Skocz do zawartości

Audi S5


piechur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekipę ;)

Konto na forum założyłem już dość dawno,

ale z racji tego, że w temacie TriDi jestem jeszcze n00bem

"max3d" traktowałem do tej pory jedynie jako źródło inspiracji i rzecz jasna informacji ;)

Tym bardziej jest mi miło założyć swój pierwszy temat z własną produkcją ;)

Pewnie ku waszemu niezadowoleniu jest to kolejne Audi na forum...

Jest to mój pierwszy poważniejszy model, tak więc liczę na wyrozumiałość, ale i konstruktywną krytykę ;)

Plany na przyszłość to wymodelowanie wnętrza, i oczywiście render. Na chwilę obecną nie mam o tym zielonego pojęcia ;)

----------------------------

pozdrawiam

 

audis5caleauto.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

audis5zblizenia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

duperele.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kolar.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widać, że się nie obijałeś:)) Warto poczekać na rendery:) Co budzi moje wątpliwości to jedynie kształt nadkoli. Zdają się być zbyt eliptyczne z rozciągnięciem wzdłuż linii samochodu(?)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEZŁY POCZĄTEK.... ( o ile to naprawde początek ) jakbym to juz widział...znajome jakos... z czym mi sie to moze kojarzyć?... kurde.. jakbym już widział podobny modeling :D

Pozdro!

 

Na cg-cars był kiedyś bardzo podobny model :D

Super to wygląda.

Swoją drogą u mnie już ta strona nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibu - nie wiem ile masz lat ale jak będziesz starszy to będziesz podobnego uzywał (tylko bez oczu i tej buźki). Nie wiem, może jeszcze nie uświadomiony jesteś, więc nie ryzykuję ... no pszczółki, kwiatki te tematy ....

 

Co do Adicy - to nadkole faktycznie jakoś dziwnie wygląda ale poziom detalu ... bardzo fajnie to się prezentuje. Ciekawy jestem jak długo już to modelujesz ? Może wyjaśniłoby to trochę ten fenomen drugiego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibu - nie wiem ile masz lat ale jak będziesz starszy to będziesz podobnego uzywał (tylko bez oczu i tej buźki). Nie wiem, może jeszcze nie uświadomiony jesteś, więc nie ryzykuję ... no pszczółki, kwiatki te tematy ....

 

Trochę nie rozumiem dlaczego uzyskałem od Ciebie taką ogromnie tępą i kompletnie debilną wypowiedź ... Chłop pisze że jego poprzedni model to jest to gów.. , a nagle z nieba spadło mu takie Audi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są jakieś materiały dydaktyczne pokazujące tego typu modelowanie ?

Mi się nie udało znaleźć dobrego tutoriala pokazującego dobre (z naciskiem na to słowo - bo tandety nie brakuje) modelowanie aut.

 

no juz troche za ostro pojechales z tym brakiem dobrych tutkow. Ja sie wyrobilem na tych sredniej jakosciu pomocach i teraz mysle robie normalne modele, za to jak sie komus podaje calutki model na talerzu..to efekt mamy w 1szym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiam siatki,niestety potraktowane już Ms...

A co do mojej hmm rzekomo fałszywej skromności to nie mam w tym interesu żeby wprowadzać kogoś w błąd ;)

Jest to mój drugi model, nad którym zarwało się "parę" nocek...

Ale zapewniam, że nie ma tu mowy o geniuszu .

Audi to jedynie efekt uboczny zacięcia i konsekwencji w tym co się robi :)

 

 

siatka1i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz troche za ostro pojechales z tym brakiem dobrych tutkow. Ja sie wyrobilem na tych sredniej jakosciu pomocach i teraz mysle robie normalne modele, za to jak sie komus podaje calutki model na talerzu..to efekt mamy w 1szym poscie.

 

Zapodaj linkiem do tych dobrych tutków, albo chociaż jeden, w którym wykorzystuje się technikę taką jakiej użył piechur robiąc Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. Gumka z oczami a potem prawie idealna Es piątka? .. i nie ma screenow z przed MS... Chyba jestem zbyt zazdrosny zeby w to uwierzyć;) ale jesli to Twoj drugi model to ciekawe jaka bedzie druga animka? pierwszą animką pewnie bedzie biped ktory robi użytek z pierwszego modelu, a druga animka to kto wie.. Avatar2 :P?

 

Masz szczescie ze za grilem znajduje sie taki brzydki marnujący poligony gniot bo innaczej bym nie uwierzył ze to Twoj model;) Pozdrawiam i tak trzymaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dzięki za wszystkie komentarze.

Nie sądziłem, że uda mi się zrobić model za który zostane posądzony o kradzież, czy innego rodzaju oszustwa :)

Jakby to nie zabrzmiało jest to dla mnie spore wyróżnienie. A odpowiedź na pytanie wielu z was jest proste... "bo człowiek nie jest taki co by nie mógł"...

Zamiast robić pełno gniotów skupiłem się na jednym projekcie i sam najlepiej wiem ile wysiłku kosztowała mnie to S5 :) tym bardziej jest mi miło czytać komentarze "niedowiarków" :)

Brzmi to wszystko prosto i nierealnie, ale myślę, że Ci którzy nie poszukują łatwych odpowiedzi w tutkach, tylko sami pracują nad własnym warsztatem, wiedzą o czym piszę ;)

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal nie chce się w to wierzyć i domagam się jakichś dowodów...

że niby z takiej gumki, którą można zrobić w 5 minut przeskoczyłeś do samochodu nad, którym na oko trzeba przesiedzieć kilkadziesiąt godzin ? Sądzę, że prędzej byś się zanudził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że render z solid'ową dedykacją dla max3d.pl gdzieś na aucie byłby wystarczającym dowodem. A może jeszcze kamera w rybiej perspektywie. Co ty na to, piechur?

 

EDIT:

No tak... czyli rendery z innego forum to nie są... nie wiem jednak, naprawdę nie wiem jak udowodnisz, że to twój, nie czyjś model. Ta "gumka" raczej była strzałem w stopę w tej kwestii.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomslec ze tez sie wzialem "po godzinach" za to Audi... :) Chyba sie mi odechcialo troche ;P Nie no zart :) Swoje tez dokoncze.

Co do Twojego modeliku to gratuluje. Wyglada swietnie! (nie obchodza mnie tutajdochodzenia czy to Twoj czy nie... Jesli sie okaze ze nie to szkoda bedzie...).

W siateczce masz porzadek, z zageszczonej wycinasz mniejsze elementy czyli mozna uznac, ze sie postarales i to niezle :) Model "czysty" i czekam na wiecej prac! I pewnie najwiecej poly maja lampy...?? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie uważniej, tutaj pewne osoby, swoimi postami udowadniają, że jest to model piechura. Są to osoby, które wiedzą nieco więcej nt. powstawania tego modelu, a w dodatku są to osoby, które cieszą się chyba dobrą reputacją na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, zawszę są deklaracje państwo mogą wierzyć lub nie ale jakoś nie mogę pojąć istoty postów typu to nie twój model, pokaż etapy produkcji bo jakoś Ci nie wierzę...

model super, czekam na wnętrze i gratuluję skila

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności