Skocz do zawartości

Postać 3d: Królik


wogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dawno nic nie wrzucałem, więc czuję się jak nowy użytkownik tego forum:D

 

Dziś prezentuję postać królika.

 

Projekt ma zostać sfinalizowany jako plakat w formacie ~A3 a następnie ma pełnić rolę prezentu imieninowego dla koleżanki.

 

Poddaję go Waszej krytyce i liczę na Wasze propozycje co do sceny w jakiej wystąpi królik:D oczywiście sam też nad tym myślę ale może ktoś mnie zastrzeli swoim konceptem i się do niego odniosę w dalszej pracy nad projektem:)

 

Pozdrawiam

 

4523e9f6a25eb189.jpg

Edytowane przez wogrodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi sie to, ze wyglada jak z plasteliny/modeliny. Widzialbym go na jakims konkretnym fotomontazu jako ogromnego, plastelinowego stwora a la piankowy ludzik niszczacy miasto w ghostbusters... Ot taki kontrast miedzy malym i slodkim a ogromnym i zlowieszczym. Moze zwieszajacy sie z budynku na ksztalt King Konga ostrzeliwanego przez samoloty?

Co moze byc lepszego jak 40 metrowy, plastelinowy kroliczek na imieniny?

 

Chyba powinienem isc spac... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajny kłulik, myślę ze jedyne jezeli juz coś wogóle chcesz zmienić to pobawić sie proporcjami oczu do twarzy, podglądnij jako referencje hm...qrde nie pamietam jak to sie nazywało dokładnie ale była taka gra rayman&crazy bunnies czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Fajnie sie prezentuje. Modelik ciekawey az milo popatrzec. Dodał bym jakies szfy na laczeniach nog i lapek z tlowiem. No i oczy bym zrobil guzikowe :)

Co do samej sceny hmmm ..... jak by to był prezent na urodziny to pewnie zrobilbym torta z ktorego ten królik wyskakuje np na sprezynie. No ale ze sa to imieniny to wkomponowal bym go z jakas butelka dobrego alkoholu w jakies otoczenie innych zabawek gdzies w rogu pokju albo pod lozkiem. Takie Toy Party : )

+ za urozmaicenie forum zwlaszcza ze ostatnio pelno Wip'ow z samochodami i VIZ....robi sie monotonnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam.

 

Przede wszystkim dziękować za komentarze:) Jestem zaskoczony ich pozytywnością... aż chce się tworzyć:D

 

Uśmiech na mojej twarzy pojawił się już w momencie gdy Nezumi napisał o plastelinie bo o taki mniej więcej (plastelinowy) efekt mi chodziło i byłem ciekaw czy ktoś tą plastelinowość dostrzeże:)

 

Pomysł Nezumi'ego z miastem bardzo mi się spodobał aczkolwiek w szkole mam teraz ostrą jazdę z materiałem więc nie jestem w stanie wyrobić się z tak złożonym projektem w terminie więc muszę z niego zrezygnować.

 

Co do oczu to pod wpływem sugestii postanowiłem się z nimi pobawić (m. in. skalowanie, zmiana kształtu, materiału) i wspólnie z kolegami z biura w którym pracowałem ustaliliśmy że przy innych patrzałkach królik traci na słodkości więc te oczęta najprawdopodobniej zostaną.

 

Szfy też odpuszczam ponieważ straciłby swoją plastelinowość.

Podchwyciłem natomiast pomysł z tortem i sprężyną (w nieco odmiennej wersji co zresztą widać, aczkolwiek pomyślę też o Twoim pomyśle jak znajdę chwilę w oderwaniu od nauki i może wkomponuję sprężynę z królikiem w tort:D ).

 

Co do scen to właśnie zastanawiam się czy nie zostawić go w prostym studio (tak jak jest teraz mniej więcej) czy może umieścić go w jakiejś wizce. Jednak boje się że robiąc wizkę będzie ona odciągała odbiorcę od królika.

 

W obecnej sytuacji (puste studio+ pudło ze sprężyną) mam wrażenie że odciąga ono zbyt mocno uwagę od samej postaci.

 

Wąsiki zrobię na próbę i wrzucę w wolnej chwili byście sami ocenili jak jest lepiej:)

 

Dodam mu jeszcze biały lub różowy brzuchol:)

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że kobitki są materialistkami ale w moim rozumowaniu sztuka polega na tym, że potrafi białogłowa czerpać przyjemność ze znajomości nie mając z niej jednocześnie większych korzyści materialnych:D

 

Pozdrawiam

 

 

36dd51ef312aa52c.jpg

Edytowane przez wogrodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oczka są mniej szklane i zmieniłem (a właściwie dodałem) im odbicie żeby trochę życia w nie wsadzić.

 

A kropkę zrobiłem różową bo gdy jest biała to praktycznie jej nie widać a nie chcę zmieniać koloru królika bo już próbowałem różne wersje kolorystyczne i biały ma coś w sobie podczas gdy inne prezentują się średnio.

 

Zastanawiam się czy by tak go już nie zostawić.

Co myślicie?!

 

89ae4e54d7fbc32f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przekazania emocji KONIECZNIE brwi.. mogą być dwie kreseczki pod odpowiednim kątem do tego co króliczkowi chodzi po głowie. No i malutki pyszczek pod policzkami. Bez wyraźnych ust i brwi to nawet szklane oczka nie pomogą. Tak to już jest, że człek skupia się na twarzy. Nawet jak ogarnie całą prackę i obejrzy pudełko, torcik i uszka to potem wraca do twarzy i się jej przygląda. Tak już mamy.

Ja bym na torciku świeczkę zapalił.. nawet już w Photoshopie. Z resztą brewki i buźka też już w photoshopie.

 

Co do napisu.. nie przekonuje mnie jakoś. Jest konieczny? Widać, że to króliczek. Jeśli już jest konieczny, to możesz z nim powalczyć. Bo teraz jest tak, że wcisnąłeś go do kąta bo centralnie między uszami by się nie zmieścił. No i kumam to. Ale to źle wygląda. Więc albo jakoś mniej nachalnie (na boku torciku kremem, na szarfie, którą może mieć królik, na chorągiewce w drugiej ręce, itp.), albo jakoś przekadrować, żeby napis miał swoje miejsce i czas.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sympatyczna praca, ale czy królik zmieściłby się w tak małym pudełku? No chyba, że pełni on rolę podstawki. No i dlaczego on nie ma zębów?! Przecież to nieodłączny atrybut tego zwierza!

Edytowane przez Faun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Królik z pewnością nie zmieściłby się w tym pudełku ale nikt mu na szczęście nie każe się tam mieścić:D

A tak serio to specjalnie zrobiłem to pudło mniejsze żeby nie odciągało uwagi od Królika który w moim koncepcie powinien pełnić rolę pierwszoplanową:)

 

Wąsy się pojawią pewnie już w najbliższym ap'ie.

 

Co do zębów to jest lekki dylemat... kumpela nosi aparat więc mogłaby to źle odebrać:D

Ale postaram się je na próbę jakoś subtelnie wkomponować:)

 

Na brewy nie mam pomysłu... (kształt jakiś tam mam wyimaginowany) ale co do metody się zastanawiam...

 

Z tym zdjęciem to pomyślę... może nawet coś z tego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności