Skocz do zawartości

Grand Theft Auto V Trailer


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyczaiłem trailer nowego GTA. Miażdży. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=EGGaEULeIKQ&feature=channel_video_title

 

I nieco spodziewanych szczegółów:

 

Głównym bohaterem jest Latynos o imieniu Adrian

 

Akcja toczy się w San Andreas w 2012 roku. Twórcy w wielu miejscach parodiują zapowiedź Majów o końcu świata

 

Gra rozpoczyna się w Los Santos, na terenie głównego przeciwnika Adriana, Varrios Los Aztecas. Postać sterowana przez gracza na dobry początek zostaje pobita i obrabowana.

 

Fabuła skupia się wokół pieniędzy i umowy związanej z dużą sumą. Chodzi o sporą dostawę narkotyków, która zawija do San Andreas. Cała sprawa ma związek z rodziną głównego bohatera

 

W grze pojawi się multiplayer, historia dla trybu kooperacji, 32-osobowe moduły dla konsol i 64-osobowe dla pecetów. Komputery osobiste będą miały serwery dedykowane

 

Wydanie PC ma się ukazać równo z siostrzanymi wersjami z konsol. Pracuje nad nim zespół z Leeds, a optymalizacja już teraz wygląda lepiej niż w przypadku GTA IV

 

San Andreas zawiera te same miasteczka co GTA: SA. Tym razem tereny są jednak większe i obdarzone hojniejszą porcją szczegółów

 

Powracają wojny gangów. Każdy ma swoje graffiti, a gracz otrzyma możliwość tagowania różnych rzeczy za pomocą sprayu

 

Linia czasowa z GTA IV jest kontynuowana. Fani dostrzegą mnóstwo nawiązań do poprzedniej części, Niko Bellic jest kilkakrotnie wspominany

 

Powraca możliwość modyfikowania samochodów

 

Jest dziewięć stacji radiowych, grających urozmaiconą muzykę. Pojawia się nowy i nieco starszy rap. Zdaniem informatora twórcy dokonali lepszej selekcji utworów niż w poprzedniej części

 

Powraca także wojsko, które wkracza do akcji w momencie, gdy główny bohater dorobi się sześciu gwiazdek na skali "Wanted". Tym razem oddziały militarne ochrzczone zostały jako Gwardia Narodowa

 

Poprawiony został system osłon. Teraz działa on znacznie płynniej

 

Decyzje moralne podjęte w GTA IV mają mieć wpływ na nową historię. Gra ma mieć cztery zakończenia, spośród których dwa można ocenić jako pozytywne, dwa jako nieszczęśliwe

 

Więcej dziewczyn!

 

Będą skoki ze spadochronem

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super. Do tego na trailerze widać... PSA! Oby tego nie wycięli jak z poprzednich GTA. :)

 

SA było fajne, ale wg mnie gorsze niż GTA 3 i VC. GTA 4 mnie zanudziło... Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się wyczekiwany od kilku dni trailer do Grand Theft Auto V - nowej produkcji Rockstar Games, której premiera zapowiedziana jest na 2012 rok. Zapowiedź możecie zobaczyć po wskoczeniu do rozszerzenia wiadomości.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2072

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powiedza ze tylko na konsole, potem wydadza na PC w 2013?.. Ech...

Ciekaw jestem wedlug jakiej filozofii pomaga to w sprzedazy. Tak jakby nie bylo piractwa na konsolach...

No nic - poczekamy - jak zawsze. Mam nadzieje, ze nie wykreca numeru jak z Red Dead Redemption ktorego do dzis nie ma na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale z wszystkich części GTA Vice city oraz GTA 3 to wedlug mnie najlepsze serie. Grafika w miarę ale za to grywalność mistrzostwo. A te nowe GTA to takie .... hmmmm

 

Powiem tak: Niektore gry powinny zostać stare, bo nie pasuje im "aktualizacja" na wyższe poziomy, bo z tego wychodzi smaczny kotlet, pachnący mięsem nie zawierającym ani grama mięcha :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ze glownym bohaterem jest Latynos - glos z trailera ni cholery nie brzmi jak Latynos. Do tego historia zaczynajaca sie od "kupilem duzy dom" pasuje do Latynosa jak piesc do oka (umowmy sie ze jednak wiekszosc pojawia sie z nieco bardziej ograniczona gotowka). Fajnie by bylo - od dawna mam ochote pograc jakims chicano czy innym tam nielegalnym, latynoskim emigrantem o przydomku "machete" :D Ale nie zapowiada sie na to po tym trailerze.

 

Gralem we wszystkie czesci GTA (wlaczywszy w to China Town Wars z DSa) i jest to zdecydowanie moja ulubiona seria. Vice City faktycznie wciagalo jak diabli i mialo niezly klimat ale nie mam nic przeciwko nowszym wersjom. Mogloby byc wiecej misji niczym z Hitmana - takich gdzie trzeba sie przebrac, podszyc albo po cichu zalatwic kogos. W GTA IV pamietam byl taki motyw z przebraniem sie za doktora czy z zabojstwem pewnego waznego pana gdzie mozna bylo to zrobic po cichu i wyjsc oknem nie wzbudzajac alarmu i unikajac koniecznosci zamordowania wszystkich w budynku :D Jakies ciche wykanczanie przeciwnikow, noz - to by bylo to.

Tak czy owak czekam z niecierpliwoscia. I trzymam kciuki za to pojawienie sie wersji PC na rowni z konsolowa. Szykuje kase na przedplate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewane szczegóły są mocno nieoficjalne. Zostały podane bodajże na 4chan, przez kogoś podającego się za ludzia pracującego przy grze ;).

 

A trailer wygląda milusio i pudełko dołączy na pewno do kolekcji :) Chociaż miałem cichą nadzieję na powrót do lat z Vice City. San Andreas było raptem 2 części temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony graficznej nie zapowiada się na jakieś derastyczne zmiany, grafika podobna jak w 4 z lepszymi efektami cząsteczkowymi - pewnie zasługa nowego directX czy innego ustrojstwa. To drobny minus jak dla mnie, co nie zmienia faktu, że i tak wygląda bardzo ładnie. Jeszcze mam nadzieję, że odgłosy wystrzałów broni będą lepsze niż w poprzednich częściach. Do grywalności od lat nie mam zastrzeżeń i jestem wielkim fanem serii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florian P - troche chyba juz ciezko o drastyczne zmiany w grafie jak wciaz sie robi gierki na podstarzale konsolki. Zmienia konsole to bedzie wypas a na razie to robia pod sprzet 6 letni... Nie znam sie na game devie ale wyobrazam sobie ze przez 6 lat mozliwosci graficzne poszly jednak do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi - nie wiem na jakie konsole są wydawane gry typu Battlefield 3 ale zwiastun bije o głowę ten z GTA V. Też miejmy nadzieję, że ten zwiastun GTA jest właśnie konsolowy, a na piecyku gra będzie wyglądała bardziej smakowicie.

 

No własnie. Bo zwiastun bf3 byl z pc, a ten zwiastun gta5 jest na silniku, który idzie w 30fps na ps3 czy xboxie360. Swoją drogą, nigdy nie widizałem tak słąbego frameratu na konsoli, jak wlasnie w gta4 na xboxie. A walić te konsole.

 

Vice city chyba z rok katowałem. Ah te triki na motorach. PCJ900. Backflipy i grindy po murach. No i na dodatek podkrecanie osiągniec bryk w notatniku. Super.

 

Gta 4 tez było niezłe. A GTA EFLC - The Ballads Of Gay Tony powinno dostać jakas prestiżową nagrode za charaktery postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety PS3 swoje lata już ma. Gra wygląda mi na silnik z LA NOIR. W związku z tym ciekawe czy możemy liczyć na tą sławną mimikę twarzy?

Z drugiej jednak strony to że aktualne konsole są już po prostu stare, zmusza developerów do wzmożonej pracy nad optymalizacją. Efekty można chociaż widzieć po Crysis'ie. Gdzie CryEngina3 ma mniejsze wymagania niż CryEngine2. I to w moim mniemaniu jest dobry kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie, że się czepiam ale ten wątek wygląda jakby średnia wieku była 15 ;) Panowie (i Panie jeśli są)! Rockstar to nie tylko grafika ale PRZEDE WSZYSTKIM niesamowity gameplay, poprowadzona historia i sandbox. No proszę Was, komentarze w stylu "brak AA" czy "ale słaby framerate" są taaaaaaaak bardzo istotne...... NOT! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru nie, że się czepiam ale to raczej nie forum o grach a o grafice 3d i 2d więc nie ma co się dziwić, że większość z nas jest zainteresowana tym jak gra będzie wyglądała. To,. że gra ma super fabułę, grywalność i otwarty śwaiat to wie chyba każdy kto się zetknął z tą serią, ale to żadna nowość w GTA przecież, a ja wyczekuję na nowe możliwości zarówno wizualne jak i w rozgrywce jeśli chodzi o piątą część.

 

Double_G Odróżniam, z tym, że w GTA nie mamy do końca sanboxa, tam jest po prostu ogromny, otwarty świat, ale nie możemy go w jakiś znaczący sposób zmieniać, tworzyć, a misje są liniowe. Ale ja tu nie o rozgrywce ale o grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście na tą chwilę interesuje jedynie (albo i aż) ewolucja tej serii pod względem wizualnym. Jestem na tyle stary, że doskonale pamiętam wieczory spędzone na katowaniu jedynki i nie wiem czy się wszyscy ze mną zgodzicie, ale żadna inna gra nie zmieniła się aż tak, jednocześnie nie tracąc swoich podstawowych atutów.

Tu macie fajne porównanie GTA SA z tymi obrazkami, które pokazane są w trailerze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności