Skocz do zawartości

[Kryzys] kłótnia małżeńska


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KoMic - ciężko jak ciężko - kryzys widocznie mało optymistycznie mi się kojarzy i tyle :)

 

Traitor - no postaram się trochę te mordy powyginać na pewno :)

 

Oj Jarku Jarku :) Chyba musimy iść na piwo i pogadać :) Generalnie nie ma co narzekać, ale nic co ludzkie nie jest mi obce i ta pracka będzie DALEKA od sztuczności :]

 

Dzięki Dunuś - na pewno się postaram o jakieś referecje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie bo na razie nie mam bladego pojęcia :) Zęby zamierzone. Chyba nie sądzisz, że mogłyby wszystkie kły same z siebie zrobić się większe? :D W poście 7 wyglądało bardziej ludzko, ale jak spojrzałem na drugi dzień to wydało mi się zbyt ugładzone. Chcę, żeby te mordy były brzydsze. Nie koniecznie w tą stronę. To tylko drugi wstępny szkic.

 

Soska - hehe! :D E tam - nie ma przecież idealnych związków - zawsze jakiś większy lub mniejszy kwasik się znajdzie. Ja postaram się przedstawić to co znam ze swojego podwórka, tylko w krzywym zwierciadle i wywalone w kosmos do potęgi co by nadać wyrazu. No i tyle :) Dzięki za doping! :D

 

 

Na początku myślałem o bardzo ciasnym kadrze, pokazującym tylko mordy. Ale teraz zastanawiam się, czy ciut szerzej w poziomie tego nie trzasnąć, łapiąc odrobinę ramion itp. Kolejny szkic pewno pokaże co mam na myśli. Stay tuned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszym szkicu (bodajże pierwszym) fajnie było widać nacisk jednej twarzy na drugą, tutaj postacie tak tylko się łączą, ledwie dotykają, nie wiem, czy tak jest lepiej. Poza tym dodałbym obrączki, aby ukazać związek między postaciami, wtedy wskazywałoby to na kryzys małżeński i byłoby moim zdaniem ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj jak skończyłem szkicować, pomyślałem, żeby złapać coś pomiędzy tym pierwszym a ostatnim... czyli tak jak teraz, że czuć tą prędkość zderzenia w ciut szerszym kadrze, ale żeby to zderzenie złapać ciut później, jak już się twarze mocno deformują. O obrączkach będę na pewno pamiętać!

Dzięki Mookie za naprowadzenie. Zgadzam się z wszystkim co napisałeś i myślałem dokładnie tak samo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateogala - dzięki

RaVirr - jeszcze niestety nie :) Ten szkic jeszcze nie jest ostatni. Myślę, że jeszcze jeden powstanie, łączący oba szkice gdzieś po środku. Wtedy na chwilę do 3d. A potem znowu do 2d żeby kolorki jakieś opracować. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej lepiej .. ale brakuje mi standardowego bliczka na obrączce - a'la Colgate Whitening ;P i ew. drugiego na norzu dla zrównowazenia kompozycji ;)

p.s. napis LOVE i kolczyk w uchu pani dodały duzo fajnych smaczków - i lepiej ze to jemu wychodzi oko niz jej (jak w pierwszym koncepcie)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Jak zwykle jesteś niezastąpiony Jarku! :) Ale pozwól, że bliczki zostawię sobie na etap renderowania jednak. Choć to oczywiście bezcenna uwaga na tym etapie realizacji!! BIG HUG :D

Zamiast bliczków zapodaję mega wypas total layout 3d! :p

więcej dziś nie będzie bo zawalonym robotą - ale zarzucę żeby wątek odświeżyć ciutkę.

 

layout2hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się i pomysł i szkice, pomysł dobry bo wypełni cały kadr i skupisz się tylko na tych dwóch postaciach, no i widać scena będzie dynamiczna, a szkice zabawne i karykaturalne... no i + za tatuaż love na palcach, lubię takie dodatkowe detale...

 

a ogólnie zauważyłem, że dużo cartoonowych konceptów się pojawiło, sam też, będę robić swoją scenę w takim właśnie stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wywaloną ze stawu barkowego.. kryzys musi trochę boleć ;) Żarty żartami, ale też się nad tym zastanawiałem i nadal mnie to drażni. Nie chcę, żeby ręka pokrywała się z głową, żeby kontur łapy był czysty, ale pewno skończy się tak, że wydłużę kobiecie szyję kosztem pokazywania bioder, zyskując więcej miejsca na rękę i poprawne jej umieszczenie w stawie barkowym :] zobaczymy jeszcze... dzięki Kamil za czujność! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staw barkowy niech se będzie (nadaje dynamiczny wygląd i założenie, także było komiksowe). Ja natomiast jak patrze na tą rękę, dopiero po dłuższej chwili, potrafię odczytać co tam się właściwie dzieje. Wydaje mi się że, dłoń z nożem jest za mocno przechylona za głowę. Może przesadzam, ale jak ja na to patrze to widzę rękę złamaną w trzech miejscach :D (w łokciu też, ale może to być złudzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście nienormalni! :D HAHA Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pozytywne wstazówki.. ale mam wrażenie, że ten boxwy szkic jest na tyle nieudolny, że niepotrzebnie się wrzuwacie :p Jak skończę sculpty w Mudboxie, to wtedy będzie można coś więcej na temat anatomii powiedzieć ;) Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie mookie! Twoja larwa też się wyśmienicie rozkręca! :) Ja celuję w taką klasyczną karykaturkę 3d, czyli raczej już bez niespodzianek do końca. Postaram się trzymać konceptu, robić swoje i dobrze się przy tym bawić :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności