Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leleń całkiem spoko ten rafaello czy jak ma ten z różową szarfą na okach :D

 

t0m3k bardzo fajnutki kranik!

 

i mój debiut tutaj :P miało być na tygodniowego speeda ale nie zmieściłem się w 2h :P chyba go skończe w wolnej chwili bo nawet mi się podoba :P tylko na razie nie mam pomysłu na resztę :D

 

 

2000384745083396313_rs.jpg

 

2002964684610519407_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k narazie nie bo sie przerazisz :P (moze go skoncze kiedys to pokaze), fajny kran ;)

fikołek dzieki, taa chyba to rafaello jest :P niezly rycerz, cos rzezba klaty dziwnie wyglada

 

taka kolejna nieskonczona postac (sory za textury -.-)

skejcik2.jpg

 

rig2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem czy to do konca dobre miejsce, taki szybki test oswietlenia do nowej sceny nad którą myślę (modeling + oswietlenie + render = jakies 1.5h)

 

czy to swiatlo volumetryczne wam tez wydaje sie za silne ?

 

testswiatlajk8.jpg

 

VraySun & VraySky + VrayPhisicalCamera (s-speed 180, iso 200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka1xz1.jpg

 

siatka2he8.jpg

 

jako rzekłem, 1.5h na całość wiec nie ma się co cudów po siatce spodziewać :)

 

to miał być test oswietlenia i wymodelowania szybko tych rozetek ( hehe w sumie reszta sali zajęła więcej czasu niz te rozetki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot czepiasz sie ;) Dla mnie to i tak juz kawałek modellingu, poza tym, to początek zestawu.

Nie będę ściemniał że dużo umiem bo g... umiem ale staram się motywować siebie choćby przez umieszczenie pracki w tym wątku ;)

Aha. 15 min.

 

JohnZi

Genialna felga! Na odległość czuć ją Lambo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot czepiasz sie ;) Dla mnie to i tak juz kawałek modellingu, poza tym, to początek zestawu.

Nie będę ściemniał że dużo umiem bo g... umiem ale staram się motywować siebie choćby przez umieszczenie pracki w tym wątku ;)

Aha. 15 min.

 

JohnZi

Genialna felga! Na odległość czuć ją Lambo!

 

ale od takich rzeczy jest watek--> "rendery testowe..." tutaj sie umieszcza tylko modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo rendery pokazuje sie tutaj--> http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=31885 wiem trudnosci z czytania ze zrozumieniem...

 

OK, sory ale ostatnim razem (nie az tak dawno) wszyscy wrzucali wszystko tutaj.

Niech któryś moderator usunie niepotrzebne posty a ja przeniose swoj post do tamtego tematu.

pzdr i przepraszam za kłopot. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki> Jaką techniką robiłeś rozetkę?? :>

 

erm rozetke?

 

jesli myslimy o tym samym :D

 

to najpierw circle (zeby zobie symetrie ułatwić) w nim wrysowałem 1 lisc (splinem, w zasadzie nawet nie caly tylko jedna symetryczna polowke) dopasowalem zeby byl symetryczny, zalignowalem pivot splina do pivota circla, pozniej outline odpowiednio dalej extrude, chamfer wybranych krawedzi, pozniej obrucilem o iles tam stopni calosc (tzn "lisc") (skopiowalem), zalignowalem z pierwotnym tak zeby sie odpwiednie vertexy zalignowaly, attach, chwila dlubania z vertexami, i pozniej juz prosto, powielasz symetrycznie o odpowiedni kąt.

 

W sumie najwiecej czasu trwa narysowanie tej bazowej linii i późniejsze dopasowanie vertexów (po chamferze)

 

Jesli cos nie jasne, to pisz, postaram sie jakies screeny wrzucic.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności