Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja zastanawiałem sie ...gdzie ja do cholery jestem, który rok mamy i w jakim wymiarze..koles ostro pojechal..a propo kajko i kokosz_no coment...tak jak mozna sie bylo spodziewac..połozyli to na amen..plastikowe shadery fatalny modleing . beznadziejne text., no i ta animacja..ech...szkoda gadac..vm..chłopaki..chyba troche wstyd jednak....troche naszumieliscie atu cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wypowiedz na zywca(aktualnie zubr;))...no to sith zmiekcze cie troche bo ostro zaszalales ;) ...co do kajka i kokosza to tak srednio ale szczerze powiem ze za malo widzielismy zeby sie w pelni wypowiadac ... a co do orgazmotronu to byl najwiekszy powiew swiezosci na dtm'ie i nie chodzi czy to ladne czy nie ale koles wprowadzil swoje wizje z plotna na kompa co jest mocno interesujace juz w samym tym zjawisku...

 

oki poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgazmotron byl wypasiony. Kolory z kosmosu, bluru zastrzęsienie, generalnie kiczowaty, ale osobowosc i energia artysty (zreszta artysty 'z zawodu') przycmila wszelkie powszechnie przyjete negatywy. Zreszta w pracach dzieki ruchowi wielu planow uzyskal ogromna przestrzen w obrazie. Mnie sie tam podobalo..

 

Fallen Art wspanialy. Pozostawia mocne rysy w pamieci. Czekam na dvd.

 

DTM generalnie bardzo udany. I swietnie bylo poznac tak wiele osob z forum. Trzeba przyznac, ze w niektorych przypadkach image kreowany w postach mocno rozni sie od tego w realu. Na korzysc reala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać?! :) było wypaśnie! spędziliśmy ze sobą tyle czasu ile było nam dane, starając się wykozystać na maxa. I to było fantastyczne! Same warsztaty? No kilka rzeczy mogło być dość interesujących, jednak osobiście spodziewałem się czegoś lepszego :)

Co do K&K... dali dupy... i nie ma co tu łagodzić Little. Każdy zna ten komiks od lat i taka stylizacja postaci, odbiegająca znaczenie od oryginału jest totalnie do bani... to tylko moje zdanie i możliwe że znajdą się ludzie, którzy będą zachwyceni K&K.. mnie na razie to nie przekonuje.

 

Fallen Art? Nastawiałem się na komedię/humoreskę.... i stąd te mieszane uczucia.. ale one były tylko przez chwilę... potem zamieniły się w zachwyt... sekwencja w budynu... maszyna... taniec... kolory.. kardy.... sam ruch.... orgazm....orgazm :) To TRZEBA po prostu zobaczyć w 2K... gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"coś przegapiłem" ??? to my tu z little-ninja jedziemy, jedziemy, jedziemy, poświęcamy swoje zdrowie przebywając tyle czasu w "Stolycy", a Szeryf nie masz nawet chwili żeby sie przywitać ??, wypić "obiecaną "kawkę" ??? mozna tylko powiedzieć: buuuuuu ;)

PS no a tak serio to pozdrawiamy "zapracowanych" ;) co chcieli przyjść...

PS2 bo pogłoski chodzą po forum, że ten SansSerif to nie przyszedł bo to ponoć nie Serif, a Serif(ka), co nie chce zdradzić przed userami, kim jest na prawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tylko w sobotę (albo "aż w sobotę") i było wypaszyście :D

Prezentacja MAX`a 7 (świetnie koleś omawiał) i Fallen Art - wypas niesamowity i superancki pomysł jak również i same wykonanie. DWA KCIUKI DO GÓRY :P

50 lat polskiej animacji - LOL :D ("pomp... pomp... dopompowują")

 

Oczywiście super było poznać WAS forumowicze drodzy :D (Phantom, Little-Ninja, Leander, Kuciel, Sharp, M@Ti, Kora, Obywatel, Tomasz i Krzysztof Kucharz, Archangel, boba i pewnie jeszcze ktoś kogo przepraszam za pominięcie), wyobrażam sobie klimat jaki był na imprezie :D

 

Co do orgazmotronu to mi się nie podobało ale to w ogóle. Może dlatego, że dopatywałem się czegoś "ŁADNEGO" wizualnie w tym i nie zróciłem uwagi na resztę.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku liczę, ze pójdzie bez cenzury.. aaa zreszta co mi tam - i tak dostane sie do wersji bez cenzury ;) Dlaczego CIę nie było??? W zeszłym roku niestety nie miałem przyjemności Cię poznać...

Leru - na imprezce byłem tylko chwilkę.. nooo taką dłuższą chwilkę, ale zapewniam Cię, ze było soczyście ;) Zwłaszcza motyw z elNinją i Krisem na ławce ;)

 

PS> Napisałbym coś, ale kobieta mnie meczy, zebym jej tez poswiecil troszke czasu, iec nie wiem jak to bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adku liczę, ze pójdzie bez cenzury.." - to zalezy ... regulamin jest regulaminem i musi zostac zachowany :)

 

Pisalem wczesniej, ze nie przyjade ... tak piszecie o tych motywach roznych ... to moze troszke wyjasnienia ... eLNinja pewnie jeszcze nie wrocil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o czym tu pisać?? trzeba było być i widzieć... tego sie nie da opisać, bo traci urok chwili... dla nas niektóre motywy były nie do przebicia, a jak się czyta to wychodzi jakbyśmy byli na stypie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o czym tu pisać?? trzeba było być i widzieć... tego sie nie da opisać, bo traci urok chwili... dla nas niektóre motywy były nie do przebicia, a jak się czyta to wychodzi jakbyśmy byli na stypie..

 

jakas dziwna zmowa milczenia ... tlumacze to sobie tym, ze nie wszyscy jeszcze wrocili z DTM :)

 

myslilsz ze nie chcialem pojechac ... chcialem ale nie dostalem urlopu na uczelni a to poczatek pazdziernika to najwiekszy mlyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła, nie pierdoła.... warto było... widziałem CIę dnia pierwszego, ale że z kobietą byłeś to nie chciałem przeszkadzać - swoją drogą sporo osób Cię szukało.... nie pytaj dlaczego :p ..w sumie to sam nie wiem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz M@Ti... z kilkoma fajnymi osobami miło sobie porozmawiałem, ale DTMki strasznie to utrudniały (zamiast ułatwiać) przez okropny panujący chaos organizacyjny i zdechłe szczury w stylu wykładu pana Pleśniaka... Na szczęście Odeon ciekawie się zaprezentował, Discreet zrobili profesjonalną prezentację i w sumie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakow melduje sie ze wrocil.

 

Material filmowy jest, jednak na prosbe kilku osob, prawdopodobnie nie ukaze sie w wersji uncensored. W tej chwili trzeba odpoczac sobie, bo cykl ostatnich 3ech dni byl lekko zwariowany.

 

Problemy techniczne z laptokiem spowodowaly ze chyba czesc filmow zostala zgrana z regularną żabką (przeskokiem) co 2-3 sek. Ale jeszcze nie wiemy czy to kwestia laptopa (predkosci odtwarzania) czy tez stalo sie to po przypadkowym upadku kamery (zdarza sie).

 

Nie nagrywalismy wszystkiego (brak kaset i miejsca na twardzielu).

 

Jak sie uda dogadac z miejscem na ftpie heliona (Adek twoja w tym rzecz) to sie wrzuci.

 

Nie mam sily pisac wiecej, moze brat cos naskrobie.

 

Czuje sie jakby mnie przejechal orgazmotron.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, panów i panie :D

moja opinia jest taka, że naprawde było super, pomiajając pewne niuanse (maciupeńkie)

 

 

pozdro dla wszystkich : szczególnie dla eqiupy z Discreeta, ekipy rupika, dreamspella, kucharzy :D ,archangela, krisa,matiego , kuciela, leandra i innych z którymi się świetnie gadało i piwo piło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pzdr00wki dawid - dla Ciebie również pozdroowki :) (kółeczko wzajemnej adoracji się robi ;) )

Co do zdjęć - tak, jak w zeszłym roku fotografował wszystko Darek Pleśniak... miki (boba) też pstryknął podobno kilka fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej, ze nie przyjade ... tak piszecie o tych motywach roznych ... to moze troszke wyjasnienia ... eLNinja pewnie jeszcze nie wrocil ;)

 

juz wrocilem ;) i adek powinienes dostac bana za to ze cie nie bylo heh

batou - nasze(z boba) zdjecia nie beda ocenzurowane... i ty tez powinienes dostac bana ;)(nie bedzie cenzury bo pojda w wolnych dyskusjach jako foto story ale musicie dac troche czasu bo hubabuba sie odezwala)

szeryf ty sie uratowales w ostatniej chwili ale czuje niedosyt misiu hehe

doktor ugibugi ma taki minus jak z warszawy przez krakow do poznania ... mam nadzieje ze sie poprawi bo odkurzylem rekawice :D

 

kora - tez pozdrawiam hehe

kris dzieki za taniec , sith ty tanczysz w przyszlym roku heh

leander masz u nas d®lug wdziecznosci

bigi calusy za plyty, mati za wspolne picce, fantom za wspolne fajki, kucharze za wspolne piwo, belzebub co do bitwy to powoli misiu jeszcze sie zobaczy ;P

scorpi - jak mogles z nami nie pojsc na piwo? nastepnym razem ci nie popuszcze hehe

archeangel - ty zboczencu heh

 

no i wszystkich z ktorymi kontakt byl bardziej polowiczny

 

prawda ze slodko sie zrobilo hehe

 

ps adek bo nie widziales naszych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Beda pierwszy raz na takich warsztatach powiem krotko... jesli ktos nie byl nich zaluje :) Bylem niestety na 2 pierwszych dniach, ale to co zobaczylem zrobilo na mnie duze wrazenie... (moze po za drobnymi wyjatkami ;)) Ciekawe prowadzenie (prawda Staszku? ;) ), prezentacje max'a 7 perfekcyjne... mozna wymieniac i wymieniac... oczywiscie czekam na foty i video z wykladu o aspektach piekna w sztuce komuterowej... (o ile jest oczywiscie :) )

pozdrawiam i zycze milego grafikowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje sie z bialgostoku :).. bo podroz sie nie konczy moja po polsce, a skarpetki dawno skonczyly :(

Kazdy wyciagnal z warsztacikow tyle ile byl w stanie, i tyle na ile go stac

dla mnie to wielkie ladowanie akumulatorow gdyz nie przebywam na codzien

w takim srodowisku o takim zageszczeniu:)

fantastycznie mimo poslizgow i jakiegos rozorganizowania ktore w sumie w niczym nie przeszkadza, chyba ze ktos sie naprawde bardzo spieszy i twierdzi ze wyklad o godzine poslizgniety to juz jakis gorszy wyklad.Cieszy co rok ze chlopaki z 3d.pl podejmuja sie tej organizacji dajac moliwosc zobaczenia np sztuki spadania z tasmy filmowej, i to dwa razy !! daje kopa i coraz wyrazniej widac jak wysoko postawiona zostala poprzeczka, ale i jakiego typu to poprzeczka.

Kris R i Ninja to geje.. uwazajcie na nich !!chyba ze ktos chetny, to polecam Ninje,.. calkiem niezle macha szlufkami od spodni:) hehe..szkode ze sie tak zmasakrowalem szybko na imprezie :(

Milo bylo poznac nowe twarze z forum i nie tylko :)

 

pozdrawiam

 

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA! Tożto pomówienia jakieś fotku :) Trzeba się umieć bawić! (masz info na u2u ode mnie bydlaku :) A z Little, Lenandrem i Bobą (Mikim) fikaliśmy na parkiecie do białego rana!! Impreza byla super... tego się nie da opisać... może zdjęcia choć trochę oddadzą klimat całości! Rafał.. szkoda że nie zostałeś... pierwszy dzień to totalna kupa gnoju w porównaniu to tego co się później działo! Na drugi dzień zaczęło się rozkręcać :) Będzie co wspominać... hehe.

 

Dzięki wszystkim...a w szczególności:

Rafał... za to że byłeś (szkoda że nie dłużej)...

Leander... za gościnę, dobre serce i jeszcze raz gościnę

Little... za mega poczucie humoru

Boba... za beztorskie podejście do życia

Sith... za wspólną pizzę, śmiech i rozmowy

Gabi... przede wszsytkim za radość i Sphinxa :)

Tiger... za taksę i wskazanie drogi

Adam Wyrwas.... za to, że tak mocno inspirujesz

Staszek Mąderek... bez Ciebie ta imreza byłaby martwa.. dzięki

P. ... za dywagacje na temat kompatybilności feromonów i zwierzenia na temat trudu życia ("oj Szymon Szymon... ranisz mnie na wskroś" haha)

Tomek B., Bigleb, Kaszubas... (i wiele innych, z którymi osobiście nie maiłem okazji się poznać)... dzięki za Fallen Art... to był główny punkt programu... warto było czekać..\

 

Dzięki całej reszcie radosnej ferajny... miło było was poznać... oby za rok było jeszcze lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności