Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja wlasnie gram w ME1, bo nigdy nie gralem i za cholere nie moge sie wciagnac. Nic, tylko sie biega od postaci do postaci, gada i od czasu do czasu strzela, co samo w sobie tez nie jest zupelnie porywajace.

 

Naprawde nie wiem co w tej grze ma byc takie porywajace.

 

Moze to kwestia tragicznej polskiej wersji, ktora nie daje poczuc klimatu? Caly czas widze tych ludzi siedzacych w studiu i czytajacych z kartki. Moze powinienem sprobwoac wersji angielskiej.

 

 

DA:O wciagnal mnie bardzo szybko, glownie przez fajny system walki. Pozniej doszla fabula. A tutaj... nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie byłem większym fanem cRPGów szczerze mówiąc, nie udało mi się skończyć Wiedźmina (za dużo łażenia w kółko), NWN, czy BG2, DA:O to chyba nawet nie zacznę. W Fallouty w ogóle nie grałem. ME i ME2 podoba mi się bardzo. Może dlatego właśnie, że można się skupić na rozgrywce, a nie trzeba patrzeć na współczynniki, punkty i tym podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ME2 skończyłem i mimo okrojenia z wielu fajowych rpgowych elementów grało się znakomicie - zasługa świetnej fabuły, praktycznie do samego końca choć trochę zbyt łatwa. Angielski dubbing znakomity - głos kobiecej wersji głównej postaci wręcz idealny. Polecam 9/10 ( -1 za ostatniego złego ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, pograłem chwile alienem i tak jak w poprzednich sie nim fajnie biegało po ścianach i suficie tak tutaj nie wiem w ogole o co chodzi, chce se skoczyć do przodu a on mi skacze na sciane z boku i sie do niej przyczepia po czym kończę wpatrując sie z odległości 5cm na cos co nie wiem czy jest sufitem ścianą czy podłoga.

w sumie dobrze, mogę sie dalej uczyć do sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sciagnolem demo AvP nowego. Tez mam wrazenie ze strasznie konsolowe. Niby wszystko dziala, ale bardzo dziwny feel to ma. Moze wieczorem cos wiecej pogram, narazie tylko marine widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze koment bedzie na czasie ale co tam ;]

 

WIEDZMIN (EE) - jakos do erpegow mnie nigdy nie ciagnelo (za duzo "pracy" w postaci zbierania badziewia, szukania badziewia, wymiany badziewia na nowy itp itd) wiec zabralem sie za niego dopiero w osatnie swieta. I sie oderwac nie moglem. OMG! Co za gra! Panowie co za gra!!! Wady swoje ma, jak dla mnie rezyserka mogla byc troche bardziej dopracowana, troche lazenia za badziewiami jest, ale wszystko wywala w kosmos fabuła. Jak ktos czytal ksiazki i mu sie podobaly to po prostu jest mus zagrac. Klimat trzyma na calej lini i chyba po raz pierwszy wybralem wersje z polskimi glosami. Czekam z niecierpliwoscia na dwojke

 

Teraz wzialem sie za ME2 i jest taki niesamowity dysonans fabularny ze az mnie zeby bola jak o tym mysle... ME2 przy wiedzmaku to jak teletubisie w kosmosie jakies... A jedynka tak mi sie podobala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do avp to sie nie zgodzę z przedmówcą...

demko bardzo klimatyczne.

Pomimo ze to tylko deatchmatch i każdy napina we wszystko co się rusza to świetnie sie gra ...bedą inne tryby i campania singlowa podobna do poprzednich czesci to nie omieszkam dokonać zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR jest bardzo fajnie zrobione, aż szkoda że cała trudność gry będzie polegała na tempie duszenia przycisków na padzie. Demo mnie trochę wykończyło.

Dzisiaj skończyłem Uncharted 2. Świetna gra, chociaż bardziej mi pasowała dżungla z jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze koment bedzie na czasie ale co tam ;]

 

WIEDZMIN (EE) - jakos do erpegow mnie nigdy nie ciagnelo (za duzo "pracy" w postaci zbierania badziewia, szukania badziewia, wymiany badziewia na nowy itp itd) wiec zabralem sie za niego dopiero w osatnie swieta. I sie oderwac nie moglem. OMG! Co za gra! Panowie co za gra!!!

 

 

Omen zagraj sobie w Dragon Age wtedy zobaczysz co to znaczy zbierac szczenke z podlogi..

 

Panowie co myslicie o Tekken 6 warto czy nie warto bo sie zastanawiam nad kupnem. Uzywa ktos jakes profesjonale joye do xboxa 360

cos ala ten?

http://www.morele.net/mad-catz-joystick-xbox-360-fightstick-street-fighter-4-g01-sf404718-253692/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty, oj tam, oj tam;)

 

Na oficjalnym forum Bioware jest duzo ludzi, ktorzy uwazaja, ze to Wiedzmin jest lepszy;) I nie sa polakami! ;)

 

 

Z innej beczki:

 

Bad Company 2 - zupelnie mnie grzala ta gra i zagralem sobie w demo, zeby odhaczyc i zapomniec. A tu niespodzianka - szpila sie w to swietnie! Chyba kupie fulla po premierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 jest bardzo fajne, mam możliwość porównania dema z PS3 i bety z PC. Na PC gra przycina chyba wszystkim, w dodatku ponoć tekstury z opcji high to te same co medium, więc w pełnej wersji może być jeszcze weselej. Wersja konsolowa zabija płynnością :) Gorzej ze sterowaniem, jestem przyzwyczajony do klawiatury i myszki więc na PC gra mi się bardzo dobrze, na PS3 dosyć ciężko mi wycelować, zwłaszcza z dystansu. Na szczęście jest jeszcze kilkanaście dni na testowanie. W singla chętniej bym jednak zagrał na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie rozwazam pojawianie sie spowrotem w dofusie. mily flashowy mmorpg robiony przez francuzow. mialem dosyc francuskiej nonszalancji w traktowaniu graczy, ale społeczność przez duże Syy to coś co na zawsze odepchnelo mnie od single player i pozwala czasem uwierzyc w znajomosci przez internet. druga sprawa, ze pierwszy raz mialem tak intensywna stycznosc z nastolatkami dzisiejszymi (jak to w mmorpg sporo 12+ osób przemieszanych z 30+ wygami) i stwierdzam, ze mlodziez potrafi byc niesamowita - tak staromodne zasady jak honor, lojalnosc, poswiecenie i ogólny braterstwo, bezinteresowność to nic co odeszło wraz z ksiązkami Karola Maya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myslicie o Tekken 6 warto czy nie warto bo sie zastanawiam nad kupnem. Uzywa ktos jakes profesjonale joye do xboxa 360

 

We wczesniejsze tekkeny gralem na psx, ps2 i psp. 6 czesc kupilem na xboxa 360. Pierwszy kontakt - myslalem, ze pad poleci przez okno;] x360 ma niesamowicie spapranego krzyzaka, ktory lubi reagowac inaczej (zamiast do przodu wbija do gory albo ukos). Na szczescie z czasem dalem rade mniej wiecej sie przyzwyczaic i jakos go wyczuwam. Sama gra, jesli chodzi o zwykly tryb arenowy jest bardzo fajna. Jesli masz z kim grac to jak najbardziej polecam (online tez jest spoko). Totalna pomylka jest tryb Scenario, ale to zapewne wiesz bo jeszcze nie spotkalem sie z osobami, ktore by go chwalily;] Nie byloby problemu gdyby ten tryb byl pobocznym jak wczesniej. Namco zrobilo go glownym ale kompletnie nie dopracowalo. Takiej masy bledow i ograniczen to ja w zadnej chodzonej bijatyce nie widzialem:] Jeszcze jednym minusem jest koncowy boss - totalna abstrakcja (True Ogr czy Jinpachi to przy nim pionki), az mi sie nawet odechcialo przechodzic areny wszystkimi postaciami zeby odslonic zakonczenia. Cale szczescie zakonczenia odslaniaja sie tez podczas grania w innych trybach (np. Team Battle czy VS). Tak czy siak jesli lubisz tekkena to 6 jak najbardziej powinienes miec. Masa postaci, fajne nowe ruchy, lepsza grafa (choc na kolana nie powala), tryb online, wieksza ilosc pierdół do zmiany wygladu postaci (choc wiekszosc totalnie zwiesniaczona), itd. Generalnie oceniam go 7+/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlord 2 - pierwsza część rewelacyjna, 2 zapowiada się jeszcze lepiej. Świetny humor ( w jednej z pierwszych misji trzeba zlać brygadę pacyfistycznych elfów w rastafariańskich czapkach i wymordować kilkadziesiąt małych foczek).

 

Dużo wyższe wymagania niż poprzednia część chyba - ale gra warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem keya do bad comapny i musze powiedzieć że gra jest wypas. niezle sie tam wytrenowali od pierwszego bf w ktorym wiało pustaki wszedzie a teraz sie biegnie jak na filmie wojennym gdzie wszystko do okola wybucha, budynki sie zawalaja, na niebie jakies rakiety lataja, robi to wrażenie. Ten system zniszczen budynków też wyczesany, mozesz sie schowac snajpierem za sciana po czym nagle okazuje sie ze stoisz na srodku placu bo sciane ktos rozwalił.

jak wyjdzie to pewnie odrazu kupuje na pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc beta europy ma ruszyc pozniej wiec szanse na klucze nadal sa :) Ja juz jaram sie samymi streamowanymi filmikami ale jak dostane klucz to nie pogardze. Nowa gra, nowi gracze a co za tym idzie nowa szansa dla noobow, w SC1 grac sie juz raczej nie da (chyba ze siedzisz caly dzien przed kompem, trenujesz micro i masz apm powyzej 300).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILCZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja się po tyłku nie mam kiedy podrapać a tęsknię chlipię po nocach za BC2 :( Na szczęście w wolnych chwilach dziubdziam w Medieval Total War 2 na laptopie. Ach te salwy łucznikami i te szarże kawalerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności