Skocz do zawartości

Broń: AI AWM Sniper Rifle


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaraz jade na swieta do gdanska i wracam po nowym roku dopiero :(

 

 

 

EDIT :

 

pauloos, poki co to tylko chamski mirror wiec stad 1 i 3 blad a co do 2 to wlasnie nie jestem jeszce pewien bo to co widac to mniej wiecej polowa dlugosci calego karabinu, jak zrobie calosc i dalej mi sie bedzie wydawac ze jest zbyt gruby to napewno poprawie :)

 

mimo wszystko dzieki za zwrocenie uwagi i fajny filmik ^^, przyda sie napewno

Edytowane przez ledyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem na rysunku miejsca, które moim zdaniem powinieneś jeszcze poprawić. Zaczynając od lewej: tu wycięcia wyglądają inaczej niż po przeciwnej stronie, nie są symetryczne. Na tym filmie widać to wyraźnie:

w 1:39 widać jak to powinno wyglądać. Dalej rękojeść wydaje się bardzo szeroka, wyobraź sobie że masz to objąć dłonią, było by to bardzo niewygodnie, a przecież ergonomia i wygoda to teraz priorytet przy projektowaniu i AI jest z tego znane. Wielu strzelców kupuje same osady do swoich Remingtonów 700;) Po trzecie te dwie śruby tuż przy miejscu gdzie znajduje się policzek strzelca. Hmm, gdybym to ja miał z takimi strzelać to bym się bardziej martwił czy mi nie pocharatają szczęki niż tym czy trafię do celu;)

wip02a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Poza tym to świetnie zapowiadająca się praca i mam nadzieję że będę mógł na nią glosować w finale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szczena opada. Ja zawsze jak robię HP to zawieszam się w którymś miejscu i nie potrafię iść dalej :D. Długo Ci to zajęło? I zaczynałeś robiąc boxami czy od plane wszystko?

 

Też chcę wiedzieć. Możesz kiedyś nagrać film jak robisz taki model? Może jakiś prosty pistolet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon - postaram sie ;d

 

Make My Day i Hooch - zajeło mi to około 2 tygodni. Jesli chodzi o modelowanie to nie ma wielkiej filozofii:

sciagam pol dnia refki hd z neta pozniej modeluje kawalek po kawalku

boxy, plejny, cylindry... wszystko zalezy co jest do zrobienia, rozne rzeczy da sie zrobic szybko roznymi sposobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sie wam podoba :)

 

Musiałem przenieść watek bo nie wyrobiłbym sie w limicie tris a szkoda mi było robić na kanciato wiele rzeczy.

 

W kazdym razie skonczylem wypalac mapki, jest jeszcze sporo błedów np na pasku

 

Wyszło 8500 tris

 

ponizej skrin z marmoseta

 

1. AO i Normale

2. Siateczka

3. Wstepny color base

 

wip_04.jpg

AWM_LP_Wiresy.jpg

wip_05.jpg

wip_05b.jpg

Edytowane przez ledyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności