Jump to content
martin-flash

kupię 3D studio Max BOX wersje starsze

Recommended Posts

nie możesz kupić legalnie starszej wersji oprogramowania autodesku niestety. tak mówi licencja oprogramowania autodesku

na ebayu są czasami, czy nie można takiej zainstalować?

na ebayu są czasami, czy nie można takiej zainstalować?

moc mozesz, ale z punktu widzenia autodesku taka wersja nie rozni sie od pirata.

kupujesz nie oprogramwanie ale tylko licencje do niego. więc instalujesz choćby i z płytki z bazaru, torrenta, kolegi, wareza, autodesk interesuje tylko to że zakupiłeś licencje. na twoje imie i nazwisko lub firmę. nie oprogramowanie, ale licencje do użytkowania jego.

a ja zapytam to w koncu jak to jest, czy ta polityka autodesku jest w zgodzie z prawem unijnym czy nie ?

na max3d.pl panuje przekonanie ze nie jest zgodna z eu, ale nikomu sie chyba jeszcz nie chcialo pozywac autodesku i sie przekonac jak to wyglada w praktyce :)

nie trzeba pozywać - jeżeli jest faktycznie niezgodna nie korzysta z ochrony prawnej.

kupujesz nie oprogramwanie ale tylko licencje do niego. więc instalujesz choćby i z płytki z bazaru, torrenta, kolegi, wareza, autodesk interesuje tylko to że zakupiłeś licencje. na twoje imie i nazwisko lub firmę. nie oprogramowanie, ale licencje do użytkowania jego.

Jako ciekawostkę powiem że instalowałem raz z pirata widnowsa xp 64 bit i autoryzowałem go na kupionej licencji od visty (microsofot przewiduje taką opcję) i było git.

p.s. a polityka utodesku to kurestwo po prostu, nastawienie na maksymalne dojenie klienta. Największym skandalem imo jest brak zapisu do starszej wersji, i nie jest to na pewno trudne w zrobieniu bo programiści już dawno napisali te parę linijek skryptu więc nierobienie tego przez autodesk jest celowe i przemyślane.

Edited by siwy

Jest ten skrypt o którym mówiłem, działa tylko trochę zabawy z tym jest i bywają problemy przy skomplikowanych scenach. Nazywa się to BTF, back to five. Do pobrania za darmo w necie

Heh, na temat tego linku to może dłuższa dyskusja się wywiązać.

nie wiem czy o warto pisać o tym na forum, bo można komuś smrodu narobić

zastanawiam mnie o jakich programach jest mowa w artykule:

"Wstępna analiza wykazała, że w każdym z nich było wiele programów nieposiadających aktualnej licencji, którą należało przedłużać co roku."

Na jakie programy trzeba przedłużać co roku licencję?

zastanawiam mnie o jakich programach jest mowa w artykule:

"Wstępna analiza wykazała, że w każdym z nich było wiele programów nieposiadających aktualnej licencji, którą należało przedłużać co roku."

Na jakie programy trzeba przedłużać co roku licencję?

no jeżeli na tej podstawie policja zabezpieczyła 12 komputerów to niezła wtopa. na miejscu tej firmy normalnie bym policję podał do sądu i żądał odszkodowania za poniesione straty :P

wersja 2011 kosztuje brutto ponad 4000 euro, nie mam szans na taki program, pozostaje mi kupno starszej wersji na ebayu

ilu z Was ma wersje 2010 - 2011, oryginalną pełna wersje oczywiście

wersja 2011 kosztuje brutto ponad 4000 euro, nie mam szans na taki program, pozostaje mi kupno starszej wersji na ebayu

tylko masz swiadomosc ze dla autodesku to zadna roznica czy kupisz program na ebauy czy sciagniesz pirata. Wg nich tak czy siak nie masz licencji do uzywania go.

Pozostaje ci wersja studencka, albo wziecie sie za jakas tansza lub darmową alternatywe.

ilu z Was ma wersje 2010 - 2011, oryginalną pełna wersje oczywiście

spis gospodarczy prowadzisz, czy jak ? :)

jak za droga to nie kupuj, starszą jak kupisz to tak jakbyś miał pirata.

masz blendera, modo, cineme w alternatywie

w Maxie najlepiej się robi w innych czuje się leworęczny

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy