Skocz do zawartości

Wiz:ac.


arch515

Rekomendowane odpowiedzi

Po rocznej przerwie z publikacjami na max3d. Jedna z ostatnich prac jak została wykonana komercyjnie. System tak jak zawsze bez zmian docelowe 3800pix. Pozdrawiam.0-b-web.jpg2web.jpg1web.jpg3web.jpg4bgotowe.jpg5gotowe.jpg7web.jpg8web.jpg8bweb.jpg[ATTACH=CONFIG]83954[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]83954[/ATTACH]

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne, podoba mi się. Twoja vizk-a jest dla mnie inspiracją...chodzi o oświetlenie. Podoba mi się ten pomysł z drewnianą obudową światła podwieszanego do sufitu. Coś takiego sobie u siebie w domku zrobię bo mam ciągłą dysputę z żoną...ja nie chcę żadnych obrzydliwych zwisających lamp a ta się upiera :P...proponuje jej wszędzie LED-y (no może poza łazienką bo do malowania inne światło jest potrzebne) więc myślę, że twoje vizki przekonają ja do tego typu oświetlenia. Oczywiście jeśli ktoś się będzie pytał o inspiracje na światło to podam linka do twej vizki coby zadośćuczynić ci praw autorskich do pomysłu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za komentarze i wszelkie uwagi , no i za front bardzo miło ! :)

 

Freedom fighter – dziękować za autko , wybacz ze tak dramatycznie je tu przedstawiłem bo model jest piękny !

 

!Ewert – dzięki :)

 

Donuś – machnął mi się suwak , z pośpiechu..faktycznie padaka.

 

Simonc – dzięki ziom.! Śnieg za mało testów i słaba mapka , po za tym sss muli jednak ;p PIONA !

 

Siwy – no zamysł właśnie taki był by mało pokazać..budynek jest za długi a i czas jaki był na wykonanie za mały :) by budować tak ogromna przestrzeń otaczającą.

 

Smoku - hehe , no freedom to już wytłumaczył ;) cieszę się że przypadło ci do gustu.

 

Mk2 – samochodem dałem po całości ciała..wiem ;p

 

Adek – dziękuję , za front i miłe słowo.:)

 

Pkm77 – snopy powinny być normalnie, ale powyłączałem słabo wyglądało. dzięki.

 

MF- dziękować , arch. Nie moja.

 

Zbychowaty – marudzisz :* hehe pozdro.

 

Pionix – dzięki ziom ! bardzo mnie to cieszy.

 

Zed- dzięki „stary lisie” hehe :)

 

Asfalton – dziękuje.

 

Razer – proszę cie , niczemu nie ustępują twoje prace..idziesz jak burza :)

 

KONAn – heehhe , rozbawiło mnie :) dzięki , to co prawda nie drewno tylko metal , ale żonie nie nic mów ;p

 

Tores – dzięki kolego :)

 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

dawno temu bylem na stronie arch515 i jego WIZ'ki są mega, ale z całym szacunkiem te tutaj nie robią już takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności