Skocz do zawartości

Teczka 2D: Fotomontaże


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Efekt oczu zamierzony, pani leżała na jakiejś sofie, włoski chyba miała troszk inaczej... takie szybciutkie.. tapetkowe wycinanko/rysowanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dr Ug: nie sadzilem ze cos takiego tobie powiem ale mogles chociaz udawac ze sie starasz... nie wiem moze cos chciales udowodnic/zamanifestowac swoimi prackami ale ja tego nie lapie (oswiec mnie)... bo co jak co ale ty akurat warsztat masz...

 

ps cytujac ciebie "Tak tez jest i tym razem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Ug: nie sadzilem ze cos takiego tobie powiem ale mogles chociaz udawac ze sie starasz... nie wiem moze cos chciales udowodnic/zamanifestowac swoimi prackami ale ja tego nie lapie (oswiec mnie)... bo co jak co ale ty akurat warsztat masz...

 

ps cytujac ciebie "Tak tez jest i tym razem."

 

 

eeeeee....drug chciał pokazać że nie jest gorszy?

 

a pozatym Drug ludzi wkurzasz i tyle .... everyman przezwyczjaj się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Gotham - to ja już wiem czemu do respiratora Cię przypięli :) Dobrze, że w kaftanik nie dałeś się włożyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: ".... everyman przezwyczjaj się.." - ja juz sie dawno do tego przyzwyczailem ;-D ale czy dr Ug ma monopol na cos takiego (wkurzanie)? oj zdaje mi sie ze nie ;-p... poza tym te jego ostatnie pracki byly podswiadomym blaganiem o krytyke - czul sie niezauwazony i balablabla (tzn -> itd itp)... wiec napisalem mu te "trzy" skromne zdania zeby go "podbudowac" ;-p... hehehe...

Gotham: swietne teksty - takie zyciowe ... co do praw autorskich to znam dobrego adwokata ;-p - dasz jedna koperte tu druga tam i sie okaze ze to Ebor bedzie musial tobie placic ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiieeeemowzliwe! Toz to z Was rrrrrasowi graficy, skoro nie daliscie sie nabrac na taki majstersztyk!

 

Zeby sie zrehabilitowac zrobilem jeszcze jeden. Tym razem siedzialem 3 godziny! Teraz powiedzcie madrale co jest doklejone. HA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: jasne jasne przypadkiem ;-p

M@Ti: no rzeczywiscie ladnie... teraz widac to czego nie bylo widac (czyt. to co ty zrobiles)

dr Ug: no widzisz - jak chcesz to potrafisz... ale i tak widac ze wstawiles twarz tej dziewczyny po lewej i te drzewka w tle... pracuj tak dalej bo idzie tobie coraz lepiej ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności