Skocz do zawartości

Diablo 3 Guest Pass


Status

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli ktoś planuje kupić grę w najbliższym czasie to radzę się wstrzymać. Póki co jest bezużyteczna. Wbicie się na serwer graniczy z cudem, a i tak niczego nie gwarantuje, bo lagi są spore, nawet gdy nic się nie dzieje, a gra może się rozłączyć z byle powodu. Jestem jeszcze bardziej zawiedziony niż po becie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem 3h i wywalalo mi ze czas oczekiwania minął. Klikalem ok i grałem dalej z kumplem. Nic sie nie przycinalo, wieszalo, itp., procz tego komunikatu, ktory i tak nic nie wnosil. Fakt ze po wyłączeniu gry gdy chciałem wejść ponownie pojawiał sie komunikat ze serwer tym czasowo niedostepnym. Tak było przez około godzinę jednakże od okolo godz. 20:00 brat gra bez problemu ;)

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Empik? Kupuje gry w Empiku i odbieram u nich w salonie. Jestem bardzo zadowolony z Empiku. Odbiór w salonie kosztuje 0 zł ;)

 

/edit:

Teraz sprawdziłem w Empiku i nie ma :D

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograłem to diablo kodem od kolegi i muszę powiedziać że miodne to i piękne. Tylko gra nudna i nie dałem rady skończyć tego kościeja czy jak mu tam;) ale grafika i dubbing extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w empiku na zakopiańskiej w Krakowie powiedziała do mnie dzisiaj "nie ma, i proszę nigdzie nie szukać w sklepach, bo Pan nie znajdzie" ... z uśmiechem, rzecz jasna. spytałem, czy jak pojawi się nowa dostawa gier, to czy trzeba kupować szybko, czy na spokojnie, tzn ile osób pyta o grę. Pani powiedziała "ja sama mam dziennie z setkę pytań o tą grę. powinniśmy wywiesić przy wejściu napis: DIABLO BRAK" :) z jednej strony może to chwyt marketingowy, a z drugiej, nie wyglądało mi na to podczas rozmowy :) koniec końców zrobię tak jak mi Pani poradziła i Vega podpowiada: poczekam aż pojawi się na stronie empiku (na dniach ma być) i trzeba sobie zamówić, i cierpliwie czekać.

 

Lucek, miałem chyba identyczne wrażenia jak Ty, ale głęboko wierzę i mam nadzieję nie doznać zawodu (;]), że gra się dopiero zacznie rozwijać po tym całym kościeju... i mimo wszystko da radę wciągnąć jak stare, poczciwe diablo.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin: po prostu to co cię bawiło lat temu 10 (pewnie jako gówniarza jeszcze) nie bawi cię dziś;) IMO forma diablo trochę się wyczerpała, choć jak trzeba przyznać wszystko w grze jest zrobione idaealnie. Takie życie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakby ktoś jeszcze Guest Passa miał to prosiłbym na PW :)

Zastanawiam się nad kupnem, mimo że czekałem z dziewczyną na tą grę odkąd tylko pojawiła się zapowiedź to teraz mam mieszane uczucia, wolałbym coś bardziej mrocznego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek, pewnie masz rację :) ale powrót do starych czasów to zawsze dobra zabawa, więc koniec końców ma to dla mnie sens. Jednak faktycznie, jest jak mówisz.

Arthus, Guest Passem pewnie jak z samą grą. ciężko dostać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, Diablo jest tak mroczne i katedralne ze mam wrazenie ze kazda postac, tekst i wątek jest wydesylowaną kliszą wszelkich tego typu klimatow. Mamy demony, anioly, zywe trupy i tak dalej :)

 

Co mnie za to zdziwilo to to ze po 10h gry zobaczylem napisy koncowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest słaba. Grafice sporo brakuje, jedynie animacje przerywnikowe robią wrażenie. Pod wieloma względami dwójka była lepsza..... aczkolwiek mam wrażenie że to remake dwójki a nie trójka. znowu oblężenie, znowu arreat itp itd. Nudna gra szkoda tylko że tak droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darionizer

Hej, ludziki witajcie, czy ktoś mógłby z dobrego serduszka odstąpić kluczyk? Naprawdę chciałbym sprawdzić gierkę. Jedni mówią że powrót do mrocznych korzeni, a inni mówią że to jakiś crap, na który nie warto było czekać. Jednakże chciałbym to wszystko sprawdzić przed zakupem. Więc, czy ktoś mógłby dać mi szanse sprawdzić? Proszę.

 

Z góry dzięki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie za to zdziwilo to to ze po 10h gry zobaczylem napisy koncowe.

Serio? swojego czasu z moją kobitą aż nocki zarywaliśmy żeby skończyć to diablo II LOD, i coś mi się zdaje że graliśmy ponad 90h na 5 aktów, w tym gra nam się tak spodobała że od razu przechodziliśmy drugi raz :).

Miałem nadzieje że Diablo III też da nam tyle frajdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin wydaje mi się być mocną przesadą. Nie mogę teraz sprawdzić ile trwa kariera mojej głównej postaci, bo serwery znów nie działają, ale na pewno było to znacznie więcej niż 10 godzin. Grałem od wtorku po parę godzin dziennie i dopiero wczoraj przeszedłem całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak servery wroca to wrzuce screena. Swoja droga to uzalezenie single player od zewnetrzych serverow jest dosc...

 

Oczyiwscie oni zakladaja kilka przejsc, po normalu ma sie mozliwosc grania na wyzszym stopniu trudnosci, a potem jeszcze wyzszym i tak dalej. Chociaz jak narazie pogralem chwile na Nigthmare i za bardzo sie nie rozni, poprostu wieksze cyferki latają po ekranie. Coraz bardziej mi sie pozostaje zgodzic z Luckiem - super miodna gra, bardzo ladnie wyglada, przyjemnie sie gra i tak dalej... ale nie wiem czy cokolwiek zatrzyma mnie przy niej dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim to zależy jak kto gra. ja mam takie "zboczenie", że muszę zajrzeć w każdą dziuple i zakamarek bo kto wie co tam znajdę :P podnoszę prawie wszystko i często wracam do miasta, itd. w moim przypadku to będą dłuuugie godziny pewnie ;) Mirach Ty pewnie bardziej przebiegłeś niż przeszedłeś :) oczywiście jak kto woli.

 

a propos tych leweli. zastanawiam się jak to będzie. Mówisz, że nightmare jest taki sam, tylko wyższe cyfry. Blizzard straszy, że inferno będzie takie trudne, że gra tam w single player jest dość ciężka do przeprowadzenia. ciekaw jestem ile w tym prawdy będzie, po tym co czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze 1 rozdzial przebieglem bo juz go 3 razy widzialem w Becie, ale reszte lazlem normalnie bo nigdzie mi sie nie spieszylo, robilem eventy jak sie pojawialy i tak dalej. Z drugiej strony nie wlazilem tez w kazda mozliwą dziure :) Doswiadczenia w Diablo tez nie mam za duzego, gralem w 1 troche u kumpla, i troche w 2 juz na swoim sprzecie.

 

Co do trudnosci to sam pamietam filmik w ktorym Blizz zapowiadal ze dalsze trudnosci bedą wymagające itp, a przy walce z pierwszym kosciotrupem nie musialem zadnego potka zuzyc.

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade: bo ja wiem, jak dla mnie gra jest zrobiona super, ale nie ma niczego co by mnie w niej utrzymalo na dluzej. Pogram sobie w coopa z dziewczyna i zobacze jak sie w 2 osoby biega. Podobnie mialem ze SC2 - nawet dema nie udalo mi sie zmeczyc, ale patrzac po sieci to mase ludzi w to gra i sie cieszy.

Domyslam sie tez ze jest rozne podejscie, ja pod D3 nie obiecywalem sobie w sumie nic, miala to byc dla mnie gierka przy ktorej moge sie zrelaksowac wieczorem - te wymagania spelnia :)

 

Arthus: zaraz pojdzie na PMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee, servery wrocily, moglem zrobic screenshota :)

 

Od tego co tu widac trzeba odjąć jakies 1,5 do 2h co gralem na Nightmare, czyli jakies 12-13h wychodzi. Pierwsze przejscie skonczylem na 30 levelu.

 

diablo_screen.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaję czaję :) no to faktycznie bardzo krótka ta gra. ale z drugiej strony jak dla mnie to chyba dobrze. wcześniej obiecałem sobie nie kupować, żeby czasu nie tracić. jeśli gra jest krótka, to stracę na nią mniej czasu hehe, a to, że kupię i będę grał to pewniak. ja mam CHYBA z diablo jak ze star wars. kumpel kiedyś to dobrze podsumował po wyjściu z kina na 3 części SW. Znajomi rozprawiali czy film był fajny, a kumpel: "jak dla mnie to oni moga tam na siebie srać. mi i tak będzie się podobało".

 

no. więc ja chyba tak teraz mam też z diablo :D aczkolwiek mówię tylko z doświadczenia bety. nie załapałem się na pierwszą turę gier :/ czekam na nowe dostawy.

 

Arthus jak nie ma już nigdzie kto by dał, to za kilka złotówek sprzedają. np na gumtree możesz zajrzeć. już wcześniej ktoś pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przejście trwało ok 19 godzin. Większość terenu zwiedzałem, ale na mapach zdarzyły się też nieodkryte obszary.

Gra jest miodna i jako tytuł nie będący kontynuacją jednej z moich ulubionych serii (w pierwszą część gram jeszcze na telefonie :]) otrzymałaby ode mnie nieco wyższą ocenę, a tak jest pewien niedosyt. Praktycznie nie ekscytuje mnie zdobywanie kolejnego poziomu, bo i tak nie mam wpływu na to co się potem stanie, a dom aukcyjny sprawił, że zamiast pokonywać silnych wrogów licząc na wartościowe przedmioty - pokonuje się plankton by zebrać kasę bo przedmioty na aukcji są o wiele lepsze niż te, które można znaleźć lub wykuć. Trochę rozwala to balans gry bo można np. wrzucić topaz wysokiej jakości (~10k złota) do broni słabej postaci, przez co każdy przeciwnik przy ciosie dostaje 100 obrażeń - to jest dużo nawet pod koniec gry, na początku po prostu zabija zabawę. Trochę słabo jak na 12 lat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do diablo :) te magiczne przedmioty to lepiej odzyskiwać z nich materiały u kowala, czy lepiej sprzedać i mieć złoto? słyszałem, że przedmioty u kowala nie są jakieś extra - jak się do tego odnosicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo forsy trzeba włożyć żeby kowal w ogóle chciał robić coś pożytecznego, oczywiście zawsze losowo. Przynajmniej na początku nie warto w to inwestować. Sprzedawaj wszystko, a kasę wydawaj na aukcjach - tam przynajmniej wiesz co kupujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuluso

Witam, chciałbym bardzo pograć w Diablo 3 jednak na obecną chwilę nie posiadam wystarczającej ilości funduszy. Jeśli byłby ktoś tak miły wysłać mi guest keya będę wniebowzięty (wpiekłowzięty??). Z góry dziękuję.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności