Skocz do zawartości

Teczka 3D: Anatomia i te sprawy


michalo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Nezumi napisał:

Sie czuje jak jakis odszczepieniec bo nigdy nawet nie pomyslalem zeby pokemony ogladac albo dragon balle 😄 Ja sie jaralem crittersami i gremlinami ewentualnie ewokami...

Jednak nie jesteśmy identyczni. Nie wiem czy się cieszyć bo trochę czuję się zawiedzony 😉
 

Cytat

Super modele, zawsze mam problem z taka minimalistyczna, czysta i gladka siatka do tego typu modeli. Chyba nawet ciezej mi to przychodzi niz cos realistycznego.

Nooo to ciężka sprawa również dal mnie. Goku ma wiele miejsc potrzebujących jeszcze pracy a te pokemony to tak na szybko były.

Cytat

Jednego nie rozumiem w twoim poscie - mowisz:

Co to jest te "wolne chwile" i gdzie to mozna dostac? 😉

Ciiiiii....  wyśle ci kilka ale to, no wiesz.. parę pesos cię będzie kosztowało.  

Godzinę temu, RaVirr napisał:

Klasa, fenomenalnie czuć wiatr we włosach Songo 😄

Dzięki. Włosy dość długo rozpracowywałem bo nie potrafiłem tego ugryźć, chociaż pozornie prosta sprawa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pracuję na scenka z DB i tutaj pojazd

image.thumb.jpeg.7349ade02214ce968fef4d794bc6ca61.jpeg

Nie nawiedzę robić takich rzeczy, ehhh.. Szkoda, że już lata nie modeluję może łatwiej by poszło.

image.jpeg.90c4b92812aad576efa6836d832b204c.jpeg

Fun fact.. Manga w kolorze jest źle pokolorowana. W pewnym momencie w tomie 1, kolorysta zaćpał i zmienił kolor kimona Goku na pomarańczowy (a wtedy jeszcze miał granatowy). Bulmie też się wtedy zmieniły włosy. Zwróćcie też uwagę na bagażnik.

 image.jpeg.af5bbce7f61e829f744908322812656a.jpeg

 

Jestem na to zły bo trochę mi zepsuło całą radość z mangi w kolorze.. W t2 tak samo. Lunch ma czarne włosy.. ale co was to w ogóle obchodzi? XD 

 

I parę nowości do gry AeonTrespass:Odyssey.

Wrzucam tutaj bo może je jeszcze przegeneruję.

tbrender_Viewport_064.thumb.jpg.2fb3e64ed2c9fcde9f05f040ddc077f7.jpgtbrender_Viewport_063.thumb.jpg.91df14f0c7959d9ee9a7285a3430c145.jpgtbrender_Viewport_062.thumb.jpg.707408d6bc95ec9f06836592c965b77e.jpgtbrender_Viewport_061.thumb.jpg.326d8fc466d7ceddf4a64807098f8b3c.jpgtbrender_Viewport_060.thumb.jpg.77c915c10c42fef7c360ff1c5d89bf75.jpg

 

 

  • Like 7
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super fajne renderki i modeliki 🙂 imo nie przegenerowuj, to jest git. wszystko widac i ladnie sie prezentuja te modele, fajny pomysl z delikatnym glosem na podlodze, ja zawsze o tym zapominam hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KLICEK napisał:

super fajne renderki i modeliki 🙂 imo nie przegenerowuj, to jest git. wszystko widac i ladnie sie prezentuja te modele, fajny pomysl z delikatnym glosem na podlodze, ja zawsze o tym zapominam hehe

Dzięki Klicek! Miło to słyszeć.
A gloss na podłodze to nowość w Toolbagu. To zwykły shadow catcher. Wcześnie trzeba było plana wrzucać a teraz to już tylko suwaczek 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Sebazx6r napisał:

kozackie 😉

Dzięki 🙂

 

kolejny fun fact. Te moje wypociny co się męczyłem z renerami tutaj w wątku, 2 lata pracy wrzuciłem też na zbrushcentral. 

Dostałem 1 komentarz od admina - "lovely" i jedno polubienie. 😒

Jakbym miał 20 parę lat to chyba bym się pochlastał i wrócił pracować na magazyny a tak to generalnie mam wywalone, choć czuję się lekko zawiedziony.  Tutaj przydała by się jakaś anegdotka Destroyera XD 

Mam świadomość, że dobrze otekstorowany i wyrenderowany model jest zawsze fajniejszy, but still... 

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te ostatnie rendery, to ten pathtracing, raytracing czy co tam jest nowego w Marsmosecie czy realtimowo? 

Ludziom trochę się nie chce, nawet tutaj często jest masa lików i jeden komet albo nic, instagramy i facebooki zmieniły ludzi w w leniwe twory które wykonują prace botów na socialach ale dziesiątki razy gorzej i wolniej 🙂

1 hour ago, michalo said:

Tutaj przydała by się jakaś anegdotka Destroyera XD

Jakoś nic nie przychodzi mi do głowy stosownego do okazji ale mogę na pocieszenie powiedzieć, że my mężczyźni i do tego graficy komputerowy przynajmniej starzejemy się jak najdoskonalsze wino 

sami, w piwnicy, nie niepokojeni przez nikogo 😄

QKWdc8K.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Destroyer napisał:

Fajne te ostatnie rendery, to ten pathtracing, raytracing czy co tam jest nowego w Marsmosecie czy realtimowo? 

Raytracing. Niby realitime ale nie na mojej karcie (1080ti)😉 Tzn jak dropne sample do 64 to jest w miarę ok ale rendery są już sporo wolniejsze. Jak Klicek puszczał nagranie z viewporta na insta to chodzi mu to 100x szybciej a ma generację nowszą kartę. Co rtx to rtx.. 

 

Dzięki za pocieszenie XD panowie.  Wciągam gila i biorę się za panienkę w sprinterskiej pozie, robić research anatomii 🤤

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, michalo said:

2 lata pracy wrzuciłem też na zbrushcentral. 

Dostałem 1 komentarz od admina - "lovely" i jedno polubienie. 😒

Bardzo spoko renderki - jest czysto, ladnie widac forme, imo o to chodzi. Co do tego co piszesz - zanim olalem Twittera moja najbardziej lubiana pracka to bylo owrzodzone wnetrze jelita. Teraz nawet niczego nie wrzucam - kiedys cos wrzuce ale zrozumialem, ze to cale gadanie o tym jak to bez obecnosci w "soszial midia" jestes niewidzialny jest GRUBO przesadzone. To jak z tym, ze nie mozna zyc bez komorki (ktorej tez nie mam 😄 ). Jakbys dostal 1000 likow i 200 komentarzy to co z tego? Myslisz, ze jakis headhunter by Cie zaraz wylowil z tlumu? Moze, ale nie ma zadnej gwarancji. Robote masz, robisz co lubisz, wyglada super. Jest git.

A jak chcesz lajki to walnij render w Cycles i jak uploadniesz to powiedz ze pracowales w ZBrushu ale sprobowales Blendera i jest lepszy niz myslales. Stary - jak nie dostaniesz minimum 70 lajkow i 20 retweetow to zjem stylusa 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, generalnie już  dawno się zorientowałem, że lajki nie przekładają się na ilość i jakość zleceń. 

Jednak to jest miły dodatek, że komuś się spodobało. 

 

Zrobiłem też eksperyment, codziennie wrzucałem jedną pracę na insta, jeszcze ze dwie wrzutki zostały, żeby sprawdzić czy taka wzmożona aktywność kogoś ściągnie. Jakieś tam hasztagi były, nie do przesady, chociaż na koniec wzbogaciłem ich ilość. 

No i może z 15 osób zaczęło mnie śledzić. IDK.. tłumów nie było ani więcej polubień niż zwykle. 

wzrosło za to zainteresowanie jakiś botów, które musze kasować i blokować teraz 😕 

Więc albo to wszystko jest chujowe albo nie wiem. 

Chociaż z drugiej strony, klienci/potencjalni klienci firm dla których robię te rzeczy zwykle są zachwyceni produktem. Z klientami też współpracuję raczej długofalowo.  Mało mam pojedynczych strzałów i "nara".

Więc być może dla modelarzy, figurkowców itp, którzy olewają social media mam atrakcyjny kontent, 

ale dla 3d prosów/hobbystów już nie.. 

Jak to jest?

Uwaga - nie rozpaczam, raczej rozkminiam to wszystko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze figurki sa atrakcyjne dla ludzi ktorzy... lubia figurki 😄 Cala reszta juz musi miec kolorki, teksturki, materialki... Brudzik tu, rdze tam, kilka swiatel.. Wtedy juz musisz wjechac z materialami, bardziej skomplikowanymi renderami, wiekszym detalem z serii "anatomically correct eye with 4k texture" mimo ze renderujesz kolesia z 5 metrowj jak siedzi na motocyklu. Figurkami nie porwiesz tej czesci widzow. Pytanie czy chcesz. Jak ladnie pokolorujesz te swoje Dragon Ball'e to na bank dostaniesz sporo polubien. Fanarty sie sprzedaja medialnie, bo ludzie jeszcze zanim zobacza twoja pracke juz lubia temat. Tylko tam juz posiedz nad renderem kolorowym z roznymi materialami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalo napisał:

Chociaż z drugiej strony, klienci/potencjalni klienci firm dla których robię te rzeczy zwykle są zachwyceni produktem. Z klientami też współpracuję raczej długofalowo.  Mało mam pojedynczych strzałów i "nara".

Często miałem podobną rozkminę i nie ukrywam, że potrafiło to mocno podkopać moją pewność siebie.
Scenariusz ten sam- oddaję pracę do zleceniodawcy, ja zadowolony, on zadowolony, ale jak przychodzi do publikacji na moich soszjalach to zainteresowanie "publiczności" niewielkie. Wtedy się zastanawiam czy aby na pewno to co zrobiłem nie jest syfem... i też ciężko "nie zwracać uwagi na lajki i robić swoje" bo jednak końcowym odbiorcą (w teorii) są ludzie, którzy te lajki rozdają 😄
Ale ale ale
Dość powiedzieć, że najbardziej lubianą pracą w moim portfolio na artstation jest jakiś szybki obrazek, który właściwie nic nie przedstawia. Tak to bywa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RaVirr napisał:

jednak końcowym odbiorcą (w teorii) są ludzie, którzy te lajki rozdają

no nie do końca chyba. Ludzie co grają w gry nie koniecznie obchodzi ich game art. Tak samo u mnie. Modelarze, figurkowcy nie zawsze ich obchodzi sama rzeźba, a np. malarz który ją fajnie pomaluje. 

Łatwiej złapać kogoś kto ma podobne zainteresowania, często to pewnie twórca więc nie jest końcowym odbiorcą. 

3 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

jak chcecie lajki to se kupcie, ten pan sprzedaje tanio

juz miałem sporo propozycji takich promocji, gdzie zaglądam na konto, tam jakieś średnie mocno prace w galerii, parę tyś lajków a 0 komentarzy 😉 chociaż z 3-5% ludzi by coś napisało a tak to widać, że fake konto. 

Blokuję i usuwam komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michalo napisał:

no nie do końca chyba. Ludzie co grają w gry nie koniecznie obchodzi ich game art. Tak samo u mnie. Modelarze, figurkowcy nie zawsze ich obchodzi sama rzeźba, a np. malarz który ją fajnie pomaluje. 

Precyzując- akurat większość zleceń na ilustracje robiłem do książek (o czym nie wspomniałem) i te obrazki są jakby integralną częścią 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce pisac ksiazki, wiec 3ci raz usuwam posty, ktore juz napisalem xD

 

Insta - nie ma walla, nie docierasz do grupy odbiorcow robiacych to co ty, wiec musisz dotrzec do osob ktore robia to co ty w pierwszej kolejnosci. Jak? musisz nazbierac ludzi na innej socjalce, typu artstacja/fejs i powoli prznosic suby z tych portali na insta. Pozniej juz jest lzej tak od 10k followow.

Wiadomo, ze mozesz kupowac posty sponsorowane i docierac do ludzi w ten sposob i imo to jest najszybszy sposob. Cos za cos 🙂

 

Arstacja - imo najllatwiejsza platforma do farmienia subow 🙂 wrzucasz regularnie i samo leci. Sa ludzie "artysci XD" co wrzucaja ten sam model 100 razy i maja 50-60k subow 😄 wspanialy portal

Fejs - wiadomo, grupy 🙂 super platofrma do zbierania "znajomych" i  przerzucania followow na inne portale 🙂 

 

 

tak czy inaczej, ja nie polecam socjalek traktowac powaznie 🙂 musisz podchodzic do tematu czysto biznesowo i tutaj KURWA WIELKA KROPKA. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moją obcasowość, ale dla mnie sociale przypominają wywalanie pytonga podczas obiadu na stół i krzyczenie: O! jaki ładny, patrzcie! Niby można, ale nie kumam 😉 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie podejscia sa rozne, ja polecam podejsc do tematu biznesowo. Ze o w przyszlosci moze bedzie moment gdzie zainwestowany czas zaprocentuje, ale bez spinania dupy. 

Wiadomo, ze tez sa inne podjescia np. ego boost itp co kto potrzebuje 🙂 wazne zeby byc swiadomym po co cos robisz. 

Dwa, jezeli ktos mierzy skilla przez ilosc followkow to gratulacje:

Create meme "meme , memes , people " - Pictures - Meme-arsenal.com

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. Ja na razie nie potrafię tego ogarnąć i chyba tak to zostawię. Będę sobie wrzucał pracki, ktoś znajdzie, polubi to spoko, nie to nie 😉

Zawsze byłem na bakier z socialami. Ale kto wie może kiedyś będę sculpcił na twitchu w jacuzzi i męskim bikini żeby was dogonić XD

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem warto zainwestowac czas, zainteresowac sie tematem i powoli sobie rozwijac. Jezeli chcesz wrzucac pracki zeby sobie lezaly to tez spoko 🙂 

Tylko tak jak Ci mowie, jezeli nie masz grupy docelowac to one i tak do nikogo nie trafia. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KLICEK napisał:

moim zdaniem warto zainwestowac czas, zainteresowac sie tematem i powoli sobie rozwijac. Jezeli chcesz wrzucac pracki zeby sobie lezaly to tez spoko 🙂 

Tylko tak jak Ci mowie, jezeli nie masz grupy docelowac to one i tak do nikogo nie trafia. 

Gorzej złapać tę docelową grupę.  Jak "poznać" nowych ludzi?

Fora branżowe są martwe. Na grupach na fejsie spamować? Discord itp? I liczyć, że coś będzie z tego?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michalo napisał:

Gorzej złapać tę docelową grupę.  Jak "poznać" nowych ludzi?

Fora branżowe są martwe. Na grupach na fejsie spamować? Discord itp? I liczyć, że coś będzie z tego?

 

dokaldnie tak, musisz pierw zachecic kolegow z branzy zeby Cie pofolowali i posaportowali klikami przez jakis czas 🙂 

 

Artstacja jest bardzo prosta i ma prosty algorytm (szczegolnie ten nowy jest prosty i naprawde promuje nowych ludzi) cashe odswieza sie co 30 min (chociaz ostatnio tez to zmienili, ale juz nie obczailem jak) wiec zalozmy ze cashe odswieza sie o pelnych godzinach. Wrzucasz swoja pracke o 15:50 i prosisz 20 kolegow zeby dali ci lajka zaraz po wrzuceniu pracki. 

Automatycznie ladujesz w pioerwszym rzedzie w trendingu 😛 pozdro. Aczkolwiek bardzo wazny jest czas i czas odswiezenia cesha. 

Bo algorytm wyglada tak czas*ilosc lajkow = score klikalnosci w twoj obrazek. Np dosatniesz 20 lajkow w 30 min to twoj skor = 30 ale jak dosatniesz 20 lajkow w 5 min i cashe odswiezy sie to juz twoj score to 100 i ladujesz np. na 1 albo 2gim miejscu.

czaisz? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole mozemy sobie potestowac takie rzeczy i zrobic tu watek supprotu 🙂 gdzie kazdy bedzie mogl sobie wrzucic link jak bedzie postowal cos na socjalkach. Albo pierw zlowa ludzi i np. napisze ze o 13:44 wrzucam, pls klikajcie jak dacie rade 🙂

 

No wlaasnie dlatego, tez wczesniej pisalem ze warto miec fejsa i znajomych. Ja robie tak ze postuje cos na artstacji i uzywam fejsa do boostowania wlasnie zeby wejsc w trending. Czyli wrzucam na artstacje i z miejsca postuje to samo na fejsie z linkiem do artstacji. 

Na poczatku mozesz to robic na grupach 🙂 wrzucasz na artstacje i pozniej linczorek cyk na grupe. (aczkolwiek jebany cukier jest sprytny i scina zasiegi hotlinkow, wiec lepiej wrzucic obrazek na fejsa i w komencie albo deskrypcji dodac linka do artsacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to bardzo zrozumiale ale nie wiem czy to ogarnę 😉 

2 minuty temu, KLICEK napisał:

w ogole mozemy sobie potestowac takie rzeczy i zrobic tu watek supprotu 🙂 gdzie kazdy bedzie mogl sobie wrzucic link jak bedzie postowal cos na socjalkach. Albo pierw zlowa ludzi i np. napisze ze o 13:44 wrzucam, pls klikajcie jak dacie rade 🙂

No ciekaw jaky by był odzew, bo jak taki jak w komentarzach lub lajakch to słaby 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i pamietajcie jeszcze jedna rzecz, to ze ktos was followuje i poswieca czas na to zeby klikac wam w posty nie oznacza ze gosc nie ma zycia. Wiec polecam odwdzieczac sie takim osobom nawet jak robia gorsze rzeczy (w ogole w taki sposob nie patrze na socjale) daje followa i klikam lajki jak cos wrzucaja. Oni tak samo pracuja na swoj profil jak ty 🙂

1 minutę temu, michalo napisał:

Brzmi to bardzo zrozumiale ale nie wiem czy to ogarnę 😉 

No ciekaw jaky by był odzew, bo jak taki jak w komentarzach lub lajakch to słaby 😉

no problem jest taki, ze nas tu jest za malo troche. Fajnie by bylo jakbysmy mieli ekipe 20-30 osob, ktore sa komputerowymi ciotami i zycie spedzaja przy moniotrze hehe co wiesz wrzucasz linczor i z miejsca leca lajki 🙂 ale imo warto sprobowac 🙂 wydaje mi sie ze to fajna rzecz

 

Tym bardziej ze np. nawet jak mam znajomych na fejsie/insta to czasem nie pokazuje mi ich postow 🙂 (cukrowy algorytm)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek jest kochany i własnie klika wszystko 😄 Mi to troche brakuje tej starej artstacji, gdzie musiales zrobic cos sensowego, zeby wisiec u gory. Samo bycie w trendingu bylo zajebiste, a jak dostaleś picka to juz w ogole na poziomie Top Row ZBC. Teraz zrobila sie troche stronka gdzie wrzucasz zeby wrzucic i wyjebane cyce.

Marudze bo zawsze chcialem dobic 10k followkow, a teraz biednie ;D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KLICEK napisał:

no problem jest taki, ze nas tu jest za malo troche. Fajnie by bylo jakbysmy mieli ekipe 20-30 osob, ktore sa komputerowymi ciotami i zycie spedzaja przy moniotrze hehe co wiesz wrzucasz linczor i z miejsca leca lajki 🙂 ale imo warto sprobowac 🙂 wydaje mi sie ze to fajna rzecz

No to dawaj zobaczymy. Ja na razie nic nie wrzucam, ale może coś ktoś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JackTheRippy napisał:

Samo bycie w trendingu bylo zajebiste, a jak dostaleś picka to juz w ogole na poziomie Top Row ZBC. Teraz zrobila sie troche stronka gdzie wrzucasz zeby wrzucic i wyjebane cyce.

Nie gadaj. Te pracy w community lub trending zwykle są bardzo wysokiego poziomu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, michalo said:

Nie gadaj. Te pracy w community lub trending zwykle są bardzo wysokiego poziomu. 

 

 

Nie no, poziom jest ok, ale wisisz tam tylko kilka godzin, bo algorytm zmienili. Kiedys jak wrzuciles skonczony model to byles po 2-3dni w pierwszym rzedzie trendingu. To generowalo lajki i followki 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawda, przez pewna chwile po zmianie algorytmu slabe rzeczy byly w trendingu widac ze troche ludzie z artstacji nad tym pracuja. dlatego mowie ze calkiem mozliwe ze to co tu napisalem moze byc nieaktualne, nie wrzucalem nic od listopada  (tak mi sie wydaje) 

 

No to lecimy z watkiem saportujacym ::D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JackTheRippy napisał:

Nie no, poziom jest ok, ale wisisz tam tylko kilka godzin, bo algorytm zmienili. Kiedys jak wrzuciles skonczony model to byles po 2-3dni w pierwszym rzedzie trendingu. To generowalo lajki i followki 🙂

taa "byłem" hehehe

Ale masz rację, to był lepszy system dla tych co są godni bycia w top row 😉 Nie bez powodu mam 1600+ osób które śledzę i ponad 6k zlajkowanyhc projektów 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam najs sytuacje, bo na artstacji mam zawrotną farmę fanów w ilości - uwaga przed zapoznaniem skontaktuj się z doktorem lub farmaceutą - 50 os 😅, przegryw poziom 1500 😛 

No ale nie łudzę się, mam to na co zasługuję 🙂 i nawet w 1% nie dorównuję do prac w trending na stacji.

Ale jałmużny wątek do lajków to ciekawe przedsięwzięcie i czemu by nie spróbować 😉

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mortom napisał:

No to ja mam najs sytuacje, bo na artstacji mam zawrotną farmę fanów w ilości - uwaga przed zapoznaniem skontaktuj się z doktorem lub farmaceutą - 50 os 😅, przegryw poziom 1500 😛 

No ale nie łudzę się, mam to na co zasługuję 🙂 i nawet w 1% nie dorównuję do prac w trending na stacji.

Ale jałmużny wątek do lajków to ciekawe przedsięwzięcie i czemu by nie spróbować 😉

no wlasnie stary wrzucaj i dawaj linczory bedziemy supportowac 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, michalo napisał:

No to masz już 51 🙂

CO ty w ogóle gadasz, kozaczne masz te modele. Zazdroszczę takiego skilla 

Miły jesteś i dziękuję Ci za to ❤️, ale znam swoje miejsce - to ta komódka pod schodami bez lampki zaraz obok klopa kierownika 😉 

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEKPanie Marcinie, nie żalę się (żeby nie było) po prostu cieszę się z faktu, że to nie ten pokoik pod klopem szefa z kwiecistym zaciekiem w kasztanowym kolorze 😉 choć miły garbus chwali sobie ciekawy ornament ścienny to walory zapachowe niwelują doznania analne... znaczy się wizualne 😄 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to ja mam najs sytuacje, bo na artstacji mam zawrotną farmę fanów w ilości - uwaga przed zapoznaniem skontaktuj się z doktorem lub farmaceutą - 50 os 😅, przegryw poziom 1500 😛

Jak ktoś się nie bawi w sociale to tak jest i nie ma czym się przejmować 😄 Na insta mam 63 followersów, ale ostatnio dostałem komenta i like od popularnego zespołu indie pop za szkic ich wokalistki 😅 Na artst miałby 1 like od randoma xd

Edytowane przez jakubziom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem na Twitterze ponad blisko 700 followersow a jak cos wrzucilem to i tak byla reakcja tych samych kilku osob. Zlecenia nigdy przez socjale nie dostalem. Pomyslalem sobie pewnego dnia, ze sie tylko denerwuje czytajac te pierdoly o genderach, black lajws mettersach i innych "a ja nie lubie Trumpa", "a ja Bidena" bzdetach. Z mojego punktu widzenia Twitter to bylo jak grzebanie w smietniku w nadzieji ze znajdziesz zloty pierscionek ktory ktos przypadkowo wyrzucil. No niby jakas szansa jest...

Mniej wiecej w tym samym czasie jak skumalem ze Blender to jest wieczne czekanie na nastepna wersje, ktora tym razem juz bedzie zajebista, podobnie Twitter to jest takie marnowanie czasu po nic w zasadzie. W niekonczacym sie oczekiwaniu na cos, co slyszelismy ze moze sie zdarzyc. To juz tu wole sobie pomarnowac 😄

Jeszcze przez Twittera stracilem szacunek do kilku osob, ktore pisaly co mysla o roznych sprawach.. Wczesniej myslalem ze ten czy ow artysta jest normalny a pozniej okazywalo sie ze jest Talibem walczacym w social media. Wiekszosc lewo skretnych non binary gender-warriorow ale pare osob tez ze strony maniakow-prawakow co uwazaja ze maseczki sa zaplanowana przez rzad forma ucisku ludu.
A wczesniej po prostu lubilem ich pracki i bylo zajebiscie.
Przestalem czytac Stephena Kinga do czasu az zapomne jakie glupoty pisal na swoim profilu... Lepiej jest nie wiedziec za duzo.
 

5 hours ago, KLICEK said:

moim zdaniem warto zainwestowac czas, zainteresowac sie tematem i powoli sobie rozwijac.

Mozesz powiedziec dlaczego warto zainwestowac czas? Moglbys podac jakies konkretne przyklady/sytuacje  ktore zdobyles dzieki temu? Bo moze mamy calkiem inne doswiadczenia ale jestem oupen majnded wiec chetnie wyslucham. Osobiscie wydaje mi sie ze boosta masz dzieki skillowi i temu, ze pracowales przy duzych tytulach a nie dzieki soszialkom.

Ja sie wzbraniam przed lajkowaniem wszystkiego. Musi mi sie podobac. U Ciebie na przyklad zajebiscie mi sie podobal ten renderek ostatnio z niebieskim potworasem. To nie tylko zalajkuje ale i napisze dlaczego mi sie podoba. Ale nie lajkuje kazdej pracki bo jaki wartosc ma potem taki lajk? Pozniej nie wiesz czy sie komus podoba czy da ci lajka z automatu nawet jak wrzucisz kulke... 😕

Z trzeciej strony 😉 rozumiem ze fajnie sie wspierac wzajemnie i zawsze to milo jak jakis ktos nam polubi cos. Nawet jesli wiemy, ze nie zachlysnal sie herbata jak mu to wskoczylo na ekran i nie tkwil wpatrzony w monitor ze lzami w oczach przez 20 minut...
 

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nezumi napisał:

Jeszcze przez Twittera stracilem szacunek do kilku osob, ktore pisaly co mysla o roznych sprawach.. Wczesniej myslalem ze ten czy ow artysta jest normalny a pozniej okazywalo sie ze jest Talibem walczacym w social media. Wiekszosc lewo skretnych non binary gender-warriorow ale pare osob tez ze strony maniakow-prawakow co uwazaja ze maseczki sa zaplanowana przez rzad forma ucisku ludu.
A wczesniej po prostu lubilem ich pracki i bylo zajebiscie.
Przestalem czytac Stephena Kinga do czasu az zapomne jakie glupoty pisal na swoim profilu... Lepiej jest nie wiedziec za duzo.

Kurde, aż za podobni jesteśmy 😉 Też mnie wkuwają maniacy jednej drogi, z klapkami na oczach jak koń, byle ciągnąć do przodu.

14 minut temu, Nezumi napisał:

Mozesz powiedziec dlaczego warto zainwestowac czas? Moglbys podac jakies konkretne przyklady/sytuacje  ktore zdobyles dzieki temu? Bo moze mamy calkiem inne doswiadczenia ale jestem oupen majnded wiec chetnie wyslucham. Osobiscie wydaje mi sie ze boosta masz dzieki skillowi i temu, ze pracowales przy duzych tytulach a nie dzieki soszialkom.

Z mojej strony, jako aspirującego na lajki 😉  Max3d i artstation sprawiły że zdobyłem pierwsze normalne zlecenia.

Co do insta to nie jestem pewnien dla tego jednak ilość followersó i lików poszerza tam zasięg

Bo Artstaion i nasze forum normalnie się googluje więc tak naprawdę jak ktoś szuka to w końcu się może natknie.  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Nezumi said:

ze przez Twittera stracilem szacunek do kilku osob, ktore pisaly co mysla o roznych sprawach..

dokladnie dlatego kompletnie wymutowalem Krisa Coste wszedzie xD Jak typ przestaje gadac o 3d to mozna zatkac uszy

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, JackTheRippy napisał:

dokladnie dlatego kompletnie wymutowalem Krisa Coste wszedzie xD Jak typ przestaje gadac o 3d to mozna zatkac uszy

no Kris zyje na innej planecie troszke to prawda XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, JackTheRippy napisał:

dokladnie dlatego kompletnie wymutowalem Krisa Coste wszedzie xD Jak typ przestaje gadac o 3d to mozna zatkac uszy

hah ja wywaliłem Grassettiego za to ciągłe pieprzenie o nft. Już nie mogłem go słuchać i tych podobnych wyznawców, chociaż cenię jego skilla  bardzo.

Na Coste też chyba miałem jakieś "wtf" ale już nie wiem o co chodizło. Chyba już dawno ma unfollow. 

Myślę, że prywatnie nie jeden z nas by zaskoczył hehe xd  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności