Skocz do zawartości

Wiz: Quick Silver - projekt


simonhc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super! Masz świetny styl i super umiejętności! Genialnie wyszły ci wnętrza.

Mam parę pytań do ciebie czy te skały otoczone siatką to jest model? a jeśli tak to jak je tam rozłożyłeś ręcznie czy jakimś pluginem?

Czy w tej scenie użyłeś pluginu Railclone? Ile mniej więcej osób pracuje nad takim projektem?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza super, szczególnie drewno na schodach!:) Za to exteriory już dużo gorzej. Mam wrażenie, że szyba w witrynie tego małego pawilonu za bardzo odbija, psuje strasznie odbiór i dezorientuje, przede wszystkim na pierwszym renderze. Krzesła/fotele na zewnątrz pod parasolkami wyglądają jakby nie miały materiału. Reszta ok;) To w Chamonix?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ależ kiepsko, gniot taki, że o ja...

 

A serio to na prawdę świetna robota, wnętrza bardzo przypadają mi do gustu, jedyne co to oprócz uwag Toucha zaspy wyglądają jakby miały rozciągniętą teksturę, ale to już takie pierdoły, że w zasadzie nie ma co się przejmować. :D

 

Bardzo fajnie. 5* oczywiście.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za komentarze. Dokładne odpowiedzi postaram się wrzucić w poniedziałek, do końca tygodnia walka a angina i deadlinami:)

Na szybko,

 

Kamienie sa z geom. Video tut polecial do Wenecji na AD#2. Niebawem remake na cgworkshop.org. Dam znac.

Siatka jest tez z geom - KoMic (zludzenie kiepskiego AA wynika pewnie z tego ze dof byl dodany w psie, tak czy siak racje masz:) )

Bardzo dziekuje za front i poswiecony czas.

 

Pozdrawiam

simonhc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka wizka, jedynie co mi się bardzo nie podoba to dof na pierwszych renderach, budynek sprawia wrażenie makiety.

Jeszcze jedna rzecz mi nie pasuje, mianowicie parasol i fotele na zewnątrz w taka pogodę ale widocznie tak ma być :)

 

Reszta świetna, przyjemnie się to ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziękuję za komentarze i cenne uwagi!

Poniżej kilka odpowiedzi, mam nadzieję że niczego nie pominąłem

 

 

Sroka8888 - kamienie sa modelem. Rozkladalem na kilka sposobow ale ostatecznie ułożone ręcznie

Nie użyłem railclone'a. Nad projektem pracowały 2 osoby

 

kozioo - Dzięki. W scenie pojawił się błąd który wywalał dispy w kosmos. Bardzo trudno pracowało się na scenach a nawet drobne zmiany prowadziły na zamknięcia maxa:/ W edit poly polygony podświetlone rozjeżdżały się w kosmos. Jeśłi ktoś wie o co mogło chodzić będę wdzięczny za info.

Touch - dzięki za tipy, projekt w Chamonix:)

Loki - kamloty to geom:)

biszkopte - zrobilismy całą serię ubrań snowboardowych , deski, buty etc. Na końcu klient zrezygnował z wyposażenia. Sklepik w przebudowie obecnie.

DEkoy-heheh, byłem ostatnio na pg. Fajnie powspominać:D

FOKUZ- a fotele i parasole takie tam są, może dziwne ale nikt zbytnio się nie martwi pogodą która zreszta jest nieco odmienna od naszej zimy;) Ach Chamonix!

 

Pozdrawiam

simonhc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności