Jump to content

Animacja: Paths of Hate

adek
 Share

Recommended Posts

Animacja "Paths of Hate" zdobyła kolejne wyróżnienie, tym razem na włoskim festiwalu Imaginaria. Ale nie to w tej informacji jest najważniejsze. Bez wątpienia jest to film, który zdobył prawie wszystkiej najważniejsze nagrody na największych festiwalach filmowych w kategorii animacja. Nareszcie możemy film Damiana obejrzeć w internecie! Udostępniony został wczoraj na profilu tego festiwalu w serwisie Vimeo.

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2022

Niesamowity filmek. Panowie, ogromne gratulacje - warto bylo czekac zeby w koncu go zobaczyc. Muzyka miejscami przypomina mi kawalki Rollins Band. Swietna, pasujaca - mozna gdzies wiecej posluchac czy powstala pod film?

Rewelacja.

najlepiej wydane pieniądze PISFu do tej pory! Przecudo! Stylistyka, animacja, montaż, prowadzenie kamery,muza... wszystko na totalnym wyku$#%@!!! ja się jaram niesamowicie!

Oczekiwania były wysokie, ale to... mocno lepiej niż się spodziewałem! wielkie gratulacje :)

Niestety, film nie został oficjalnie (i legalnie) udostepniony w internecie. Został zablokowany. Ekipa z festiwalu trochę się pośpieszyła.

Zamieściłem informację i tak dosyć późno, bo widziałem, że informacja o tym pojawiła się w co najmniej kilku miejscach w RSSach. Musicie się uzbroić w cierpliwość. Gdzieś tam wierzyłem, że jeśli to zrobił festiwal na którym film zwyciężył - miał na to zgodę.

Autor prosi jeszcze o cierpliwość, film pojawi się i to w zdecydowanie lepszej jakości niż był udostępniony tutaj. Trzeba się natomiast uzbroić w cierpliwość.

Edited by Adek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy