Skocz do zawartości

Scena 3d : MASZYNA DO MIESZKANIA VOL. 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

Dobre dobre! podoba mi sie detal i cała praca. Zajebiaszcza odkoscznia od zwyczajnosci. Ile to ma poly i ile ci sie to rędziło?

5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, ale orkiestra.

No jak przymróże oko, to nawet niezły landszaft nad wodą, a jak pszestawić kanały Red z Blue, to i zachód słońca sie robi, miejsce prawie wymarzone na mieszkanko, hłehłe.

Tak czy siak, musiało się ono trochę czasu obliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to sam nie wiem co to jest, a nawet jeśli wiem to nie mogę powiedzieć, gdyż wejdziemy w zbędna filozoficzne rozważania:) . Prace uważam za otwartą i do dowolnej interpretacji.

poly 6000000 / czas renederownania 6h 2000X2837

 

dac77- z postacią na pewno było by fajniej szkoda że nie wpadłem na ten pomysł ale może jeszcze dodam.

 

Bardzo się cieszę, że pracka się spodobała.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera, głębia... tego mi brakuje. Nagromadzenie detalu i kolorystyka sprawiły, że obrazek staje się bardzo mało czytelny. Wiem, że to Twoja wizja, ale volumetrics tu i tam, jakaś atmosfera powietrzna, lekka mgiełka na ostatnim planie, jakieś halacje na highlightach na pewno by ożywiły ten obrazek. Napracowałeś się sporo jeśli chodzi o model, tekstury i shadery, ale zabrakło dobrego smaczku na sam koniec. Czyli tort na pysznym spodzie przekładany pyszną czekoladową posypką ale bez wisienek i polewy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności