Skocz do zawartości

Wiz: Drawing Room


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super! Strasznie fajny klimat ma ta praca. Widać, że dużo pracy w to włożyłeś i dopieściłeś elegancko. Tylko coś dziwnego z perspektywą się dzieje - stolik z lewej strony jest jakiś krzywy i te świeczniki(?) po prawej jakoś płasko wyszły... Ale to takie czepianie się troche na siłe ;) Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się te pałacowe żyrandole. Fajnei światło wpada. Widać ogrom pracy. Podzielam wypowiedz blinq'a - fajny klimat ale coś nie tak z perspektywą jest. Wpatrując się w pewnym momencie zakręciło mi sie w głowie:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok.

 

za duzo kolorow (bordo, niebieski, zolty/zloty i do tego seledynowa zielen)

z volumetric light ostro przesadziles

brakuje glebi, odbic i kontrastu, cale pomieszczenie wydaje sie bardzo rownomiernie oswietlone.

swieczniki po prawej wygladaja jak clay a kule na stoliku jak wire render. reszta obiektow na stoliku w ogole nie pasuje do wnetrza.

poduchy maja za malo detalu i brak wgniecen/zalaman.

zlote zdobienia... fuj!

jesli chodzi o zyrandol to nie jestem pewien czy jest zrobiony ze zlota czy z pozolknietego szkla...

 

jako inspiracje polecam http://www.candyandcandy.com/#/candy-and-candy-design?state=gallery&imageId=32

Edytowane przez t0m3k
literowki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja, sporo włożonej pracy w kompozycję i modelowanie i pewnie niestety długi czas renderingu - ale praca powala. Jedyne co mi w tym wszystkim nie pasuje to koński łeb na stoliku:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczna wizka, podoba mi sie detal kolorystyka i swiatelko. Praca o wiele lepsza niz ta co pokazywales ostatnio. Zgadzam sie z uwagami t0mka co do swiecznikow i tych kulek w misce. Material na zlotych poduszkach tez za bardzo mi nie lezy, wygladaja jak pokryte cienka zlota blacha. Szkoda ze ci sie perspektywa rozjechala, ale rozumiem ze chciales pokazac jak nawiecej i nie dalo sie tego lepiej zrobic przy tak szerokim obrazie. Wszystkie modele twoje czy sa tu jakies gotowce a jesli tak to ktore to ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k ma trochę racji, pokazywałeś lepsze rzeczy :) Największą wadą tutaj są moim zdaniem kwestie projektowo/dekoratorskie. Każdy z dodatków pochodzi z własnego kiczowatego świata - rozumiem, że taki styl "bogato bogaty", ale kupy się to nie trzyma.

Technicznie - brakuje IMO lokalnych kontrastów, cienie są "płytkie", brakuje czerni.

Doceniam ogrom pracy, szkoda że ostatecznie efekt mocno średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Wizka to praca komercyjna. Szeroka perspektywa(i tak już przycięta), volumetric, dobór mebli, kolorystyka jak i cała aranżacja wynika z życzenia klienta.

 

Pawelkos-> Zewnętrzne modele to: Głowa konia, złote statuetki, niebieskie dzbany, podstawa pod świeczniki, złocenia na stole, roślinka na balkonie.

Reszta czyli: Żyrandole, Lampy, Dwie kanapy, Fotele, Kominek, Stoliki, Zasłony, Świeczniki, Palemki i inne pierdołki są mojego autorstwa.

 

3d_operator - Nigdy się z tą opinią nie utożsamiałem. Z wizki jestem zadowolony zarówno ja jak i klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka to praca komercyjna. Szeroka perspektywa(i tak już przycięta), volumetric, dobór mebli, kolorystyka jak i cała aranżacja wynika z życzenia klienta.

 

jakbys to napisal w pierszym poscie to bym pewnie w ogole nie komentowal :)

 

jesli masz 3h to mysle, ze warto je poswiecic na ta scene bo jest w niej potencjal i mozna wycisnac z tego o wiele wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej podobała mi się Twoja wcześniejsza praca. Tutaj mamy miszmasz, no ale jak to mówia "klient nasz pan". Żyrandol modelowałeś z głowy czy z referki? Wygląda jakby w nim krew płynęła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Bardzo bardzo fajnie wyszlo, gratuluje :) Jednak mam wrazenie jakbym patrzyl na chate zamoznego cygana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie palemki, dwie identyczne wazy przy oknie, dwie identyczne wazy na stole po lewej, po dwa identyczne swieczniki obok siebie, 3 identyczne lampy, dwie figurki na stole (rozniace sie nieznacznie kolorem tylko), dwie identyczne kanapki z identycznie ulozonymi, identycznymi poduszkami... Copy, paste, copy paste :P

 

Ladny render, ciesze sie ze sie klientowi podobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie widac kto w przeszlości podtrzymywał "wieczny ruch" :D już chciałem poprosić o wire i inne ujęcie na żyrandole ale spasuje bo w zasadzie wszystko widac na głownym. Genialne shadery. Nie czepiam się perspektywy bo domyślam się kto naciskał na takie ujęcie. Gratuluje pracki i fronta i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności