Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to obraźliwe to zignorujcie posta! 

Ale tak wyobrażam sobie tekst jaki facet nie chce usłyszeć od kobiety przed sceną łóżkową 😄 :

4 godziny temu, anya_desdein napisał(a):

o jeju, jaki słodki ❤️ 

 

@RaVirr

Cytat

uroczy 😄 

Nie wspominając już o tym że chwilę przed wyrzeźbił srogiego pająko - morsa! 😛  

Edytowane przez Mortom
  • kekw 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mortom said:

Jeśli to obraźliwe to zignorujcie posta! 

Ale tak wyobrażam sobie tekst jaki facet nie chce usłyszeć od kobiety przed sceną łóżkową 😄 :

 

@RaVirr

Nie wspominając już o tym że chwilę przed wyrzeźbił srogiego pająko - morsa! 😛  

Kto powiedział, że to obraźliwe xd Takimi komplementami wyrwałam chłopaka, a ten obrazek mu wysłałam z komentarzem, że znalazłam w końcu stworzenie, co ma większe oczy od niego. xd 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k***a DIABOŁ! 😛 
A tak serio 😉 to od razu widać chłopisko po prostu jest u lekarza i robi AAAAA.... 😄 Z wyrazu twarzy wyczytywywuje 😛 że to ładna pani doktor - poznaje to po zmrużonych kaprawych oczkach i niższym niż zwykle głosie AAAA 😄 
Bardzo fajne chłopisko! Ale widać, że dzień uszu olewa od lat, bo się dość szczątkowo prezentują 😄 No ale jak się tyle inwestuje w dentystę to coś za coś... uszy lub zembuchy... no trzeba coś wybrać i nie dziwie się że poszedł w zebuszki 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się poustawiało na najmniejszej mapce maksymalną ilość botów, wyłącznie Klesków to wtedy było to istne jak wtedy kumpel zauważył "świniobicie" ze względu na odgłosy jakie Kleski wydają kiedy zadaje im się obrażenia czyli podobne do zarzynanego świniaka, stare dobre czasy XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK Będę brutalnie szczery! Po 16 latach dłubaniny, spodziewałem się co najmniej konstelacji złożonej z 5 Dawidów, 3 Myśliceli i minimalnie 1 obrazu w formacie Panoramy Racławickiej. Czuję się rozczarowany 😐
Może bumeruje, ale kiedyś to było, a teraz to tylko tandeta, plastik i 2 metry mułu!  

No ale dobra, pan kolczasty musi mieć niezły problem jak zakłada czapuczkę, bo z tyloma rogami musi chwilę schodzić 😉 Choć może w piekle (CHYBA) nie jest zimno, to może problem AKURAT taki odpada 😄 

P.S.
U was też tak napiździło 40 cm śniegu?! Pozdrowienia z Podkarpacia i od białych misiów! 
Odkopując dzisiaj dom ze zwałów białego G***A 😉 napotkałem 2 zaprzęgi ludzi z saniami i psami haski, pytających jak daleko na biegun północny. Jako dobry obywatel, wskazałem na mój dom i oznajmiłem że przejechali biegun o jakieś 5 km i muszą zawrócić. 😉 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KLICEK napisał:

tescik polipejntu, chce zobaczyc jak sie rzezbi jak widzisz mniej wiecej final

rozwiń plz o co chodzi.

 

Jak zwykle legancka robota.  Fajny ma charakterek na twarzy.

 

(Zauważyliście jak Klicek ukrywa dłonie i stopy? Ciekawe dla czego? Do jakich technologii ma dostęp? Hmmm?!)

Edytowane przez michalo
  • Like 1
  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michalo napisał:

rozwiń plz o co chodzi.

 

Jak zwykle legancka robota.  Fajny ma charakterek na twarzy.

 

(Zauważyliście jak Klicek ukrywa dłonie i stopy? Ciekawe dla czego? Do jakich technologii ma dostęp? Hmmm?!)

no ja chcialem pomalowac i poraz pierwszy w zyciu kontrolowac ilosc detalu 😄 w sensie z kolorem mniej wiecej widac ile to jest za duzo bo masz juz podglad calosci (tak jakby )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze 🙂 bo straszenie nie jest moim celem, chce robic creaturki/monsterki ale bez flakow i dziwnych rzeczy (ten bomblowy gosc z zebami to taki powrot do przeszlosci do ktorej raczej niechce wracac) - niezrozumialych, ktore sie dziaja do okola. Chce miec ladne shapy, przyziemne zebys wiedzial na co patrzysz, ale jednoczesnie chce sie tym bawic(shapami, ale chce zeby one byly ugruntowane w swiecie rzeczywistym). 🙂

Wiec te rzeczy staja sie bardziej przyziemne? zwyczajne?, ale wydaje mi sie ze to tylko okres przejsciowy 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak myślałem, że to tylko pewien zamysł, wybór artystyczny, ale chcialem wiedziec 😛 W ogóle straszne potwory są ekstra jak się patrzy na statyczny render, z kolei w grze nie lubie się zbytnio bać i taki  np. dead space jakos mnie odpycha. Zreszta groze i strach buduje się głównie scenariuszem i otoczeniem oraz muzyka, a taki potworek to ms byc wisienka na torcie.

Edytowane przez tobiq4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no niechce tam rzucac kamieniami bo sam robilem te rzeczy wiele lat temu i kiedys sie tym jaralem i uwazalem ze jak sa flaki wszedzie albo czaszka zamiast glowy to to cos jest super duper cool 🙂 ale powiedzmy ze troche doroslem i dojzalem, zmienila mi sie tez kwestia samego patrzenia na obiekty 3d. Zdecydowanie bardziej wole ciekawe kompo  modelu w tpozie i granie zaleznosciami i ksztaltami niz najebanie flakow jak tu:

image.jpeg.922a28d338d6ae9d6007bea0bb952143.jpeg

xd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nezumi napisał:

Wszyscy odszumiaja a Ty zaszumujesz na maksa 😄 Dobra babeczka, choc lyso jej troche.

no ja lubie miec takie feeling bardziej brudnej foty 🙂 nie rozumiem ludzi, ktorzy czyszcza odbrazki na maxa 😄 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności