Skocz do zawartości

Krótki film animowany: A fox tale


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"słabe"?

Pokaz mi chociaz jedna polska produkcje (nie nalezaca do najwiekszego studia w kraju) chocby w polowie tak dobra jak to.

Jesli za tym stoja tylko 4 osoby, to jak dla mnie genialne. Momentami wrecz nie ustepuje produkcjom światowym takim jak Kung Fu Panda (zreszta niewatpliwie inspirowany tym wlasnie filmem)

Chociaz przyznaje ze sa momenty slabsze, np. sama animacja chwilami jest na najwyzszym poziomie a innymi wyraznie slabsza, ale na pewno ma mnostwo charakteru i wdzieku. Do tego swietna i klarowna choreografia walki, praca kamery, fajny mood i rendering.

Historia moze nie jest jakos specjalnie ambitna, ale jak na shorta w sam raz. Wiekszosc shortow jakie sie tu pojawiaja maja zdecydowanie slabszy scenariusz.

Podsumowujac, jak dla mnie to jeden z lepszych shortow jakie ostatnio sie ukazaly na lamach max3d, wiec nie moglem sie powstrzymac od zareagowania na malkontenctwo :)

Edytowane przez elDroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym się rozmawia, jak nie o gustach? Przez całe życie dyskutujesz o gustach! Obojętnie czy mówisz „idę kupę” czy „dobrze gotujesz, kochanie”. Komunikacja polega na dyskutowaniu m.in. o gustach, o tym, co lubimy, a czego nie lubimy, co kochamy, a co jest obiektem nienawiści. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykluczone, ze historii nie znamy więc nie dociera do nas przekaz. Być może to ilustracja jakiejś znanej przypowieści lub czesc serii. Cały czas mi dźwięczą w głowie słowa kulczyka - pamiętajmy ze europa to tylko 7%ludności globu.

Wizualnie bardzo fajne i sprawnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film bardzo przyjemnie sie oglądało , tylko czekałem co wydarzy się za chwile , zauważyłem kilka podobnych scen jak koledzy wyżej ;) kung fu pande tak , ale najbardziej co mi się przypomniało to chyba walka na tej górze niczym z " moj brat niedzwiedz " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe to jest i koniec. Niektóre kadry są po prostu przesłodkie i prześliczne. Ładnie poprowadzony ruch, i zgodze się, że bardzo często wygląda to jak praca profesjonalna, zrobiona w dużych studiach. Maszyna teraz wchłonie tych ludzi i wciśnie w ramy pipelinów, ale zrobiło to na mnie wrażenie.

 

Historyjka banalna, ale mnie nie zmęczyło. Obejrzałem z przyjemnością.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oceniam jakości animacji, czy renderu, ale historyjkę samą w sobie, nie z punktu widzenia grafika/animatora, ale po prostu widza. Poza tym o gustach się nie rozmawia, o.

 

Mojej żonie bardzo się podobało, a grafikiem nie jest. :)

 

Dla mnie, świetny short. Fajna lisiczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności