki masz nick w grze?

 

A co do tych klatek, nie wiem jak jest na konsoli ale żeby być pro na pc to trzeba miec ze 70 klatek, mimo że nie widać różnicy na oko to tablica wyników widzi sporą;) Może w takiej grze jak BF nie az tak bardzo ale w codzie czy innych quakach tak. No chyba ze ktos ma na tyle dobra kartę że mu synchronizacja pionowa działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz Freedom Fighter, dzięki, człowiek całe życie się uczy ;) Nicka podałem w tym samym poście, w którym przeczytałeś to pytanie :P

 

Jeśli chodzi o klatki to aż strach nową dyskusję zaczynać, ale jednak swoje 3 grosze dorzucę. Ja rozumiem, że praktycznie nie da się zauważyć różnicy pomiędzy 60 a 120fps czy więcej (chociaż są i tacy, którzy twierdzą, że widzą), ale jak można nie widzieć różnicy pomiędzy 30 a 60fps to już nie jestem w stanie pojąć. Może i w pasjansie nie widać ale w dynamicznych grach takich jak strzelanki czy wyścigi różnica jest moim zdaniem kolosalna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - that's the point:) na konsolach nawala czasami tego motion blura, glowa innych filtrow wiec moze to troszke niweluje to odczucie braku klatek. Bo jednak na konsoli ma sie wrazenie pelnej plynnosci. Moj brat jest maniakiem Pro Evolution Soccer. Zawsze mowil, ze mu sie troszke mu laguje ta gierka na PC, a fps mial w granicy 35-40 klatek. Zagral raz na konsoli i stwierdzil ze tam gra jest o wiele plynniejsza:) Cos w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze istotny jest fakt, że grając na konsoli raczej nie siedzi się pół metra od telewizora, a także nie gra myszką (w 99% przypadków), której ruchy przy ~30fps w strzelankach wydają się mało precyzyjne i ślamazarne.

 

Ale żeby nie było, gdybym tylko miał kase to chętnie bym kupił PS3 (Heavy Rain, MGS4, GT5), lub Xa (choćby Ace Combat), ale jednak głupio mi wydawać ponad 1000zł wyłącznie na maszynkę do grania (ewentualnie oglądania filmów) i potem jeszcze płacić 200-250zł za gry :/ Już wolę raz na pół roku zmienić sobie kartę graficzną z segmentu mid-end, przynajmniej sobie mogę wmówić, że to też do 3ds Maxa ;) Co nie zmienia faktu, że chwilami tęsknię za czasami spędzonymi z moją szarą, poczciwą Sonką, na której zagrywałem się w Tekkena, Wipeouta, Vagrant Story, Medal of Honor... lub sadziłem kwiatki i wyrywałem lokalne laski w Harvest Moon ^^

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wy bierzecie ten czas na granie? Ja gram w takich odstepach czasowych ze jak wczytuje save'a z jakiejs rpg to juz nie pamietam questa jaki w ogole robie, gdzie ide i po co :D Jedynie w jakies Americas Army moge dziennie popykac bo rundka zajmuje chwilke... A tu w marcu dodatki do GTAsa na piecyka.... eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to PS2 ostatnio kusi, sama, nowa konsola to tylko 360zł, do tego takie gry jak GT4 czy Tekken 5 są po 50zł, też nowe :) Ale póki mi się BF nie znudzi to mam w co grać ;)

 

Hej jak Cie kusi PS2, to z mojej strony polecam kolekcje emulatorów z Nes i Snes.....chyba z milion w jednym, i nie ma to jak stare dobre castlevanie, contry, legend of zelda, mario, ze o metroidzie nie wspomne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak Cie kusi PS2, to z mojej strony polecam kolekcje emulatorów z Nes i Snes.....chyba z milion w jednym, i nie ma to jak stare dobre castlevanie, contry, legend of zelda, mario, ze o metroidzie nie wspomne ;)

 

jak nie grales to Chrono Cross obowiazkowo!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrono cross na psx'a był. Jeżeli o oldskulowych gierach mówimy to ja polecam final fantasy 6, lepsze niż chrono:D

 

cenię i wielbię FF6 ale Chrono był lepszy, miał ciekawszą i bardziej nieliniową fabułę i postaci tak cudne że nieraz mnie się łezka zakręciła (pojedynek Frog'a z Magusem, ogólnie sam Frog był przesuper ;) )

 

Nie wiem jak to jest że na Modern Warfare dostaję wieczne "wciery", non stop na dole tabeli a w Battlefieldach jakoś tak znacznie lepiej (zwłaszcza w BF 1943).

 

Bardzo mi się w BC2 podoba jak zbalansowane zostały pojazdy. Jak masz czołg to wcale nie znaczy że nikt ci nie podskoczy, owszem jest niezły support dla piechoty ale bez strzelca pokładowego siła ognia nie powala na kolanka. No i to w pełni zniszczalne środowisko - jest super :) Podoba mnie się to że aby faktycznie wyczyścić z drzewek jakiś obszar to trzeba się tam nastrzelać i nastrzelać i jeszcze i troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ze BF ma 30 klatek nie oznacza ze wszystkie gry na konsolach sa w 30 /

 

Cod4 / gt5 / GoW/ Ninja gaideny Fify pesy - wszystko ma 60 klatek

oczywiscie tych gier jest mniej niz gier z 30 klatkami ale da sie jesli ktos ma takie zalozenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00, w sumie to nie taki zły pomysł, dwa pady mam do PieCa więc za darmochę możnaby popykać ze znajomymi w stare klasyki siedząc wygodnie na kanapie i sącząc piwko,

Kroopson, z rpg wolę teraz nie ryzykować, bo to za bardzo wciąga, a jednak popracować czasem też trzeba ;)

Freedom Fighter, nie widziałem, żebym dostał jakieś, pewnie jeszcze pogram dzisiaj trochę w nocy to sprawdzę :)

bartolomeo, oj tak, dźwięki sprawiają, że kolana miękną, tak genialnych odgłosów może pozazdrościć nie jeden film wojenny.

 

Pozdrawiam.

 

[edit]

 

Też tak macie w BFie, że jak zabijecie kogoś i zaraz po tym sami zginiecie to nie dolicza wam tych punktów? Bo u mnie się to bardzo często zdarza.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jc2 straszne rozczarowanie jak dla mnie . / bardzo podobala mi sie ta gra pare lat temu ale 2 czesc zalatuje crapem

duzo niedopracowanych rzeczy i nawet widoki jakby gorsze niz w jedynce ;(

jedynie fizyka na plus

 

BF2 rzadzi ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack-nie wiem, nie zauważyłem żebym tak miał. A to Q oprócz oznaczania nieprzyjaciół służy tez do innych komend, jak celujesz w swój punkt albo w punkt wroga to wydajesz rozkazy swojemu składowi obrony lub ataku.

Jak widzisz że gram to wbij na serwer a nie gdzieś idziesz na jakieś inne:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee fajny ten Bad Company 2, gram w singla, bije na glowe MW2 ;)

jak juz ktos wspomnial dzwiek jest niesamowity, szczegolnie na 5.1 i X-Fi :O

do tego te strzaly przez deski, rozwalajace sie sciany (w sumie to juz w jedynce bylo, ale co tam..), aaah na nic nie moge narzekac, wszystko na najwyzszym poziomie, grafika, AI, muzyka, dialogi.. moze czasami kolizje(/ragdolle) kuleja, ale to nic..

 

edit: a i tak, zapomnialem, tez sciagnalem tego Just Cause 2, jednym slowem - gniot, jedynka duzo duzo lepsza (AI przeciwnika przepisali chyba z Wolfeinsteina 3D)

 

edit2: co do SC2 http://www.cdaction.pl/news-11435/starcraft-ii-beta-moze-zabic-twoja-karte-graficzna-doslownie.html :P

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singiel w bc bije na glowe tego z mw2? przecież ten singiel to lipa. Za to w przypadku mw odwrotnie, singiel wypas a multi mogło by być dobre ale nie jest.

a bf sie nie gra dla singla

no tak ale w multi se nie zagrasz bo na tej wersji sie pewnie nie da:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem BC 2 bije na głowę MW. Przechodze singla 2gi raz. Tym razem na hardzie. Wiem, że multi jest pewnie genialne, ale niestety musze chwilkę poczekać, zanim siądę i przepadnę. Już w betę grałem za dużo... (a zlecenie czeka...)

Przyjemność z gry jest dużo większa niż w MW2 - które w singlu było totalnie zachowawcze i nieoryginalne. I nudne. Battlefield jest jeszcze bardziej liniowy, ale za to miałem jakąś satysfakcję i przyjemność z grania. Póki co, to BC 2 rzędzi. I w singlu i w multi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singiel w bc bije na glowe tego z mw2? przecież ten singiel to lipa. Za to w przypadku mw odwrotnie, singiel wypas a multi mogło by być dobre ale nie jest.

a bf sie nie gra dla singla

no tak ale w multi se nie zagrasz bo na tej wersji sie pewnie nie da:P

 

to jest twoje zdanie, ja mam inne (i nie tylko ja) i nie ma co o tym dyskutowac. Jedno jest pewne, MW2 ssie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też twoje zdanie;) Bo singiel jak dla mnie był najlepszym w poprzednim (no i w tym w sumie też) roku.

MW2-wypasiony singiel, zepsuty multi

BC2-wypasione multi, taki sobie singiel. Chociaż pewnie jak bym nie grał wczesniej w bete multi to bym sie podjarał singlem bo najpierw go opaliłem. A tak wypadł trochę blado.

No ale jak wiadmo, to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności