Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie jestem tak w połowie w moim zemulowanym God of War II, specjalnie pada kupiłem z analogami bo inaczej bym tej gry nie pchnął do przodu! jest dość trudna ale bardzo fajna...mam zamiar jeszcze zagrać w metal gear solid: snake eater, druga perełka na PS2. Jeśli ktoś w to grał niech podzieli się wrażeniami.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... świeta tuż tuż a nie mam se czego sprawić pod choinke na pc ;/

Zawsze przed swietami jakies ciekawe premiery były ...a tak po listopadowym BlackOpsie cisza ;(

Bad Company 2 juz sie powoli nudzi ...

Polecicie coś z półki "ekszon" i mega zajebistość z premierą po grudniu 2009 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem vitnama 2 dni temu i za cholerę nie moge go pobrac;/ aktualizator bfa robi to woooolno bo chyba pominalem kilka patchy a po jakims czasie i tak wywala blad ze nie mozna znalezc pliku bo blad polaczenia czy cos;/ i od nowa i tak w nieskonczonosc. chyba sciagne to dopiero jak wroce na lepszy net;/ troche wkurzające.

myslalem ze moze mozna to pobrac w jakiegos innego zrodla ale chyba nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom-wiele nie tracisz bo z tego co czytałem i tak się ludzie nie mogą połączyć z serwerami i inne niuanse jak to zwykle z sieciowymi grami bywa na początku premiery, ludzie trochę ponarzekają będą się oburzać a za pare dni wszytko będzie działac jak przeciąg:).

Te ich aktualizacje to jest mordęga sam aktualizowałem kilka razy (w nocy bo w dzień to ciągnie się w nieskończoność), ale mile mnie zaskoczyły nowe mapy "oaza" "zimna wojna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na święta w pakiecie Empire total war i Napoleon Total War oraz Assassins Creed 2. Chętnie chciałbym napisać jakie są wspaniałe, ale przy Assassinie nie mogę zarejestrować się na serwerze (przez co nie mogę grać), a steam ( przy okazji empire i napoleona) każe mi czekać 6 godzin do włączenia gry. Szczerze powiedziawszy jest to taka kpina, że mi się nawet śmiać nie chce...aż mi się nastrój świąteczny popsuł.

Przepraszam za te żale, ale musiałem je gdzieś wylać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie pisać pierwszy post w offtopie... zamiast dowalić komuś serię mega pro przydatnych uwag albo pokazać zgniatający jajca model (aby narobić sobie fejmu of korz), to polecę gry. A co tam...

 

1. Left 4 Dead 2 - dosyć stare ale na necie kosi. Jeszcze bardziej kosi zabijanie ocalałych jako zarażony :D

2. Red Faction: Guerilla - Geo-Mod 2.0 to chyba jedyny powód. Rozwalanie jest przyjemne, dużo wybuchów, sandboxowy charakter gry.

3. Fallout: New Vegas - klimat, klimaaat! Więcej chyba nie trzeba.

 

A i odkąd założyłem steama jestem niemal całkowicie za cyfrową dystrybucją. Wiedzmin za cztery ojro(kupiłem :) )? Guerilla za 2,50(też kupiłem :D)? Tylko na steamie! Wkurzają tylko ceny nowych pozycji. 50 euro, 200 zł za nową grę? Niestety mieszkam w polsce i nie będę zarabiał tych czterech tysięcy ojro/miesiąc.

 

i tym akcentem witam użytkowników forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie pisać pierwszy post w offtopie... zamiast dowalić komuś serię mega pro przydatnych uwag albo pokazać zgniatający jajca model (aby narobić sobie fejmu of korz), to polecę gry. A co tam...

 

1. Left 4 Dead 2 - dosyć stare ale na necie kosi. Jeszcze bardziej kosi zabijanie ocalałych jako zarażony :D

2. Red Faction: Guerilla - Geo-Mod 2.0 to chyba jedyny powód. Rozwalanie jest przyjemne, dużo wybuchów, sandboxowy charakter gry.

3. Fallout: New Vegas - klimat, klimaaat! Więcej chyba nie trzeba.

 

A i odkąd założyłem steama jestem niemal całkowicie za cyfrową dystrybucją. Wiedzmin za cztery ojro(kupiłem :) )? Guerilla za 2,50(też kupiłem :D)? Tylko na steamie! Wkurzają tylko ceny nowych pozycji. 50 euro, 200 zł za nową grę? Niestety mieszkam w polsce i nie będę zarabiał tych czterech tysięcy ojro/miesiąc.

 

i tym akcentem witam użytkowników forum :D

 

nienawidzę promocji na steamie... niby kilka - kilkanaście jurków a jak zaglądam na stankarty to już się okazuje, ze jednak puściłem kilka stówek... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam Starcrafta 2. I musze przyznać, że jestem nieco zawiedziony. Oczywiście - grafika jest fajna, filmiki powalają i jest całkiem niezła fabuła. Ale rozgrywka sprowadza się do zrobienia jak największej liczby jednostek i wysłania ich całą kupą na wrogą bazę... Jak na Real Time Strategy to nie ma zbyt dużo tej strategii. Może w kolejnych misjach coś się zmieni i trzeba będzie w końcu ruszyć łepetyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam Starcrafta 2. I musze przyznać, że jestem nieco zawiedziony. Oczywiście - grafika jest fajna, filmiki powalają i jest całkiem niezła fabuła. Ale rozgrywka sprowadza się do zrobienia jak największej liczby jednostek i wysłania ich całą kupą na wrogą bazę... Jak na Real Time Strategy to nie ma zbyt dużo tej strategii. Może w kolejnych misjach coś się zmieni i trzeba będzie w końcu ruszyć łepetyną ;)

Gdyby dodali więcej taktyki do tej gry to to już nie byłby Starcraft. Bardzo dobrze, że tego nie zmienili. Jak szukasz STRATEGII to sięgnij po któryś tytuł z serii "Total War"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blinq - to napisz coś więcej jak pograsz, chciałem sobie go kupić ale jak narazie trzyma się konkretnie w cenie 150 zł z tego co na allegro widziałem, praktycznie cena nie spada od dnia premiery.

Ja osobiście czekam na Crysisa 2, nawet jestem gotów kartę zmienić jeśli trzeba będzie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft'owa kampanie da sie przejsc miksem marine+ medic i nawet nie bedzie to rowna walka dla drugiej strony. W singlu nie ma balansu za grosz. Ale strategia zaczyna sie w multi, ale i tam bardziej chodzi o to jak rozdysponujesz swoje zasoby, a mniej jak poprowadzisz je do walki, oczywiscie to tez ma znaczenie, ale znacznie mniejsze niz to jak dziala twoja ekonomia. Generalnie ja grac przestalem, za duzo czasu i uwagi mi to pozeralo, aczkoliwek rozrywka przednia zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darrmtrade

Ja z racji swojego wieku gram tylkow fifę :)

Edytowane przez darrmtrade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali więcej taktyki do tej gry to to już nie byłby Starcraft. Bardzo dobrze, że tego nie zmienili. Jak szukasz STRATEGII to sięgnij po któryś tytuł z serii "Total War"

 

tylko dlatego, ze poziomy trudności im sie pomyliły, zabawa zaczyna sie na brutalu :)

co do multi to polecam filmiki tego pana http://day9tv.blip.tv/

 

w wolnej chwili cioram w http://www.leagueoflegends.com/

bardzo fajna gierka i jeszcze za free :)

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściągnąć sobie darmową minigierke "Duty Calls" (760mb) jest to parodia Call of Duty wykonana przez studio People Can Fly.

Link gdzie można to pobrać:

http://download.chip.eu/pl/Duty-Calls_8537920.html

Tutaj link do filmiku z całej gierki na you-tube:

http://www.youtube.com/watch?v=TBq0n7NQiX8

 

Ranking po zabiciu kilku wrogów :D

rankingdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 — w ogólnym rozrachunku nie polecam, nie dla miłośników survival horroru. Technicznie bardziej dopracowana od jedynki, ale cała reszta leży: tragiczna fabuła, dialogi, operowanie strachem. Teraz to już jest typowa strzelanka TPP. Rozczarowany idę zrobić drugie podejście do Amnesia The Dark Descent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że nie kopie właśnie. Cały nastrój osamotnienia i desperackiej walki o przetrwanie gdzieś zniknął. Zabiłem każdego potwora, który stanął mi na drodze, nie musiałem przed nikim uciekać, żeby oszczędzać amunicję. Do tego dialogi w scenkach przerywnikowych i zachowanie postaci są żenujące, coś na poziomie Hit me baby one more time — nawet obcokrajowca może to odrzucić.

 

Od demka Amnesii też się odbiłem, ale spróbuję jeszcze raz, bo znajomi zachwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj skończyłem Portal. Fantastyczna gierka! Szkoda tylko, że tak krótka... Ale daaaawno nie grałem w nic tak orginalnego, świeżego i wciągającego :) No i pioseneczka na końcu miażdży suty! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konfucjusz

Ja obecnie mecze Bioshocka, oraz League of Legends. W wolnym czasie dobrze chwilke przysiasc sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apache: Air Assault, symulator helikoptera na jaki czekałem od czasów Apache vs Havoc. świetna grafika i grywalność i zróżnicowane misje. niektórym może przeszkadzać brak globalnej fabuły w trybie kampanii ale funkcja podczerwieni w naprowadzaniu karabinu maszynowego to nadrabia. po raz 20 próbuję zaliczyć czwartą misję z 16, Sharks In The Water:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, wymsknęło mi się, mogłem się domyślić że tu zaglądasz:D

 

a Black Shark wygląda rewelacyjnie ale obstawiam że byłby dla mnie za trudny, nie mam joysticka;) ale pokażę wujkowi, będzie zachwycony

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności