Skocz do zawartości

Scena 3D: Rekonstrukcja martwej natury


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no... porwales sie na holenderski kunszt :) gdyby nie to , to powstrzymalbym sie od tej drobnej krytyki :)

 

generalnie bardzo fajnie to zrobiles. Odwzorowanie na pierwszy rzut oka dobre.

 

Zgadam sie ze z gama kolorow troche odbiegles i z perspektywa i miesem i innymi ale za to cala kompozycja jest w miare ok i odrazu widac co skopiowales .

 

Niestety nie widzialem oryginalu w realu tylko w albumach... ale na moje oko to na miesie nie jest worek tylko srednio upieczona skorka:)

 

Najbardziej lubie w tym obrazie gre swiatla i materialow. Odbicia i caustici na oryginale :) sa o wiele bardziej wyrazne (w sensie kontrastu) i zaznaczaja nie rowna powierzchnie i jest ich o wiele wiecej.

 

To ze uzyskales odbicia szczegolnie w kielichu w podobnych miescach robi wrazenie. Moge sobie jedynie wybrazic ile czasu sie musiales tym bawic. Napewno wiele sie nauczyles.

 

no nic... Gratki!

 

eDIT:

 

Mysle ze to zasluguje na front'a

jak myslicie ?

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ze uzyskales odbicia szczegolnie w kielichu w podobnych miescach robi wrazenie.

 

mogę się mylić, ale czy to nie są odbicia dodane w PS, skopiowane z oryginału? Ogólnie praca zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ma świetne kolory, twój niestety wygląda jakby ktoś malował go zbyt długo i jedzenie zrobiło się nieświeże. To płótno na mięsie uznajmy za wpadkę ale dziwię się, że wpatrując się tak długi czas na obraz popełniłeś taki błąd. Chyba że robiłeś to na szybko. Ładnie wyszło modelowanie i niektóre tekstury ale brakuje mu jeszcze mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię i komentarze z waszej strony.

Ogólnie po wyrenderowaniu zastosowałem postpro w photoshopie, więc niektóre elementy mogą być bardziej lub mniej dokładne w porównaniu do oryginału.

Texturę mięsa specjalnie wykonałem w taki sposób by podkreślić i wyostrzyć całość (poprzednie wersje wyglądały sztucznie i blado ) po za tym po 3 miesiącach stania takiego mięsa zapewne pojawiły by się liczne naloty pleśni lub gnijącej tkanki :)

Co do całości w założeniu miała ona być bardziej nasycona "kolorami" ale wydawało mi się to dość sztuczne. Zapewne ten obraz w realu jest już nieco wyblakły z mniej nasyconymi kolorami, więc postanowiłem dodać coś od siebie małego i nieco zmienić całość na mniej "soczystą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki za komentarze :)

 

krzyhhh - surowego znajdziesz w dziale WIP chyba w moim przedostatnim poście.

 

 

EDIT:

 

tak sobie wszedłem na nasze forum i patrzę jakieś gwiazdki przy moim temacie :D

DZIĘKI raz jeszcze WSZYSTKIM za zainteresowanie i średnią ocenę, nie przypuszczałem, że dostane jakąkolwiek ocenę. Przyznam, że mnie to podbudowało do dalszej pracy.

Dzięki i pozdrawiam :)

Edytowane przez DonJakub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności