Skocz do zawartości

gimpowe szaleństwo :P


polterge!st

Rekomendowane odpowiedzi

Heej :)

 

Śledze cały czas maxa, ale dawno nic nie wrzucałem. Postanowiłem więc zrobić to dzisiejszego dnia, dokładnie teraz. Pracki z przestrzeni około roku lub dwóch, z jednych jestem bardziej zadowolony z innych mniej. Wszystko w wyżej wymienionym programie.

 

salutj.jpg

 

 

podanie.jpg

 

 

cetepe.jpg

 

 

motylanoga.jpg

 

40cn.jpg

 

petka1.jpg

 

 

lebiedz1.jpg

 

 

panpanr.jpg

 

 

elfis.jpg

 

 

panizpapierosem.jpg

 

 

14888391.jpg

 

 

a921.jpg

 

 

 

 

 

berta2.jpg

 

 

spajdi1.jpg

 

 

goblinsamobojca.jpg

 

 

goblinpiechota.jpg

 

 

goblinkawalweria.jpg

 

 

ak3pols.jpg

 

 

akstr22s.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tutaj jeszcze pare rzeczy z mojej ukochanej Efezii(kilka miesięcy z mojego zycia :)) - gra przeglądarkowa którą robiliśmy na własną rękę z programistą i dwoma innymi osobami. Dobrneliśmy do pewnego etapu, gdzie bez finansów raczej sami już nie damy rady, więc od około roku gra jest bez updejtów. Ale tak czy siak jestem dumny z tego, że w ogóle udało nam się od zera zbudować gre, komunikując się właściwie tylko przez internet. Gdyby ktoś miał ochote zagrać, to zapraszam www.efezia.pl

 

efemobs.jpg

 

 

efeziaset.jpg

 

 

efeziabohaterowiepl.jpg

 

 

ikoks1.jpg

 

ekwipunekw.jpg

 

 

domostwow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rotcore - dzięki

 

resh - dzięks. W sumie nie używam żadnych filtrów poza wyostrzeniem lub rozmyciem

 

Bombadil - dzięki :) Witamy nowego efeziana :D

 

Kalberos - ciesze się, że przypadło Ci do gustu :)

 

ICE - prawda. Kwestia przyzwyczajenia się do softu w zasadzie. A że darmowy, tym lepiej dla nas.

 

n-pigeon - hej. Round brusha zwykłego. Wersja normalna gimpa - 2.6.

 

Rothbart - Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prace. I sporo tego. Fajnie, że się dzielisz. Jedynie tutaj ja zauważyłem i myślałem, że zastosowałeś jakiś filtr na tych pracach. To nie wiem z czego to wynika. Niektóre wydają się momentami wypukłe (taki lekki bevel) co nie wiem czy jest dobre. Ale masz dobrą kreskę, sporo prac, mozna powiedzieć ukończony projekt (bo nie wiem czego brakuje, strona działa). Gratulacje.

 

No i nie wiem czy jest tu osoba, która w Gimpie takie rzeczy jeszcze robi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za stylówa! Świetne rzeczy. Jakbym miał miliard i robił grę to od razu bym cię obsypał zleceniami na koncepty. Ale nie mam. :(

 

ICE- Akurat to jest bardzo kiepskie jeśli mowa o rzeczch robionych w paincie. Znaczy nie wymaga jakiś dużych umiejętności prawie w ogóle. mając refke obok większosć z nas tutaj by to zrobiła, nawet ja mimo że ja nie 2d jestem. Patrz raczej na to:

naleem.png

Galeria tego pana jeden z najzdolniejszych pixelartystów na świecie.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY93 - miło mi

 

Adek - tak stronka działa, brakuje księgi zdolności, nowej mapki, questów, paru innych rzeczy, które mieliśmy zamiar zaimplementować. No i reklamy :)

 

Monio - dzieki. To czekam aż wygrasz w totka :)

 

Reanimator - dzięki wielkie

 

Rembik - thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, niezły update... Styl prześwietny, szczególnie w tych pierwszych, machiny wojenne są chyba moje ulubione. Można by ponażekać na poszczególne z obrazków do gry, ale ogólnie daje rade tymbardziej jak na gre non profit. Szkoda troche że nie macie jakiegoś fajnego inwestora ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

Całkiem fajnie, chociaż mało podoba mi się twoje zestawiane/paleta kolorów. No i mógłbyś bardziej poszaleć z samym lineartem bo wszystkie prace ( nie ważne czy to chłop czy kobita czy goblin) są do siebie bardzo podobne.

 

Monio - Fool raczej nie korzysta z Painta. Istnieją dużo fajniejsze i wygodniejsza programy do pixelków ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete- Fool obecnie korzysta z Graphics Gale. Jest fajniejszy ale o jakimś dużym przeskoku nie ma mowy i tak wszystko robi się pixel po pixelu a o to mi chodziło. Jedynie Promotion oferuje znośny indexpainting ale i tak wszystko trzeba potem ręcznie poprawiać per pixel. Znam się na rzeczy, swego czasu czasu byłem w czołówce polskich pixelartystów. Daaaawno temu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

Monio - Też używam GG od jakiegoś czasu ( swoją drogą nie wiedziałem, że Fool z niego korzysta ;]) no i racja - pixel po pixelku , no ale jest dużo bardziej wygodny i przystępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności