Skocz do zawartości

Cor Upp!


COR

Rekomendowane odpowiedzi

Środkowy jest fajny, niezłe kolorki, fajna dynamika.

 

W pierwszym koniecznie trzeba dodać więcej mięśni.

Nie wiem czy przyciemnienie tła nie było by dobrym zabiegiem?

 

Jeśli jeszcze zamierzasz kończyć ostatnią pracę to polecam zastąpić czymś te spadające kulki.

W zasadzie to nie wiadomo po co tam są, przelatują obok niego, nie wyglądają za bardzo bojowo.

 

I jeszcze możesz uciąć bok budynków, tych na samej górze, tak by wyglądały jakby ich szerokość się kończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z racji zbliżającej się sesji nie mam czasu żeby do czegokolwiek porządnie przysiąść (co trochę wkurza) za to zainspirowany ćwiczeniami Leviego Peterffy siekam w wolnych minutach takie małe mazie.

 

szkicem_zps7a46e8c9.jpg

 

A i takich smoczych brackich dorzucam

 

smoki2m_zps6fc1793c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kilka thumbsów na początek zarzucam. Jakieś leśne klimaty mi się nie wiedzieć skąd włączyły.

 

szkice5_zps2ef97ab2.jpg

 

i szkicor elfki z dziś,

 

babiczka3_zpsb45eb89b.jpg

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Właśnie się wkręciłem i chyba zaczynam jarzyć o co biega w tym, a będę musiał przez sesję odstawić:C (a jest ciężko).

dzisiaj dwa koncepty widoczków, tego drugiego mam zamiar zrobić drugą wersję, jak w tej scenerii mogłoby się odrodzić życie i osiedliłyby się jakieś prymitywne ludy.

 

domlas1_zps33e99f3f.jpg

 

17C0eberka6m_zpscec9b144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam sesja do września poczeka :] a ostatnie wrzuty bardzo fajne i widać że jesteś na fali. Elfka jest świetna, dorzuć trochę detalu w paru miejscach żeby stworzyć jakieś punkty skupienia i będzie wypas (skupiłbym się na twarzy bo nietrafiona facjata potrafi zepsuć odbiór całej pracy).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Fajnie się rozwijasz. W tych dwóch ostatnich popracowałbym nad kompozycją trochę i wydaje mi się, że można im nadać więcej głębi. Na niektórych prackach masz naprawdę świetne pociągnięcia :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic linearny ze smokami to moim zdaniem jest to. Jeśli chodzi o ostatnie enviro, to trochę za monotonne i jednorodne te elementy (szczególnie kły mam na myśli). Moim zdaniem potrafisz fajnie z gestu namalować i w tym jest siła, a w tych ostatnich jest tego mało trochę. Przydałoby się "popsuć" trochę te kły, poróżnicować ich wielkość, powstawiać jakieś pokruszone skałki dookoła, pofałdować teren może. Żeby było coś bardziej jak na przykład to:

friedrich_1824_+il+naufragio+della+speranza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o te wystające żebra, zamierzone było aby tam było pustawo, aczkolwiek chyba przesadziłem;) A pana Friedricha kojarzę jeszcze z podręczników od Sztuki z podstawówki ;) Od dawna chodzi za mną kopia jakiegoś mistrza w cyfrowym wydaniu. Dzięki wszystkim jeszcze raz za rady, dużo motywacji można wynieść z tego forum:) A żeby post nie został bez obrazka zarzucam dwa szkice

 

thumb44_zps83fdca93.jpg

 

thumb3_zps91967998.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ten durny problem przez trzaskanie ćwiczonek dziennych, że zamaist odpicować pracki, zaczynam już nowe bo za dużo pomysłów i chęci. I wychodzi, że jest tysiąc ćwiczeń a nic porządnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne :)

 

jeżeli mogę coś doradzić to rób sobie takie po 4 na raz to tak jeżeli idzie o czas. Co do obrazków

W pierszym linia horyzontu przecina obrazek na pół przez co wygląda trochę jak linia zgięcia, można by go obniżyć do 1/3 - 1/4 wysokości.

Drugi to jak rozumiem taki ultra szybcioch więc daruje sobie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję! Czas sesji minął więc spokojnie zasiadłem do rysowania. Złapałem się na tym, że przy funkcjonowaniu na tym forum i widzeniu tylu zarąbistych rzeczy, za szybko chciałem robić w połowie chociaż tak dobre i zwykle zbyt się spieszyłem. Także od teraz na spokojnie:) pozdro

wesoła Pani

murzinym_zpsb8e596ce.jpg

 

 

i autoportrecik

auto1_zps7ecc8433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie namalowana praca, technicznie jest bomba, ale to az prosi sie o lepsze skomponowanie obrazka.

W chwili obecnej mogl bys to ciachnac w polowie i miec 2 rozne prace, brakuje tu spojnosci przez sposob

w jaki postanowiles to przedstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Fajnie słyszeć dobre słowo w takim miejscu jak to forum:) trochę się uświadamia, że ćwiczenia nie idą jak krew w piach:P Jeżeli chodzi o kompozycję to rzeczywiście wyszedł troszkę zbyt rzucający się podział na dwie części. Zauważyłem to w jakichś 70% skończonej pracy i próbowałem "naprawić" walorem środkowych drzew. Jak dla mnie wyszło na tyle znośnie, że postanowiłem tak już zostawić i opublikować:) Zawsze to nauczka na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych rzeczy nad którymi teraz siedzę żeby nie wiało nudą;)

Pracuję teraz nad ilustrowaną nowelą (ciekawy projekt i się jaram, że w końcu wpadło coś grubszego), klimaty sci-fi itd, bardziej rozpiszę się wraz z rozwojem sytuacji.

Jeden z obrazków, wiem, że nudnawa kompozycja ale taki był przykaz. Z prawej będzie belka z tekstem. W końcu coś skłoniło mnie do przejścia w nowe klimaty.

planetaziemia33mmmm_zps6f96ff31.jpg

wstępne koncepty kilku z postaci. Rozstrzelone stylistycznie, ale moje szczęscie że jeszcze mogę eksperymentować

22_zps74769dfa.jpg

a tu takie coś w przerwie naskrobane od pracy, mały eksperyment dla poczucia klimatu;)

kosmotypmm_zps389342c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret, Rosikowski, Kalber, Mortom dzięki za odzew;) Faktycznie nad czytelnością jeszcze pracuję, co do elementu na górze hełmu to racja, sam go ledwie zauważyłem jak potem zobaczyłem jeszcze raz rysunek:P Diabeł tkwi w szegółach;) Serdeczne dzięki za "ducha Lacedemona", jarałem się jego pracami jeszcze zanim założyłem tu konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Pasterz, Emmilius, Motyl dzięki bardzo:) Ilustracja jeszcze jest otwarta więc popracuję nad prześwietlonym planem dzięki za radę. Zresztą do wydruku nie widziałem wielu niedociągnięć nad którymi teraz będę musiał podziałać.

Kiciputek jeżeli chodzi o projekt to koncepty i ilustracje idą do noweli/komiksu Sci-Fi którego zostałem ilustratorem (te ostatnie pracki to był jakby sprawdzian moich możliwości). I o dziwo udało się;D Cała historia którą autor chce opowiedzieć jest nader ciekawa i niesztampowa tym bardziej się w to wkręcam całymi siłami. Niestety nie mogę jak na razie nic z niej zdradzić;) Jeżeli chodzi o rozplanowanie okien itd będzie bardziej filmowo, sporo dużych kadrów, ładna kompozycja coś jak w komiksach z serii "Mroczna Wieża" rysowanych przez Richarda Isanove (który zresztą gorąco polecam). Na zakończenie tylko dodam, że strasznie się cieszę na to zadanie jest tu masa konceptów, ilustracji i główkowania, no i fakt że pozwoli mi to na całkowite poświęcenie się rysunkom przez dobre kilka kolejnych miesięcy :) żeby nie było samego bazgrolenia dorzucam obrazek ze sketchbook challenge fejsbukowego.

how-to-train-disneyscreencaps2_zps32766a5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności