Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kuba, nie wiem co tam lubisz ale jezeli chcesz coś fajnego z małą ilością przycisków to polecam "Flowers" taka experymentalna giera w sumie ale w sobie coś wciągającego ma (no i najwazniejsze ze bawisz sie tylko 6axem) ...albo "litle big planet" zerknij na recenzje gier i zdecyduj sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, na jakie gry z PS3 warto zwrócić uwagę? Oczywiście pomijając takie jak Uncharted, MGS, czy Killzone, które nawet taki konsolowy ignorant jak ja kojarzy :) Dotąd zamówiłem KZ2 (jeśli ktoś chce w miarę tanio kupić, na stronie empiku można zamówić z odbiorem w salonie za 69zł) i ściągnąłem demo Call of Juarez. Jak na razie dramat, dotąd pada używałem tylko w wyścigach i ciężko mi jest się rozdwoić na dwie gałki i tyle przycisków. Jestem z czasów gier na kasetach i joysticków, więc to dla mnie terapia szokowa :)

 

Przejdź jedną grę a przestaniesz wogóle zauważać pada i przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kuba, nie wiem co tam lubisz ale jezeli chcesz coś fajnego z małą ilością przycisków to polecam "Flowers" taka experymentalna giera w sumie ale w sobie coś wciągającego ma (no i najwazniejsze ze bawisz sie tylko 6axem) ...albo "litle big planet" zerknij na recenzje gier i zdecyduj sam

 

Co do LittleBigPlanet to ta gra nie jest taka "little". Ostatnia plansza (ta w "rosji":D) to pieko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pokatuję demka do czasu przybycia KZ2

 

Pierwszy trailer z najnowszego, współczesnego MoH - dla mnie bomba

 

http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59827

 

KZ2 na początek to chyba nie jest dobry pomysł. Ta gra ma naprawdę trudne do opanowania sterowanie (praktycznie brak jakiegokolwiek wspomagania celowania). Fajnie jest zacząć od np. Resistance który kosztuje grosze a wg mnie jest re-we-la-cyjny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem przeprosić się z Falloutem 3 i usiąść ponownie do tej gry. Od poprzedniego czasu zmieniłem procesor i kartę graficzną, więc gra wygląda jeszcze lepiej. Klimat ma niesamowity. Zniszczony Waszyngton wygląda nieziemsko :) Samo bieganie po świecie daje duuuuuuużo frajdy. do tego ścieżka muzyczna - Radio Galaxy News - przemistrz! Najlepsza muza jaką do tej pory słyszałem w grach.

A gra się całkiem przyjemnie. Jak już się przyzwyczaić do VATSa i do systemu walki... to nawet zabawnie czasami jest :) No i system RPG dosyć sensowny.

Ale rpzedewszystkim klimat :) Ciężki i postapokaliptyczny. I dla dorosłych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo, zgadzam się w 100%. Też miałem podobnie - zaparłem się i cisnąłem w falałtozę 3 na straszliwie starym sprzęcie (grafika była ścięta do minimum), i wydała mi się ta giera średnia. Ale na prawdę zyskuje na klimacie na porządnym sprzęcie i wyśrubowanych ustawieniach. Sam klimat - choć to już nie jest urok f1, f2 czy nawet f tactics, to jednak jak na obecne rpgi bez porównania. Widać jak panowie z Bethesdy próbowali nawiązać do poprzednich Falloutów (pomysłami i humorem), i myślę, że im się udało. Jednak to, co zdradza producenta to mimo wszystko ugrzeczniony klimat oraz wprost epicki heroizm. Nie zapomnę takich zacnych motywów jak np. New Reno w Fallout 2 - totalne splugawienie - doskonały motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age jest bardzo dobry, jak ktoś lubi cRPG. Do tego na najwyższych detalach wygląda jak cinematik i na moim nędznym gf6600 chodzi płynniej niż Neverwinter Nights 2 i Oblivion sprzed nie wiem ilu lat. Na średnich wogóle nie haczy. Prototype jest super, jeśli ktoś jeszcze nie grał hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam gre magiem odjechana klasa i ustaw poziom trudnosci na latwy (gra jest mega trudna) pozatem graj z poradnikiem z gier-online ja gralem na poczatku w ciemno i potem plulem sobie w brode ze zle zrobilem jednego qest i klasa mag krwi nie byla mi dostepna.

Pozatem latwo spalic niektore skille a tam w poradniku fajnie sugestie sa .Jak zaczniesz grac magiem to koniecznie idz w skill rozlanego oleju i podpalanie tego ogniem....JA teraz gram na luzie jeszcze raz w ta gre na poziomie koszmar :D

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grac w rpg-i z poradnikiem- laaame:P

Choc przyznam ze moja radosna druzyna miala hard time with archdemon na koncu, a gralem na normalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - Znowu dorwałem w swoje ręce i znów mnie wciągnęła ta gra. Każdy element gry daje strasznie dużo satysfakcji, choć po ostatnich wyczynach Naughty Dog z U2 grafika trochę juz kłuje oko. A Brucie nadal miażdży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem niskobudżetowego Crashday'a, ale strasznie krótka gra, także nie nagrałem się długo.

Nowy scenariusz do Making History: The Calm & The Storm- "Red Revolution Unbound" przytrzymał mnie na dłużej.

Komputer nie dźwiga niestety Hearts of Iron III (dźwigał demo Bioshocka, dźwiga GRIDa i wiele bardziej rozbudowanych gier. A tak liczyłem że będę mógł podbijać nieskończoną ilość krain)

A! I Plants vs. Zombies. Jestem na dachu i już mi się nie chce grać, ale za pierwszym razem grałem w tego casuala... 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero kilka dni temu kupiłem gtaIV na steamie jak było w promocji i też mnie dość mocno wciągnęła. Czyszczenie budynków ze strzelby, ubrany w garnitur, daje sporo frajdy:P

Dziwi mnie jedynie trochę to zabijanie każdego kto z jakiegoś głupiego powodu nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Errr, serio? Grac w Dragon Age z poradnikiem? Jak dla mnie to wywalanie wiecej niz polowy przyjemnosci z tej gry. To nie WoW gdzie pare punktow w buildzie robi roznice czy twoj team zabije bossa czy nie. A to ze wiele rzeczy mozna przeoczyc, to wg mnie tylko zacheca do przejscia gry jeszcze raz, tym razem innymi sposobami.

Co do grania po zakonczeniu, ja moglem, udalo mi sie przezyc.

 

Gta4 tez kupilem na steamie, teraz czekam na pozadna siec zeby sciagnac...

Aha, polecam Braid, slyszalem ze gra dziwna, ale tego sie nie spodziewalem O,o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się boję, bo gdyby nie to że Kobieta jest w domu cały czas (urlop) to bym pocinał non stop.

 

Gra ma giga potencjał, i aż dziw bierze że tak tanio sobie to cenią (ogólnie pomysł grania "złym" i wyżynania wsi, miast itp jest dziarski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki jakiebyscie polecili gejmplejowe mody do M&B? Z graficznych to wiem ze przedewszystkim stuff gutka a moze jest cos jeszcze? z gory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o modach do M&B poczytać nalezy na talesworld. Wszystko ładnie opisane itak dalej. A ogniem i mieczem... no sam się skusiłem i kuppiłem te... coś. Potencjał ma wielki, ale to co wydał CDP ni jak się nie może nazywać skończonym produktem. To nawet wczesna beta nie jest. niby wyszły patche, ale jak coś naprawiły, o popsuły coś innego. Trochę żenada. W mojej całkiem długiej karierze gracza, nie widziałem tak niedopracowanego produktu. No może windowsy 95 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z opóźnieniem w gta4 gram po godzinach.Na początku zrobiła na mnie wrażenie, grafika z 'bajerami', nowa fizyka, modelom aut nie pożałowali polygonów. W jednej misji mogłem zadecydować czy zabije gościa czy ocalę, już się ucieszyłem że w ten sposób będe mógł wpływać na fabułe, a tu lipa, co prawda dopiero jest w drugim safehausie, ale jak narazie nie miałem wyboru z kim chce trzymać ze zleceniodawców, ehh ta liniowość :( Ogólnie ta część jest taka bardziej realistyczna, że jeszcze żadnego przechodnia nie rozjechałem z premedytacją :p Jednak jak narazie najwięcej przyjemności z grania dostarczyło mi kreskówkowe VC, SA też nie było złe ale miało za bardzo ziomalskie klimaty, GTA III niby było rewolucyjne, ale ja nie za bardzo je lubiłem za przygnębiające, szare klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet - spoko jest wiecej mozliwosci wyboru ale jakos nie sadze zeby znaczaco wplywaly one na fabule. Ogolnie w GTAIV niezle sie bawilem ale tu i owdzie miazdzony przez krytyke Saboteur podszedl mi duzo bardziej. Pod koniec GTAIV juz chcialem tylko zabic co bylo do zabicia i zobaczyc napisy koncowe. Powialo nuda. Za to chetnie bym zagral w Lost and the Damned ale ze na razie nic nie slychac o piecykowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Asylum - naczytałem się pozytywnych komentarzy ale nie sądziłem że rzeczywiście mnie ta gra tak wciągnie. Mistrzostwo swiata no ;) Czasami tylko Batman walnie jakims tekstem zupelnie nie w swoim stylu i sie mozna zniesmaczyć. Naszła mnie ochota zeby kolejny raz obejrzeć Dark Knighta :)

 

Nie wiem ilu z posiadaczy PS3 ma FatPrincess ale może są chetni na ustawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności