Skocz do zawartości

850 meters


wroniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze operator kamery grubo przesadzil? Bardzo duzo niepotrzebnego, nieuzasadnionego ruchu kamery ktory strasznie męczy oko.

 

Sam film mnie niestety zmeczyl....;/ Szkoda.

 

podobnie jak w avatarze... też nie jestem fanem dynamicznego obrazu.. Wole długie perfekcyjne ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również trochę się zawiodłem. Sama animacja świetnie zrobiona. Ale teaser, ten pierwszy pamiętam do dziś. Muzyka z teasera tutaj pojawia się na końcu. No teaser rewelacyjny był i jak widzę zupełnie nie skorzystano z tamtych ujęć.

 

Widać, że film powstał jakiś czas temu. Teraz pewnie sam rendering byłby lepszy. Ale tak czy siak. Te 14min nie przewijałem. Obejrzałem. Nie było źle. Ale tak jak napisałem, teaser był za dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo sie podoba!

Przegieta dynamika kamerki w polaczeniu z przegieta i przedynamizowana gra aktorska jest bardzo, bardzo ciekawa. Oczywiscie, jest to bardzo odwazny zabieg i moze rozsadniej byloby zastosowac go blizej konca, niz poczatku filmu (zeby oswoic widza). Jak dla mnie, wlasnie w krotkich metrazach jest bardzo wlasciwe miejsce na takie odloty.

 

Sama historia tez mi podeszla. Po pierwszych 3 minutach czulem sie jak po 10 innego filmu, z powodu ilosci wysylanych bodzcow. Dla mnie bardzo na plus, ale meczyc moze. Historia pozytywnie odjechana. Tylko sam motyw strzelania rycerzami w dal wydaje mi sie kiepski.

 

Zabieg surowej plastyki w polaczeniu z dobra animacja tez mi sie podoba.

 

Pojechanie, ale pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też film rozczarował. Pierwszy trailer był bardzo pozytywny i budził apetyt na więcej, a końcowy film oprócz kilku ujęć nie ma nic z tamtego klimatu. Chociaż co jest trochę zaskakujące nie przewinąłem ani razu.

Bardzo na plus stylistyka i animacja rycerza, choć momentami męczyła mnie częstotliwość zmieniania min i póz.

 

Chciałem to wszystko napisać w pierwszym poście, ale stwierdziłem że chyba zniechęcę do oglądania ;]

Edytowane przez wroniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie.

 

Czy tylko ja odnioslem wrazenie, ze operator kamery grubo przesadzil? Bardzo duzo niepotrzebnego, nieuzasadnionego ruchu kamery ktory strasznie męczy oko.

 

Ja po dwóch minutach się przyzwyczaiłem do tych skoków od totalu do detalu, więc to mi aż tak bardzo nie przeszkadzało. Natomiast już po pięciu minutach nie mogłem słuchać tych irytujących krzyków głównego bohatera. To jego darcie jest w tym filmiku wyjątkowo wkurzające :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm spodziewałem się troszkę lepszego efektu. animacja mi się nawet podoba. najgorzej natomiast przedstawia się render. jak to dobrze olaf ujął wygląda jak zrzuty z viewportu.

historyjka fajna ale film za długi, ja także uważam że jest tam dużo niepotrzebnych ujęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności