Skocz do zawartości

dwa monitory - warto?


KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto pakować sie w 2 monitory? Mam obecnie della 2209wa i zastanawiam sie nad drugim. Jaka jest wasza opinia, czy rzeczywiście pomaga to w pracy?. Póki co to wiem, że fajniej modeluje sie ze zdjęć, ale czy tylko to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można też bardziej budżetowo ;-) Jako drugi ekran działa u mnie stary 17" na matrycy TN. Trzymam na nim tylko toolbary, ewentualnie refki do modelowania - nic co by wymagało dobrego odwzorowania kolorów.

Krótko mówiąc warto, tylko przemyśl do czego będziesz używał tego 2 ekranu, żeby nie wywalać kasy w błoto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też bardziej budżetowo ;-) Jako drugi ekran działa u mnie stary 17" na matrycy TN.

 

Ja mam podobnie, za glowny monitor sluzy mi Dell 2408WPF, niedawno dokupilem drugi w zasadzie najtansza Iiyame - toolbary i okienka z gg nie potrzebuja nic wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydają się:) jeszcze zależy co chcesz robić. Ale nawet tak jak pisali kozioo i mirach. Bardzo miłe rozwiązanie, położyłem stary monitor na biurku w sumie na chwilę, żeby zobaczyć jak będzie wyglądała praca na dwóch ekranach. No i nie zdejmuję już od 6 miesięcy:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowczo dwa, jak już ma się kase to lepiej na dwa takie same bo wtedy komfort jest wogóle bajeczny. na jednym PS, na drugim 3ds, wszystko idealnie.

 

tylko później jak będziesz zmusozny zrobić coś u kogoś na jednym monitorze to czuje się człowiek jakby patrzy na wszystko przez dziurke od klucza;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuję w domu od 4 lat na 2x24" ( HP LP2465 ) i NIGDY nie przesiądę się na jeden palantir. Praca na dwóch monitorach to bajka, zwłaszcza jeśli używasz jednocześnie maxa i photoshopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko, ze praca na wielu monitorach jest bardzo przyjemna z win7 (pewnie OSX także). Są skróty klawiszowe przerzucające aplikację na 1/2 ekranu, pełen ekran, przenoszenie między ekranami. Znaczek Windows + strzałki. Przydatne nawet przy jednym monitorze (bo otwiera aplikacje na połowie ekranu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności