Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises Trailer 2


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed chwilą w Sieci oficjalnie zadebiutował wyczekiwany drugi trailer do The Dark Knight Rises Christophera Nolana.Czytajcie więcej w rozszerzeniu wiadomości.

 

2011-12-19-210041_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2150

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

-_-*

Nolan zna wartość swoich filmów: on się nie cofa. Ledger był dla niego prezentem z nieba. Może i pojawiłby się jeszcze, lecz skoro aktora już nie ma, to Nolan nie zaryzykuje bezczeszczenia tego co stworzył wcześniej.

Tak samo jak nie chciał nigdy przenosić na ekran takich postaci jak Pingwin...Uważał je za słabe i kiczowate: odstawały od jego realistyczego sposobu realizacji Batmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight był jednym z nielicznych filmów, który łączył w sobie świetny scenariusz i efekty specjalne, żadne tam łubudubu, tylko doskonała atmosfera i bardzo poważne podejście do przecież komiksowych bohaterów. Po Dark Knight Rises spodziewam się co najmniej równie dobrego kina, bądź co bądź Nolan gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś dodać od siebie.

Żadne to wzniosłe kino. Tak jak i każde inne o ludziach nietoperkach,pogryzionych przez pająki czy inne dżdżownice,Kapitanach Mozambikach,Zielonych Latrynach,czy wielkich robotach.... tak też i tutaj, efekty będą przepotężne,fabuła gniotowata.Ale dla efektów do kina może się przejdę...

PS.nie znoszę takiego komiksowego kina.Dziękuję :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś dodać od siebie.

Żadne to wzniosłe kino. Tak jak i każde inne o ludziach nietoperkach,pogryzionych przez pająki czy inne dżdżownice,Kapitanach Mozambikach,Zielonych Latrynach,czy wielkich robotach.... tak też i tutaj, efekty będą przepotężne,fabuła gniotowata.Ale dla efektów do kina może się przejdę...

PS.nie znoszę takiego komiksowego kina.Dziękuję :]

 

A oglądałeś w ogóle Mrocznego Rycerza? Bo wiesz, wrzucanie go do jednego wora ze Spidermanem czy Zieloną Latarnią, to jak stwierdzić, że np American Pie i Dzień Świstaka to to samo, bo oba filmy to komedia.

 

Nie twierdzę, że to jest niesamowicie wielkie kino ale nie jest to wyłącznie rozrywka przy której wyłącza się mózg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie cierpie filmow o superbohaterach, ale batmany nolana sa swietne( chociaz mi bardziej podobala sie pierwsza czesc)

podobno Nolan sie zmeczyl tymi filmami o nietoperzu takze moze nie byc fajerwerkow, ale jedno jest pewne: Nolan to nie Bay i ten fakt wystarczy zeby pojsc do kina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy Batmanach Nolana mam poczucie lekkiej dysharmonii. Kapitalne, poważne kino sensacyjne ze świetnym aktorstwem jest tu przetykane robionymi na poważnie scenkami z kolesiem w gumowej czapce ze spiczastymi uszami, który chrypie i stęka. Akurat mi to psuje trochę zabawę, i przez brak dystansu sceny komiksowe stają sie niezamierzenie śmieszne.

 

Tutaj widzę bedzie drugi koleś, z radiatorem na nosie, który też będzie niezrozumiale coś chrypał. :-)

 

Żeby było jasne ta śmieszność nie jest aż taka, żebym nie potrafił docenić tych filmów za ich dobre strony a mają ich dużo, po prostu mi akurat rozbija to trochę klimat. To jest tak bardzo serio, i tak osadzone w realizmie, że sceny czysto komiksowe sprawiają wrażenie wklejonych z innej bajki.

 

No ale to takie narzekanie.

Lepsze takie podejście do kina przez twórców niż olewactwo.

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dla mnie dobór postaci jest jednak rozczarowaniem, dotąd Nolan bardzo fajnie osadzal caly swiat jednak mocno w realizmie i unikał zbytniego przerysowania , ale jak widze tego typa w masce na twarzy i w futerku to jakos nie pasuje mi to zupelnie. Po drugie kobiety które tu sie pojawiły: kobieta kot? błagam? jakas totalna pomyłka jesli chodzi o dobór aktorki. Nie wspominając o jeszcze kilku innych smiesznych rzeczach jak ten czołg na samochodzie, czy latajacy nie wiem co to .. statek powietrzny.. jakos traci mi to wszystko juz nie tym samym co fajnie budowalo Dark Knight. Trailer ratuje oczywiscie głos Michaela Caina i to zajebiste buczenie w dzwieku.. ale jakos boje sie o ten film.. mimo ze uwielbiam Nolana..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo na tle innych superbohaterów batman w ogóle i od samych podstaw jest dużo mniej kiczowaty. To co powiedział Luki o porównywaniu np american pie i dnia świastaka ja bym wyostrzył choćby do porównania batmana i supermana (czy latryny).

 

Batman od zawsze miał kilotony więcej klimatu. Od samej palety barw aż do pomysłu na to skąd się wziął. Może chlopak któremu ktos tam zabił rodziców w napadzie nie jest jakimś wieklim odkryciem. Ale w porównaniu do kolesia który przyleciał z planety Krypton, ma lasery w oczach, potrafi latać, jest supermega silny i paraduje w kolorowych trykotach to szczyt wrafinowania.

 

To z definicji daje dużo lepszą okazję do zrobienia czegos naprawde fajnego w ramach kategorii. A chociaż to oczywiście ciagle będzie, szeroko pojęta, rozrywka nie musi byc na dzień dobry głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabulo: ten argument z trykotem nie najlepszy bo batman nawet w najbardziej wypasionej wersji tez wyglada jakby sie urwal z halloween. Jak w ostatniej czesci pomykal na wypimpionym motorze bez blotnikow to pomny ostrzezen z "Niemamocnych" tylko czekalem az mu sie pelerynka wkreci w szprychy. Powaga i patos Batmana jest jego najwieksza slaboscia moim zdaniem.:)

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności