Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też pograłem w demo mafia 2. Tam są defoultowo włączone jakieś kody na nieśmiertelność? Bo byłem dziurawiony przez kule, beczki wybuchały 5m ode mnie a i tak nie padłem. Ogólnie jakiejś rewolucji w stosunku do poprzedniczki nie widzę, taka sama liniowa rozgrywka, wiadomo lepsze grafika i możliwość niszczenia otoczenia, a i jeszcze z bajerów to można przekupić policjanta za małe wykroczenia no i oglądać playboye ;) Auta fajnie się prowadzi w trybie realistycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet - to chyba ściema bo ja miałem wyłączony Psyhx i też mi sie kruszyły i rozwalały, ogólnie dużo rzeczy fruwało;) Kompa mam leciwego już, ale na defaultowych ustawieniach gra śmigała (1280x1024)(medium)(P IV 3,2 ghz, 2gb ramu, radeon 2600XT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko mafii 2 na PC - średnio - fajnie kurka. świetny klimat, grafika mi się podoba(medium - hard bez apexa i aa) misja fajna, radiostacje i muzyka w ucho wpadają, ale jakoś tak mało rzeczy tam robić można... skakać nawet sie nie da oprócz przeskakiwania przez płotki czy auta, do wody wejść nie można a jak wpadniesz z autem to pojawia sie wyciemnienie...i stoisz sobie nagle na brzegu. są takie smaczki jak przekupienie policji a walnąć osoby siedzącej w restauracji przy stole to już sie na przykład nie da :P na koniec miesiąca dostaje wypłate i kupuję ps3..gierka akurat wtedy wychodzi i myślałem, że kupie sobie zestawik jak będzie z mafią, w końcu to taka wyczekiwana giera to pewno będzie ale czytam se o demku na ps3 i framerate i grafa( brak trawy 3d podobno?) słabiej niz na pc i się zastanawiam...i tu tez pytanko. widzę, że sa osoby mające ps3..graliście może w gta4 na tejże konsolce? również planuję zakupić ale słuchy mnie doszły, że na ps3 framerate leży. aż tak źle jest czy warto? :) btw kupuję jeszcze red dead redemption, heavy rain i killzone 2.. no i może mafie nieszczęsną xD jakby ktoś chciał się podzielić czymś na temat tych gierek to chętnie posłucham mimo, że już jestem prawie zdecydowany. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chewbacca,

co do demo mafii. Średni fps na X'ie to 26 klatek na sekundę (25 na PS3), jest trochę lepiej ale to i tak tragedia, jak na konsole. Sam grałem w mafie 2 gierka fajna jednak zdziwiłem się, myślałem, że nie będzie się przycinało i, że grafika będzie lepsza. Po tym posiedziałem trochę na necie, z tego co się dowiedziałem jest to stare demo więc moim zdaniem nie ma co się przejmować, gra będzie na 100% lepsza, przecież to tylko DEMO. Ps3 warto kupić, z gta4 nie jest tak źle, przeszedłem i nie pamiętam żeby gra się przycinała :) A zamiast heavy rain kup sobie god of war 3 :P

Edytowane przez javor_JR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po intensywnej nocce i poranku - przeszedłem Kane&Lynch2. Baaaardzo przyjemna strzelanina. Monotonna - to największy zarzut. Ciągle chowasz się, ostrzeliwujesz, podbiegasz kawałek i znowu strzelasz... Bardzo intensywna. Trochę przesadzili i nie ma praktycznie momentu oddechu. Ciągle biegasz i strzelasz, chowasz się...

Ale klimat jest naprawdę rewelacyjny. Szanghaj wygląda świetnie, ciasno, brudno, kolorowo... Wszystko praktycznie się rozsypuje na kawałeczki... Czasami po prostu prujesz z karabinu na oślep, bo się wszystko pięknie rozpada :D Praca kamery, filtry, cała oprawa graficzna powoduje, że czujesz się jak główny bohater filmu z hong kongu sprzed 15 lat :) Mnie klimat K&L2 zachwycił. Polecam.

Jeszcze obadam jak wygląda multiplayer, który w założeniu może być naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest 2 - nie to co jedynka, ale bardziej złożona, ciekawsze misje, trochę zbierania ekwipunku i craftingu się znajdzie, lepsza muzyka, walki może i ciekawsze, ale czegoś mi tu brakuje... 7+/10

Mafia II - liniowa, nie ma co robić oprócz głównych misji - które są swoją drogą rewelacyjne, fabuła i dialogi są genialne, muzykę wyłączyłem bo była strasznie dobijająca (2 radia i na każdym chyba z 5 kawałków..), na plus zasługuje model jazdy (simulation).. 7+/10

StarCraft II - pograłem chwilę dzisiaj, jak na razie geniusz, powiedzmy 9/10 na chwilę obecną.

Kane i Lynch 2 demo - liniowe, fajny motyw z kamerą i tymi efektami różnymi, gra typu ukryj się za murkiem i zastrzel wszystkich przeciwników po czym weź klucz i przejdź do następnego pomieszczenia.. demko dawało radę 7/10

Worms Reloaded demo - dno, zero miodności, cholernie sztywne, WWP dalej króluje. 3/10

 

zapomniałbym dodać - dzisiaj w nocy premiera otwartej bety Final Fantasy XIV Online, ja już sobie pobieram klienta z FilePlanet :P

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2010 (PS3) - Jako, że jestem PCtowcem i do tego fanem piłki kopanej od KONAMI podszedłem do tego tytułu bardzo sceptycznie. Powiem krótko: Ale ze mnie był łoś, myślący że PES to jedyna słuszna kopana. RE-WE-LA-CJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w Assassin's Creed 2 w wolnych chwilach. W sumie gram już ponad 2 tygodnie i jeszcze jej nie skończyłem co mnie miło zaskoczyło :)

 

No i od czasu do czasu w COD2 multi. Heh wiem wiem, że zdążyło już chyba 4 następne CODy wyjść, ale do 2 mam sentyment jeszcze z klanowych czasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafia2 - ja jestem narazie zadowolony...gralem w 1ke i bylem jej wielkim fanem, w 2ke gram dla przyjemnosci, dialogi mnie rozwalaja...szczegolnie misja z zakopywaniem trupa:) brak mi paru rzeczy, no ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4 - genialna gra. Najlepsza strzelanka w jaką grałem z niesamowitą fabułą. Dla mnie najlepsza gra w jaką póki co grałem na PS3. 10/10

Soulcalibur IV - super grafa, świetne walki, ciekawy tryb customowania postaci, jedynie Story Mode trochę krótki i generalnie fabularnie nie podoba mi się. Inne mody takie jak arcade, czy tower of cos tam świetne. Świetna gra typu game party. 9/10

Fallout 3 (ps3) - nie podoba mi się klimat, za dużo współczynników do rozwijania, sama historia mnie nie w ciągła, celowanie bronią dość trudne imo. Jedyny plus tej gry, że jest relatywnie tania jak na ps3 (69zl) 4/10

Uncharted - b.dobra gra, świetna gra aktorska oraz fabuła. 9/10

God of war 1 (z God of War Collection na PS3) - na taką grę od dawna czekałem. Gra ma absolutnie wszystko - efektowne walki, dobra grafę, ciekawą fabułę, ciekawego głównego bohatera, genialne zagadki (pierwsza gra w której zagadki naprawdę mi się podobają). 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2...

eh. historia tępego osiłka co bije po mordach i strzela... Nie ma w tym nic z Chłopców z Ferajny czy innych książeg N. Pillegiego... Tam chodziło o robienie interesów na wszystkim. Kluby, cięzarówki, przemyt, nawet w wojsku można mafiozi kręcili wałki. A w grze... no jak to w grze. biegaj, bij, strzelaj. No i uciekaj samochodem. Eh... szkoda. mogli fabułę jednak jakoś wyciągnąć bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w nowej mafii to jedno, ale ta gra jest tak okrojona że głowa mała. Nie ma nawet możliwości pojeżdżenia sobie po mieście i poszukania znajdziek, nie ma freeride żadnego. Takie miasto ładne zrobili a nawet nie ma okazji pozwiedzać... Wątki poboczne są kretyńsko poucinane, a spora część misji polega na dojedź obejrzyj filmik, spadaj (ew. zastrzel 2 kolesi). Pewnie twórcy na kase się nastawili bo za 2 dni wychodzi pierwsze DLC, dorzucą pewnie nowe spluwy i pare badziewi i potem znowu kolejne DLC. Jedyna DUŻO lepsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest taka zła, jak się o niej pisze. Pod warunkiem że gra się na PC, a nie na PS3, bo to już gwałt w biały dzień za skandaliczne pieniądze :) Pomijam brak Free Ride - w czasie misji zazwyczaj nie ma ograniczeń czasowych i można sobie dowolnie pojeździć po dosyć dużym mieście. Misje są fajnie skonstruowane, fabuła może nie jakaś super odkrywcza, ot taki mocny średniak. Jeśli chodzi o jedynkę, to moim zdaniem wydaje się ona taka super tylko z racji sentymentu do niej, próbowałem podchodzić do niej w zeszłym roku po kilkuletniej przerwie, i nie było już takiego szału jak za pierwszym razem.

Gra na pewno nie jest warta tych dwóch stów, które na nią wyłożyłem. Wystarczy spojrzeć na ceny na allegro, które tydzień po premierze lecą drastycznie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie strasznie wymagajacy wielmozni panowie zrobili.. pewnie oczekiwali bog wie niewiadomo czego..

swietna grafa, ciekawa fabula, zroznicowanie misji, fajne cutscenki, jezeli ta gra nie jest warta 120 zeta to nie wiem ktora jest warta.. ja tam ciesze sie ze jest w co pograc , przestancie marudzic i skupcie sie na zaletach gry a nie na samych wadach, dajcie sie poniesc klimatowi itp. to nie jest kolejne GTA, koncepcja mafii polega na opowiedzeniu historii, goodfellas jest wybitnym filmem, ale gra to nie jest do konca film - tutaj trzeba lac po mordach i duuzo strzelac zeby sie nie pociac z nudow..

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipeout HD, Pain, Motostorm Demo, SuperStardust HD (play, wszystko 3d) - wczoraj zakupiłem tv 3d Panasonica Viera. Do testu 3d zakupiłem wyżej wymienione gierki (wszystkie w jednym pakiecie). 3d zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Nie jest to 3d takie jak w kinie (gdzie obiekty wychodzą poza ekran), lecz jest wrażenie świetnej głębi. W SuperStarDust jest moment w którym obiekty wychodzą poza ekran (choć nie jest to tak ewidentne jak w kinie). Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że to gry, czy może ograniczeniem sprzętowym. Prawdziwym testem będzie Avatar, który wkrótce ma wyjść w wersji 3d na bluerayu. Same gierki (no może poza Wipeoutem) średnio mi przypadły do gustu, lecz dla grafy warto grać, gdyż nic się z nią nie może równać, pomimo tego, że w samych grach w trybie 2d nie powala. Niestety tylko te gry są póki co w tym systemie. W listopadzie tego roku ma wyjść Grand Tourismo 5, o innych grach nic nie słyszałem jeszcze, a szkoda, bo system naprawdę jest świetny. Niestety póki co gry są raczej w formie ciekawostki i trochę jeszcze zapewne poczekamy (no może poza GT 5) na tytuł z wyższej półki w tej technologii. Jest to na pewno olbrzymi skok. Jak olbrzymi to zapewne odpowie na to pytanie GT 5 oraz Avatar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś - i jak sie czuja twoje oczy po paru godzinach rozrywki? Bo po kinowym Avatarze, ktory trwal ile tam - 2h z hakiem? - mnie osobiscie glowa zaczynala nawalac i pomimu zachwytu nad efektem 3D osiagnalem granice wytrzymalosci.

A dostepnosc gier zapewne wzrosnie wraz z liczba zakupionych odbiornikow. Na razie jestes w zdecydowanej mniejszosci ;) Elyta, panie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi - za pierwszym razem po 20-30min dziwnie się czułem (nawałka głowy). Zrobiłem przerwę i grałem ok 1,5h i było ok. Dzisiaj grałem podobnie i też było ok. Tak więc 1,5h po przyzwyczajeniu oczu do tv spokojnie można grać. Nie wiem jak dłużej, 1.5h to póki co max i raczej nie zanosi się na dłuższą grę, bo nie ma nic fajnego do grania w tym systemie :). Moim zdaniem to jest kwestia oświetlenia pokoju (w kinie jest ciemno) oraz po prostu przyzwyczajenia się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem zabiłem. Fajne były te paskudki z dzidami - teraz muszę się "kulnąć" po ostatni przedmiot pod ogonem tych smoków (2 zebrałem - pierścionek i tarczę ale do trzeciego nie dobiegłem). Aczkolwiek strach trochę bo odzyskałem formę cielesną i nie bardzo śpieszy mi się żeby ją tracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, szacun, ze w ogole udalo Ci sie te dwa zebrac, bo normalnie nie powinienes tam sie pchac;)

 

Smoki nie beda Cie atakowac, jak bedziesz mial ciemne Tendency, ale poki co zapomnij;)

 

Powodzenia ze smokiem na murze, niebieskimi rycerzami i Tower Knightem, skoro grasz melee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie tr3buh. gra jest piekna i swietnie dopracowana w najmniejszych szczegolach. fabula i historia takze bdb. ciesze sie ze nie jest to kolejne gta.

 

-hpx-: nikt tobie nie karze siedziec i poslusznie wykonywac polecenia jakie wyswietla gra. wsiadasz w samochod i jedziesz na miasto. a misja moze poczekac.

mi sie bardzo podoba i nie wyobrazam sobie zeby mogli by ja zrobic inaczej.

 

nie ocenia sie gry po poczatku zanim sie fabula i akcja rozwinie. kumpel juz konczy gre i jest zachwycony, mimo ze na poczatku takze narzekal.

 

a co najwazniejsze swietnie oprogramowana i zoptymalizowana. chodzi pieknie z fizyka (srednio ok 23fps) na moim readonie x1950 i dwukorkowym amd 2.4. a spodziewalem sie raczej 5fps jezeli wogole by miala ruszyc:)

Edytowane przez zio_mal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pytanko okołotematyczne. :)

Kupował ktoś w przedsprzedaży gry na agard.pl i/lub komputronik.pl?

Tylko te dwa sklepy mają F1 2010 w wersji angielskiej.

Nigdy tam nie kupowałem, a chciałbym dostać grę najpóźniej w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem Mafię 2. Fajnie się w to gra, przyjemnie jeździ... Ale histroia mnie wkurzyła. główny bohater tak nijaki, że bardziej się nie da. Totalne popychadło bezmózgie. Zero intrygi, zdziwienia, wszystko mocno przewidywalne. Zero możliwości wyboru, masz robić co Ci każą i tyle. Ot zwykła strzelanina. Niewiele się różni od Kane&Lynch, tylko klimat dużo słabszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności