Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrobilem go zaraz po przyjsciu ze szkoly , wiec jakos nie chcialo mi sie szukac referek staruszkow dlatego troche tak losowo na policzkach zrobilem zmarszczki i w innych miejscach :|

Salvator taaa co ten speedmodeling robi z ludzmi ... kompletnie nic niechce sie robic :>

Dzieki wszystkim za mile komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde rozmieszczenie marszczek jest bardzo rozne [wynika to z moich obserwacji w autobusie lol], i na pewno nie mozna powiedziec, ze przypadkowe faldy skorne sa tutaj nie na miejscu. co nie zmienia faktu, ze wyglada to jak kisiel. co nie zmienia faktu, ze bardzo fajnie ci to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej przed chwilą tego wingsa zainstalowałem i mam do was pytanko: jak mam jakiegoś face i chce go podzielić na dwie połowki to jak to zrobić? bo w tych opcjach jak klikne PPM nie ma nic takiego,a przynajmniej ja nie znalazłem

pozdro

 

EDIT

taki oftopic: własnie zauważyłem że na forum jest jeszcze stary czas, to samemu trzeba zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek. ten dziadzius slaby a nawet bardzo slaby. przesadziles z tymi zmerszczami. sa bez pomyslu. ale za to kolo z dlugim nosem juz mi sie podoba :) jest tam troche bledow ale ogolnie bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. - strasznie obłe rysy ma ten gość, ale jak na 3h to rządzisz... ja w 3 tygodnie bym to robił ;)

ty przynajmniej w 3 tygodnie bys to robil ja chyba cale zycie:D

 

P. poprostu wypas:):)

 

klicek pokaz ze nie jestes gorszy:):):) jak ty w nie cale 2h robisz takiego gostka to co dopiero w 3h...;);)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impressive work dude, keep on doing. just incredible... wires, wires, wires, wires!!!

heh, wczułem się ;]

swoja drogą chyba najdziwniejsze stosunki między ludźmi i komenty są na spiraloid forum, np. do każdego komenta trzeba wstawić orbazek ilustrujący o co tobie chodzi i co dokładnie krytykujesz, także każdy następny post autora powinine zawierać updejt, od razu by się pożądek na forum zrobił ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 60% narazie :/ jak się ściągnie to edytuję post.

edytuję ;p:

no ciekawe, ciekawe, na początku myślałem, że jakaś normalna twarz z tego będzie, a tu psikus ;p

najlepiej to wygląda, jak się puści 4x szybciej ;]

ładny efekt w udokumentowanych 40 minutach ;] zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności