Skocz do zawartości

Wirusowe 3D: Tuning po polsku


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w serwisie Wykop.pl pojawiło się pewne wideo, które bardzo szybko znalazło się na głównej stronie tego serwisu. Jest to prawdopodobnie jedna z wirusowych reklam stacji TVN. W zasadzie postanowiłem napisać o tym w ramach ciekawostki.

 

Wydaje mi się , że nie ma sensu tutaj dyskutować nad tym czy jest to wirusowe wideo, reklama. Z komentarzy na Wykopie i linków jakie się tam pojawiły można wywnioskować, iż prawdopodobnie tak. Ale trzeba przyznać, że sprytnie w nim wykorzystano "3D" i ciekaw jestem czy podobnych filmów będzie jeszcze kilka. Być może nie jest to tajemnica i ktoś na forum się do nich przyzna? :)

 

 

 

 

[źródło:www.wykop.pl/link/323474/tuning-po-polsku/]

 

 

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chodzi prawdopodobnie o ramówkę TVN na wiosnę:

 

"Lejdis", "300", "Transformers", "King Kong", "Miami Vice", "Ocean's 13", "Harry Potter i Zakon Feniksa", "Plan doskonały", "Rocky Balboa" - to tylko niektóre propozycje filmowych hitów, które będzie można obejrzeć wiosną na antenie TVN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He.. Bardzo ładnie.

Można by jeszcze pocisnąć te dymki, odbicia, śnieg z daszku, ostatnie kroki (slide)- na grę aktorską, to już po ptokach.

I tak jest prze-wypaśnie. Brawo.

 

Jeśli to reklama to ciekawe czego - kampania społeczna przeciw subkulturze hip-hop? Czy może jingiel w nowej ramówce? (dziwi tylko że "sześćsetka" nie jest błękitna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi prawdopodobnie o ramówkę TVN na wiosnę:

 

Możliwe. Do tego puścili dyskretne info, że to tvn i teraz wszyscy będą się interesować tym powiązaniem. Zrobi się internetowy szum wokół tvn'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pewnym momencie widac ze realny seicol jest podlozony cg'kiem idzie to poznac po swiatlach, kole(jest bardziej wysuniete w modelu) oraz po odbiciach w karoserii, w pewnym momencie sie roznia, nie odbijaja sie sylwetki... :D

 

0:44 w tym momencie widac zamiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, jest dobre, podoba mi sie ale !! ... no wlasnie jest ale, nie ebde juz powtarzal tego co wypisaliscie ale dodam to ze postac na pcztaku rusza sie ok ale mimo to nie czuc wagi postaci, pozniej podczas biegu tzn udezenia o budynek (garaz czy co to tam bylo) nie widac zeby postac w jaki kolwiek sposob po kolizji sie poruszyla, nie drgnelo ramie ani jaka kolwiek czesc postaci, slychac bum, spada snieg ale postac biegnie jak gdyby nigdy nic, jak by nie bylo w ogole budynku o ktory zachaczyla, no i rozjezdza sie matchmoving na koncu a animacja biegu jest dziwna, nie prorporrcjonalna jak na postac, wali takimi skokami jak by nie wiem jak duza byla, no i nie czuc tez w tym momecie wagi ;/ duzy minus ale i tak calsoc jest na plus ze cos ciekawego sie robi :) wiecej nie dostrzeglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się czepiać to ten śnieg spadający z garażu podszedł mi tak sobie, ale jak widzę była presja czasu. Jeszcze raz powiem super pomysł i realizacja. Niema co analizwować klatki po klatce. Chętnie zobaczyłbym zdjęcia z planu i screeny z produkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

Kris, przestań:) podoba mi się animacja, i nie piszę że zrobiłbym to lepiej itp. Ale cykl biegu jest zbyt delikatny, stąpa tak jakby nie miał ciężaru. Ale jeśli wolisz to mogę napisać: jest rewelacyjnie, bez zastrzeżeń, cudowny walkcycle, OMG!. Tego właśnie oczekujesz?

Nie mam zamiaru czepiać się, ale po prostu jak coś mi się mniej podoba, to nie zamierzam udawać że tego nie widziałem.

Masz racje, Welcome to Poland, tylko w Polsce jeśli ktoś zwróci uwagę na jakieś niedociągnięcie, to twórcy tak reagują.

Edytowane przez i-riss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nikt tego nie napisal to powiem ze rzeczywiscie jest to zapowiedz filmu transformers ktory bedzie emitowany przez stacje tvn, wlasnie widzialem koncowke w tv i zaciekawilo mnie to ze ta koncowka jest troche inna niz ta krąząca po internecie. ten ciqeformers na koncu podskakuje i depcze autko zgniatając mu dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności