Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

WoW to mega dziwna gra w ktora gralem bodajrze do levelu 70 i do ktorej kilka razy podchodzilem .Grywalnosc zadna rowna zeru . Ale ma ta gra ma cos w sobie , super klimat .Czasami mysle zeby do niej wrocic i bezsennsownie tracic czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

God of War 3 = pierwsza godzina wyglada jak jakis popis CG i zostawia chyba nawet U2 w tyle jesli chodzi o widowiskowosc /

 

widok kilku ogromnych tytanow wchodzacych po gorze olimpu i kratos biegajacy gdzies tam na jednym ramieniu wielkosci mrowki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam trzymam rękoma i nogami krzesła i nie instaluje wowa i w sumie nie zamierzam. Pamiętam jak mnie kiedyś Ultima Online albo Arkadia mod wciągnęły i dziękuję bardzo:)

No... ale tam się rozgrywało postać, to były prawdziwe rpg. łaaa ile to lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starawa juz Mirror's Edge wciagnela mnie na maksa. Grafika swietna - a slyszalem narzekania na nia. Giera dynamiczna, fajnie rozwiazane bijatyki - nie przypominam sobie zadnej podobnej do niej produkcji. Dodatkowy plus to cena - w tym momencie to 20 zielonych papierow na steamie. Przysporzyla mi sporo zabawy po nudnym jak flaki z olejem Falloucie 3 przy ktorym na prawde mam wrazenie STRACONEGO czasu bo raz ze nic nie robie a dwa ze nawet mi to przyjemnosci nie sprawia i prawdopodobnie odinstaluje go niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja ludzie :) Ponoc wczoraj wieczorem byle kolejne rozdawanie kluczy do SC2, dostal ktos? Myslalem ze pogram sobie tutaj z forumowiczami a tu nic :( Jesli ktos uwazal ze SC1 bylo cholernie dynamiczne to tutaj jest jeszcze szybciej. Moze i doszla automatyzacja (robotnicy po zbudowaniu automatycznie ida do mineralow/gazu itd) ale gra nadal jest bardzo szybka i teraz jeszcze bardziej mozna skupic sie na ataku i strategi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DICE juz sie jedzie po IW jak chce:D Własnie pokazali filmik dokladnie na tej samej zasadzie co IW kiedys

tyle ze mało kto widział film IW bo zaraz po opublikowaniu go wycofali bo nazwa brzmiała F.A.G.S. (fight against grenade spam);D

W filmie IW tez jakaś gwiazda baseballa nawijała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem. w bete grałem, wtedy na początku to była rzeźnia...

teraz już nawet zdarza mi sie multi kill i wspomaganie kolegów. Ale czasu mało na trenowanie...

Tylko wkurzony jestem systemem konsolowym - nie ma wychylania się, nie ma leżenie. To jest żenujące. Duże przegięcie. No ale cóż. Taki los nasz bedzie. Uprościć co sie da, bo konsolowy grasz nie używa myszki ;) albo klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tworzonym głównie na PC "Battlefield 2" też nie było i mi to jakoś nie przeszkadzało, za to brak leżenia na początku mnie drażnił. Ale po jakimś czasie uznałem to za zaletę, bo przynajmniej snajperom troszkę trudniej się ukryć a ci co biegają na polu walki i tak nie mają czasu na leżenie ;) Jedyne czego mi trochę brakuje to różnych komend pod "Q" jak w BF2, czasem przydałyby się jakieś proste teksty jak "OK", "Sorry", "Thanks" czy "Go, go, go!". Oprócz tego drażni mnie jeszcze jedna rzecz, że jak się zginie to w pierwszej chwili sprawdzanie wyników jest TABem a gdy się pokaże mapka to już ESCapem, po cholerę takie rozdzielenie to ja nie wiem. Ale oprócz tych kilku mało znaczących rzeczy gra jest przednia :)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Zdarzyło się komuś, żeby widok się zablokował tak, że można patrzeć tylko w dół? Ja już tak miałem kilka razy po tym jak się odrodziłem po zestrzeleniu w śmigłowcu, nie wiem czy to wina joysticka czy czego ale denerwujące to deczko, bo nawet zmiana serwera nie pomaga, a dopiero restart gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie chodziło o utrudnienie życia snajperom. Chociaż można było to zrobić zmniejszając celność snajperek (większe pływanie celownika). Z moich bardzo krótkich spostrzeżeń wynika, ze przewaga snajperów na planszy jest duża.

Na razie też nie odczułem teamplaya :) kazdy biega sam dla siebie. Trzeba się kiedyś ustawić na wspólne bieganie. Jak widziałem zorganizowaną ekipę kilku ludzi to nie było po nich co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zmniejszenia celności jest inne fajne rozwiązanie, czasem widać (nie wiem czy to zależy od trybu gry czy rodzaju broni) smugi pozostawione przez pociski, które pięknie naprowadzają na campera. A co do teamplaya to przyznam się, że ja też lubię biegać sam i zachodzić wroga z boku lub od tyłu w momencie, gdy cały mój skład biegnie na rzeźnie od frontu, ale to głównie w "squad deathmatch", w "conquest" już bardziej trzymam się drużyny... chociaż też nie zawsze :)

 

(...) Jak widziałem zorganizowaną ekipę kilku ludzi to nie było po nich co zbierać.

 

Czasem rzeczywiście nie ma co po nich zbierać jak widzę taką grupkę ludzi w jednym miejscu i mam akurat granatnik pod ręką ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czołgania miał wprowadzić ponoć większą dynamikę. Myślę że to dobre rozwiązanie, bo dojrzenie recona leżącego za kamieniem byłoby raczej ciężkie. Wczoraj po raz pierwszy udało mi się ustrzelić z M24 helikopter, najpierw strzelec na minigunie, potem pilot :)

Ze zgraniem bywa różnie, zależy jak się trafi, ale najlepiej grać ze znajomymi, człowiek się mniej bulwersuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie zauważył to założyłem wątek, w którym można podawać swoje nicki w Bad Company 2 (PC), do czego jak najbardziej zachęcam :) Link poniżej:

 

> Battlefield: Bad Company 2 (PC) - wasze nicki

 

Pozdrawiam.

po tych filmikach na twojejtubie zazdroszcze wam troche tego bad company , ale mój sprzęt niewiem czy by na najmniejszych menu pociągnął . Więc muszę sie obejść smakiem dopóki nie kupie jakiegoś 4core + nowej karty i ramu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Zdarzyło się komuś, żeby widok się zablokował tak, że można patrzeć tylko w dół? Ja już tak miałem kilka razy po tym jak się odrodziłem po zestrzeleniu w śmigłowcu, nie wiem czy to wina joysticka czy czego ale denerwujące to deczko, bo nawet zmiana serwera nie pomaga, a dopiero restart gry.

Mi sie zdażyło, jak możesz to wywal wszystkie klawisze przypisane pod jakies pady czy cos, w becie to działało, teraz nie moge usunac przypisanych klawiszy, nie wiem czemu. Ale odłączenie SpaceNavigatora tez pomaga:D

 

W ogóle to co jest, dodałem chyba 2 osoby do znajomych w BF i nikt nie zaakceptował, hę?

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033

słowo klucz : KLIMAT

Niby to standardowy fpp co sprowadza sie do ciśnięcia naprzód, ale...

Jest to najlepszy "singiel" jaki miałem okazje ostatnio przebrnąć. Bardzo fajnie poprowadzona fabuła, levele wyglądają pięknie, gra świateł powala, a przy graniu na najwyższym poziomie trzyma w napięciu i kilka razy zdarzyło mi sie podskoczyć na stołku grając nocą w ciemnym pokoju.

Trochę cena za wysoka jak za sam singleplayer i kilkanascie godzin grania...ale nie zawiodłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz hs?

bo wypadałoby kupić a nie wiem co.

 

Ja mam ten, "oficjalny" do PS3:

 

6704615x.jpg

 

 

 

Z tym ze wykorzystuje go jedynie jako mikrofon, bo gram w sluchawkach i tam mam przekierowane glosy.

Wiec ani nie mam jak sobie wlozyc headsetu w ucho, ani nie mam takiej potrzeby;) Wieszam sobie to to na koszulce i jazda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to ani razu nie grałem jeszcze medykiem, głównie biegam assaultem ze względu na bardzo przydatny granatnik, czasem tylko pogram engineerem jak jakiś czołg się pojawi w pobliżu.

 

Loozack%252epl.png

 

P.S. FreedomFighter, w grze używasz jeszcze prefixu "fps" przed nickiem? Bo ciągle nie jestem pewien czy to z Tobą gram :] A co do dodatkowych klawiszy to rzeczywiście mam przypisane sterowanie śmigłowcem do joya, ale wcześniej takich problemów nie miałem, cóż, będzie trzeba wypróbować latanie na klawiszach.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności