Skocz do zawartości

Postać 3D: glowa


Yamakasi

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie modelowalem wiec trzeba bylo by sobie poprzypominac maxa :) jest to najzwyklejsza glowa (nic dodac nic ujac) Czekam na wasze komentarze ! oczywiscie to nie koniec tej glowy to dopiero poczatek :)

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

 

I MAM JESZCZE PYTANKO: co mam zrobic aby wyswietlac siatke w taki sposob:

 

sia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wydaje mi sie ze oczy sa za szeroko-albo za male, zrenice w stosunku do oka ciut wieksze

a najlepiej to wez lusterko od mamy i stan sie na jakis czas narcyzem :)

przyjzyj sie swojej twarzy, laczeniu nosa z policzkami na wysokosci oczu

wpadnij na kilka stronek, obczaj rozne facjaty- to pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze za dużo o anatomii ale wydaje mi się to szystko jakieś zapadnięte buzia dalej w lewo nos dalej w lewo oczy. Jeszcze jedno nie jestem pewien ale to chyba nie ma policzków i jakim cudem on ma się śmiać z naszej kochanej Polski?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK > tylko ze ja juz tam bardzo duzo poprawilem i anatomia byla duzo lepsza :)

M@Ti > w autobackup nie ma bo zaczolem modelowac ucho w innym pliku :( i teraz w autobackup wszystkie pliki zwiazane sa z uchem :(

 

No ale co tam , trudno , moglo byc gorzej np. max by mi padl albo kometa spadla na moj dom :) trzeba od nowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - no i widzisz - ten zwis ci na dobre wyszedl - ta glowka jest duzo lepsza od tej poprzedniej moim zdaniem

 

a co o wyswietlania siatki - modyfikator meshsmooth z max'a 6 tak wlasnie wyglada - zageszcza siatke ale jej nie wyswietla - tylko 'wygladza' linie istniejacej siatki (poza chyba metoda classic - ale nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal czekam na brwi, bo to przesądzi o przydatności tej siatki ;]

mogę ci powiedzieć tyle, że z tych ust niec narazie wyjść nie może :/

zły jest też kształŧ siatki na policzkach,

oczy też trochę zbyt regularne, oczodół także nie aż taki koncentryczny

Załataj wreszcie te wsyzstkie dziury, żeby móc dokonać oceny całej siatki, bo tak to narazie o niczym ona nie świadczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie komentarze postaram sie to wszystko poprawic :)

Seo000 - nie wiem co to jest free running :P wow :) tez bym chcial w to sie bawic

mCh - bardzo cie przepraszam :P ale postaram sie modelowac jak najlepiej :)

A tu macie kolejne obrazeczki (malo zrobilem bo czas na modelowanie mam tylko w piatki wieczorem oraz soboty:> SZKOLA)

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć fajna pracka ma swój charakterek. Będę czepiał się szczegółów typu

1.troszke za małe uszy jak na tak wielką głowe, może jest to możliwe ale średnio wygląda, jak robisz przerośnięty nos to zrobiłbym wielkie uszy

2. razi ta zmarszczka na czole coś z nią nie tak może jest troche za długa albo jest ich za mało może jakbyś poorał mu bardziej czoło wyglądałoby to lepiej.

3. Wiem że to kawał faceta ale tylna część czachy jest nie uwydatniona tak jak powinna tzn powinna być bardziej wysunięta w stosunku do szyji

Tyle co mi się nasunęło na pierwszy rzut oka.Życzę powodzenia i czekam na upload.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności