Skocz do zawartości

Kuźnia Chaosu


SammaeL

Rekomendowane odpowiedzi

o7a9.jpg

 

Jako że jestem fanem gier serii Diablo , pomyślałem sobie że pogłówkuję nad konceptem klasy postaci , jakiej mi bardzo brakuje w trzeciej odsłonie diabełka. Poświęciłem sporo czasu ale było warto :)

Ehh... czasem jest dobrze zrobić coś dla relaksu.

 

Zastanawiałem się nawet nad takimi rzeczami jak alternatywna nazwa dla tej klasy postaci a oto warianty :

 

- Hiena Cmentarna

- Cyrulik

- Kapłan Rathmy

- Demonolog

- Reanimator

- Grabieżca

- Szewc zwłok

 

Jak widać na prezentacji zaplanowałem również broń i przedmioty klasowe :

- Kosa dwuręczna

- Kosy jednorącz

- Kostur

- Różdżka cisowa

- Puszka pandory

- Słój dusz

- Trutki

 

Kula zasób energii :

 

-Siła woli

-Pradawna wiedza

-Jad

-Studnia dusz

Edytowane przez SammaeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki chłopaki !

 

 

Bombadil : Faktycznie już tej cierpliwości zaczynało mi brakować pod koniec.

 

 

emmilius : Już niedługo BlizzCon to się przekonamy :P chociaż wiem że nekro nie zobaczymy niestety ale pomarzyć sobie można :D Również chciałbym zmiennokształtnego w D2 Wilkołak wymiatał nawet bardziej niż barbarzyńca ^^

 

 

Dobry Pasterz : Mam w zwyczaju spłaszczać warstwy podczas etapu powstawania moich prac taką mam po prostu manierę :)

 

Zabawnie w sumie wyszła maska ostatniego stadium :D Trochę jego maska przypomina maskę "krzyka".

 

Wszystkim się nie dogodzi ;) ten otwór w środku jest na nos nie na usta ale spoko różnie można to odebrać.

 

Inspirowałem się tą koroną : Sauron.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się trzęsą łapy przy płótnach , brak wprawy robi swoje . Za mało maluje olejnymi bo droga sprawa i bardzo czasochłonna ale cholernie satysfakcjonująca :) Z tą elipsą pokrywa dzbanka wiedziałem że coś jest nie tak ale było za późno by już wnieść poprawki , obraz za wolno schnie może innym razem do tego wrócę. A to odbicie światła od kubka na dole wyszło za jasne to fakt ;)

 

 

Jeśli chodzi o draperie to przed zabraniem się do roboty oglądałem filmy tego gościa : http://www.youtube.com/channel/UCIZd6Z3shUYFzZH1KFVJSPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie mi bliskie ;) Właśnie bawiłem się kiedyś plastikiem w płynie ale coś nie bardzo mi przypadły do gustu , sam nie wiem czemu tak po prostu ;/ ewentualnie wymieszać z olejnymi hmmm... to by było ciekawe :D

 

 

Ile obraz olejny schnie ? hmmm ... kilka dni a czasem nawet dłużej , zależy ile oliwy się dodaje i jak grubo nakłada się impast ale jest to też zaleta bo można dużo eksperymentować zanim to się stanie. Nie jestem pewny czy dodanie terpentyny do wymieszania by przyspieszyło proces schnięcia , przydało by się zaciągnąć trochę wiedzy na ten temat. Przychodzi mi na myśl jeden skuteczny specyfik na schnięcie obrazu ...

Suszarka do włosów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na solidny wpier... bo mam kryzys ale cóż :P

Dzięki za twą obecność tutaj i że coś ci się podoba.

 

Chyba będę musiał zrobić coś bardziej ambitnego żeby było co krytykować , bo tak to same rzemieślnicze , mozolne , małe ćwiczenia o których człowiek ma świadomość że musi robić. Często obawiam się sprawdzić co naprawdę umiem , bo mogę dojść do wniosku że niewiele a to wcale nie pokrzepiające ;/

Nie wiem czy wy też tak macie ale muszę coś z tym zrobić. I jak to się mówi wyrzucić z siebie tego ciecia xD

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lololo, sie nam Samuel rozbestwil! Niezly up, bardzo solidne studia, i omg, rozdzielczosc obrazkow sprawila ze mi sie strona ze 3 minuty ladowala. XD Ladnie to wyglada, widze ze sobie skaczesz w gore z poziomem.

 

Dobrze ze pokazujesz studia, bo Twoje autorskie designy prezentuja sie gorzej. Glownie o prezentacje mi chodzi. Uzywasz zbyt duzo efektow na koncu, za duzo kontrastow. Koncept tym lepszy im mniej efekciarski a bardziej czytelny.

 

Np w tej grafice: http://img823.imageshack.us/img823/9046/yscz.jpg

 

Prezentacja konceptu jest bardzo wazna, ale tutaj troche przesadziles :) Prezentacja powinna stanowic dopelnienie konceptu, eksponowac go. Jak dodajesz zbyt duzo czynnikow w takiej prezentacji, grafika staje sie nieczytelna.

 

Np zamiast dodawac efekty, mogles skupic sie na zdefiniowaniu co ta sa te cienie rogow za plecami postaci po lewej stronie. :) Zawsze design wykladaj lopatologicznie, w concept arcie lepiej jest wszystko zdefiniowac, wyrysowac, wyjasnic. Modeler ktory mialby uzywac tego konceptu do zrobienia postaci w 3d, musialby za Toba lazic i dopytywac sie, co miales na mysli, robiac te rogi. Czy to jest dekoracja? Czy one faktycznie powinny znalezc sie na postaci? A jesli tak, to jak sa przymocowane? Im mniej pytan modelerowi pojawia sie w glowie patrzac na twoj koncept, tym lepszym jestes koncepciarzem ;P

 

Bede z ciekawoscia sie przygladac tej teczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona :

 

Twój komentarz jest dla mnie jak mód na serce :)

Nie posiadam dużej wiedzy na temat koncept artu , dlatego nie pozostaje mi nic innego jak słuchać z pokorą lepszych od siebie.

Dużo rozjaśniłaś mi w głowie podając mi przykład z tym Modelerem :P

Obiecuje nie kombinować z efektami a rysować konkretnie bez bajerów i z diabelską szczegółowością .

Dziękuję ci że do mnie zajrzałaś :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Postaram się umieszczać obrazki o mniejszej rozdziałce ^^

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rosik :) to wszytko jest i tak niczym w porównaniu do tego co mam do przerobienia :D

Obawiam się że moja teczka będzie przypominać zbiór samych studiów ale do puki nie pojmę

podstaw to tak być musi , wszystko ma swój czas.

 

 

Pierwszy dzbanek był na rozgrzanie i to widać.

Z Elipsami powolutku się zaczynam wyrabiać ale to jeszcze trochę potrwa , zanim będzie perfekcyjnie ;)

Dzięki ci za wsparcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pumax :) Zawsze chciałem tworzyć takie postacie ale rzecz w tym żeby to robić w pełni świadomie.

Mam sporo zaległości i muszę je nadrobić , bez tego tylko bym się potykał o własne nogi ;/

Ale obiecuje ci że na pewno coś takiego uświadczysz w mojej teczce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy0199

Ile ci mniej więcej zajmuje czasu nad jedną martwą?

Wielki szacun, prace wymiatają brak słów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wczytać większy format , napisz na priva to ci wyślę plik.

A już lepiej żebyś sobie zrobił tapetkę z oryginału a nie z takiego mojego bubla :P

 

 

tu masz linka : http://www.cinemasquid.com/screenshots/sets/the-lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-2003-uk-entertainment-in-video-2010/77c9068a-9f22-4c49-a609-8435541417cd/31ad7f75-e3a6-473c-b49b-853007b0e93b

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności