Jump to content

Animacja: Paths of Hate


adek
 Share

Recommended Posts

Animacja "Paths of Hate" zdobyła kolejne wyróżnienie, tym razem na włoskim festiwalu Imaginaria. Ale nie to w tej informacji jest najważniejsze. Bez wątpienia jest to film, który zdobył prawie wszystkiej najważniejsze nagrody na największych festiwalach filmowych w kategorii animacja. Nareszcie możemy film Damiana obejrzeć w internecie! Udostępniony został wczoraj na profilu tego festiwalu w serwisie Vimeo.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2022

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niesamowity filmek. Panowie, ogromne gratulacje - warto bylo czekac zeby w koncu go zobaczyc. Muzyka miejscami przypomina mi kawalki Rollins Band. Swietna, pasujaca - mozna gdzies wiecej posluchac czy powstala pod film?

Rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

najlepiej wydane pieniądze PISFu do tej pory! Przecudo! Stylistyka, animacja, montaż, prowadzenie kamery,muza... wszystko na totalnym wyku$#%@!!! ja się jaram niesamowicie!

Oczekiwania były wysokie, ale to... mocno lepiej niż się spodziewałem! wielkie gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety, film nie został oficjalnie (i legalnie) udostepniony w internecie. Został zablokowany. Ekipa z festiwalu trochę się pośpieszyła.

 

Zamieściłem informację i tak dosyć późno, bo widziałem, że informacja o tym pojawiła się w co najmniej kilku miejscach w RSSach. Musicie się uzbroić w cierpliwość. Gdzieś tam wierzyłem, że jeśli to zrobił festiwal na którym film zwyciężył - miał na to zgodę.

 

Autor prosi jeszcze o cierpliwość, film pojawi się i to w zdecydowanie lepszej jakości niż był udostępniony tutaj. Trzeba się natomiast uzbroić w cierpliwość.

Edited by Adek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy