Skocz do zawartości

Kuźnia Chaosu


SammaeL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli mam być szczery to była czysta improwizacja co mi przyszło do głowy to malowałem , liczy się tylko szlif warsztatu.

 

Jeszcze profesjonalnie nie potrafię do tego podchodzić bo fakt jest taki że wszytko powinienem rozrysować na kilkunastu szkicach , wybrać jeden najlepszy , zeskanować i dopiero pracować nad enviro a ja się porwałem od razu na głęboką wodę :O

 

Chyba chciałem zobaczyć co do tej pory udało mi się nauczyć , taki sprawdzian dobrze robi :)

Łeb odświeżony można się brać dalej za naukę.

 

 

Dlatego dobrze Kalber prawisz. Gdybym wcześniej przemyślał jak rozmieścić plany i odpowiednio skalował walor już na etapie szkicu teraz nie było by problemu. Ale następnym razem podejdę do tego należycie :)

Dzięki za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozwojowa teczka, wydaje mi się, że jedyne czego ci trzeba to może przerwy, wakacji, pogrzebania gołą stopą w piasku, braku pośpiechu i ogólnej cisny. Niektóre obrazki mógłbyś wrzucać większe bo miło popatrzeć.Co do workflow to sądzę, że przy personalnych projektach warto czasem pobłądzić i pójść niewydeptanymi ścieżkami, dlatego bo właśnie tam zdobywasz doświadczenie i odnajdujesz swoje własne ścieżki, trochę jak w górach, jeśli pójdziesz na kreskę to możesz zabłądzić, ale możesz tez znaleźć źródełko ozdrawiającej wody i inne cuda. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaliditusZaliditey : Jestem ci bardzo wdzięczny za to co teraz mi uświadomiłeś .

Ostatnio czułem się jak by wypalony a zarazem miałem wrażenie że stoję w miejscu do tego pod presją czasu bo przecież w końcu trzeba coś ze swoim życiem zrobić a lata uciekają. Bardzo mnie uspokoiłeś tym komentarzem naprawdę.

Niech cię niebiosa błogosławią dobry człowieku :)

 

 

Mam poważne plany co do koncept artu ale to jeszcze musi poczekać bo na wielką sztukę czas przyjdzie , przy okazji trochę wyluzować czasem wyjść na spacer :P

 

Nie no powaga zdrowie najważniejsze bez tego nie moglibyśmy realizować marzeń.

Dzięki serdeczne za wsparcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek.

 

 

Postaram się wyluzować , chociaż znając siebie to na laurach nie osiądę.

Puki co nie będę szkiców z anatomii wrzucać bo to nie ma sensu , może z wyjątkiem czegoś z czym sobie słabiej radzę.

 

 

I planuje powalczyć z workflowem jak odnaleźć kompromis w renderowaniu formy - bryły a malarskością co jest ważniejsze dla concept artu.

 

 

Wiem że nie ma złotego magicznego sposobu na super styl malowania bo wszystko opiera się na eksperymentowaniu i używaniu pędzli , metod które nam najbardziej odpowiadają. Po prostu od oglądania filmików już sam nie wiem czego się trzymać i trzeba tu będzie siebie odnaleźć.

Bo jak do tej pory bazuje na czyiś doświadczeniach zamiast na swoich ;/

 

 

 

Chyba rozwiązaniem tego problemu będzie zrobienie czegoś kompletnie szalonego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi mistrzu Kame powiedz lepiej jak posługujesz się z takim luzem i lekkością swoimi brushami :D

Czy czymś konkretnym się kierowałeś inspirowałeś ?

A może to instynkt artysty :P ?

 

Puki co u mnie uśpiony (-_-)

 

Ja was ludzie podziwiam jak wy to robicie :O ?

Jak to mawiał Leonardo : Maluj swobodnie tam gdzie dusza nie współpracuje z ręką tam nie ma sztuki.

 

Dla mnie zadziwiające jest jeszcze to jak można przy pomocy zwyczajnego okrągłego pędzla zrobić coś takiego :

 

0906

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz G

 

Ja nie czuję puki co żebym robił coś wyjątkowego , jak opanuję podstawy do perfekcji to wtedy będzie czas na własne projekty , pomysły i kreatywność bo jak do tej pory to tylko samo studium . Sęk w tym żeby tych podstaw używać automatycznie bez potrzeby myślenia o nich tylko już w 100% skupić się na twórczości , wyzwolić z siebie tego demona :D

 

Nie mogę się tego doczekać ale trzeba być cierpliwym i wytrwałym aż nadejdzie ten właściwy dla mnie czas.

To trudna sprawa przyznaje i wcale się nie dziwię innym.

 

 

DraxMustHurt :

 

Moim eliksirem jest pasja i determinacja , wyrwanie się z beznadziejnego życia i robić to co się kocha najbardziej.

Ale nie martw się ja też walczę z obijaniem się.

Im więcej myślę ile mam do roboty tym bardziej czuję się już zmęczony ale tak jest wszędzie.

Trzeba nauczyć się zaczynać budować cegiełka po cegiełce aż zbuduje się zamek :)

Także nie bój nic chłopie i ruszaj na przód.

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne prace, szacun... dzieki za wizyte, jak patrze na twój dorobek to znalazl sie kolejny gość którym warto sie inspirowac..

ciężko mi cokolwiek doradzać bo cienias jestem póki co... :P

btw te marttwe to z nóg zwalają... :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że jest demoniczny feel ]:->

To pobawię się tą panią dłużej.

 

 

A tym czasem robię pierwszy taki poważniejszy projekt Piromanty , razem z Game UI.

 

Pomyślałem sobie że warto mieć coś takiego w portfolio.

Za nakierowanie mnie na lepszy tor myślenia , dziękuje pewnej osobie ;)

 

Jako że się na tym dobrze nie znam , prośba ode mnie do was ludzie. Jeżeli coś widzicie co jest do bani albo słabe piszcie proszę :)

 

Wszelka pomoc i krytyka potrzebna.

Z góry Podziękował :)

 

http://i.imgur.com/vQlP8R0.jpg?1

 

 

vQlP8R0.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za bardzo to tło odwraca uwagę od samych postaci. Mogłes zrobić je na jednolitym z fajnej perspektywy, lub rzuty postaci.

http://imgur.com/sHwCFeI

Zobacz tutaj tło jest minimalne. Nie jest zbyt istotne.

Poza tzm u CIebie same postaci są zbyt małe w stosunku do całej planszy. Mogeś lepiej to rozegrać kompozycyjnie.

Są tu chyba jakieś błędy w budowie ciała, min. biceps faceta dziwnie wygląda, kolana się rozchodzą.. Chociąż to nie są ludzie więc może tak miało być, nie wiem;). Pamiętaj czepiam się dla twego dobra. Mówię co mi się wydaje ,że jest źle.

Od strony projektowej wydaje się wszystko ok. Ale ja nie jestem graczem więc może już się zamknę;p

Widać sporo pracy to kosztowało, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Detal jest świetny.

Coś czuję, że następna wrzuta będzie jeszcz lepsza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwsza wersja o wiele lepsza głównie ze względu na portrety tych postaci. Gdybyś spróbował zaprojektować te portrety z pierwszej wersji w ten sposób z wersji numer 2 byłoby ekstra bo te z nowej wersji są trochę nudne :P. Jeśli chodzi o concepty postaci to ukłon z mojej strony - przypomniały mi się czasy kiedy dużo grałem w mmo-rpg i ten klimat kiedy wybierało się klasę swojej postaci ^ ^. Za-e-bi-ste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j9zfsuu.jpg

 

 

 

Wrzucam mojego demonicznego Wipa .

Jeszcze nie w pełni skończonego , specjalnie dla ciebie pumax ;) jako że jesteś jedyną osobą która wspomniała o braku demonicznych maszkarów w mojej teczce :P

 

 

Wykształcił się w mej głowie taki pasterz węży.

Na tym etapie chciałem uporać się z kompozycją i oświetleniem a detal cóż ... boję się że znowu przesadzę i wszystko będzie zbyt dosłownie nudne.

 

 

Jak coś proszę o Kryta :D

Podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zabrać się za stare projekty które niegdyś porzuciłem , puki co prezentuje same szkice i starocie nad którymi będę intensywnie pracować. Może ktoś zarzuci ciekawym pomysłem , nakieruje mnie na lepszy tor.

 

W końcu co dwie głowy to nie jedna :)

Myślę że warto reanimować stare pomysły które mnie kiedyś zainspirowały.

Szkoda żeby się miały zmarnować w szufladzie.

 

1.

 

Lo7sSKd.jpg

 

2.

 

63QMiLB.jpg

 

3.

 

OH4YvDN.jpg

 

4.

 

29kddJB.jpg

 

 

 

Wszystko umieszczam tutaj , ponieważ nie chciałbym z tym zostać sam i mam nadzieje się zmotywować do większej pracy nad sobą.

 

Walcie krytem i nie żałujcie sobie :)

Wszystkie uwagi dokładnie przeanalizuje , możecie być pewni.

 

 

Ps.

 

Ktoś może mi powiedzieć jak wgrać w załącznik mini zdjęcie do teczki ?

Kiedyś robiło się to inaczej ;/ Ale siara :O xD

Edytowane przez SentieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w edycje pierwszego posta potem w zaawansowana, nastepnie klikasz ikonke kartki ze spinaczem( załaczniki) i otworzy ci sie okienko w ktorym mozesz wybrac z dysku obrazek. Miniatura z tego co pakietam powinna miec 150x150 pixeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden udało się skończyć , mniej więcej wygląda to tak :

 

I3QeEdw.jpg

 

 

Sygnaturki wykonane dla klanu Forge

Pozdro chłopaki :)

 

9BL4iU3.jpg

 

• Wielki Mistrz Forge [Grand Master] GM;

 

• Mistrz Forge [Master] (M);

 

• Wielki Kowal [Mighty Smith] [MS];

 

• Kowal [smith] ;

 

• Czeladnik [Apprentice] [A];

 

• Praktykant [Trained] [T];

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności