Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny, niby paskud, ale budzi więcej litości i współczucia, niż odrazy...

Ciekawi mnie, czy zaczynasz od niczego, tzn od kulki na przykład, czy może od jakiejś bazy jak normalnej postaci ludzkiej, którą deformujesz? I czy masz jakiś ogólny plan, jak stworek ma wyglądać, czy może szukasz różnych kształtów i patrzysz, co Ci się spodoba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Bardzo fajny, niby paskud, ale budzi więcej litości i współczucia, niż odrazy...

Ciekawi mnie, czy zaczynasz od niczego, tzn od kulki na przykład, czy może od jakiejś bazy jak normalnej postaci ludzkiej, którą deformujesz? I czy masz jakiś ogólny plan, jak stworek ma wyglądać, czy może szukasz różnych kształtów i patrzysz, co Ci się spodoba?

to speed pracowy ktory robimy wewnetrznie w teamie 🙂 dzisiejszy temat to vampir albo cyklop, wiec zrobilem troche tego troche tego i polaczylem w calosc, ale bardziej wyszedl cyclop niz wampir hehe

Zaczynam od kulki zeby nie miec z gory narzuconych proporcji i wielkosci. No i tak jak piszesz, zrobie patrze czy dobrze wyglada czy zle, tutaj skupilem sie tylko na fajnosci od przodu, wiec dalem rade sie zmienic w godzine 🙂 boki troche ssa, ale tez powiedzmy chwila i by sie dalo to dociagnac 🙂 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KLICEK napisał:

image.thumb.jpeg.b8a0b30523ea3d44bed2347007dcb5de.jpeg

Nie wiem dlaczemu ale skojarzyło mi się to z tym 🙂 

Może przez to, że widać jak za tym miłym panem z niecodziennym wyrazem twarzy stoi drugi i ma tą rękę tak sugestywnie wywaloną jak w tej scenie. 😄 

P.S.
Klicku jak zawsze koszmar... ale w doskonałym guście 🙂 

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam Twoje ostatnie prace i nie wiem czy to zamierzone, ale wyczuwam jakieś Lovecraftowskie klimaty. Może fajnie by było wziąć na warsztat jakieś jego opowiadanie i zrobić właśnie coś mniej popularnego z pojawiających się u niego stworów? Myślę, że na social mediach byłby dobry odzew 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten potworaczek 🙂 Taki zamyślony...
Coś jak by: Oho Stefan znowu remontuje swój reaktor atomowy... Grażynka, szykuj kombinezony przeciwradiacyjne i miotacz protonowy X14, idę temu imbecylowi "wytłumaczyć", że 2 razy w jednym tygodniu nie zazyfi mi sufitu! 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK Wiesz czasami się czuje jak ten twój cyklop... przenicowany łeb na wskroś, patrzę i obserwuje świat, ludzi i nic nie rozumiem 😐  A po czym przychodzi jeszcze refleksja... głupie byłem, jestem i będę, a życie jest do d..y a potem umierasz. No ogólnie depresja... widać że jesień, bo jakoś człowiek się deprecjonuje 😜 Ale żeby nie było totalnie depresyjnie, to jak zobaczyłem twojego stworka od razu usłyszałem te słowa z Robot Chicken'a:

Edit:
Tak mnie jeszcze naszło... cyklop przypomina troche Saurona z LOTRa - tylko w wersji body horror 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michalo napisał:

któremu ktoś wystrzelił w łeb.

Gdzie on ma mózg? 😛

Fajne monstra tworzysz. Ile poświęcasz na takie szkice? Szkicujesz sobie najpierw czy prosto w zbrushu? 

lece z tematem po prostu, czasem wyjdzie lepiej czasem gorzej no jak ze wszystkim 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek chcialem sie pozegnac ze wszystkimi i powiedziec ze fajnie bylo tu z wami przez te wszystkie lata. Ban leci... 🤣

Sa momenty slodzenia, ale sa tez momenty trudnej, meskiej przyjazni, lyzki dziekciu i nielatwej prawdy...

Glowka bardzo fajna. Ale to cialo takie troche jakbys odkryl, ze snake brush dziala ze sculptrisem wlaczonym. Po tym co widzialem ze potrafisz wyrzezbic nie moge sie zachwycic tym potworasem.

Czasem sie zastanawiam czy zachwytom by nie bylo konca gdyby to wrzucil ktos nowy. Bo mam wrazenie, ze im ktos bardziej znany tym wymagania co do niego spadaja a nie rosna 😄 Osobiscie uwielbiam szkicowe rzeczy ale nie chce, zeby sie z Toba stalo to co z Blenderem - w sensie ze ludzie slodza obojetnie co sie pojawi nowego. I psycha, bo nie chce byc niemily czy cos. Ale tak jak czasami mysle sobie "ale zajebisty pomysl!" (jak ten z otwarta geba co ma jakby oko czy jakis inny narzad na podniebieniu) tak czasami mysle "czy to ja sie nie znam czy juz Klickowi z automatu slodza"..?

Mozliwe ze to ja sie nie znam po prostu.

A mozliwe ze to jest dopiero poczatek i jak dorobisz detale to mi szczena opadnie. W razie jakby to mial byc final jednak to sorki ale..

23969d74eff9e0b77d467ff7c05da8b1-2967151441.gif

Edytowane przez Nezumi
  • Haha 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Nom miło było cię znać brachu 😉 srogi ban już wisi nad twoją cyfrową głową comment_vrudbYjfzOiInvBaP68OnqgaqPLyIdIt.jpg

Myślę że Klicu wrzuca tu raczej prace "rozruchowe" - a 3aec08df865359664e16894181e6a465.jpg to do roboty zostawia 🙂 
I ja to raczej tak traktuję. Ale lepiej niech sam maestro się wypowie 🙂 

Edit:
Ale jest sporo racji w tym że ludziom sławnym więcej wybaczamy. Ale myślę że to efekt tego, że widzieliśmy na co ich stać. A jak wyślą coś "gorszego" to w domyśle dopowiadamy sobie, że jak by nad tym posiedział to był poziom epic 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem sobie tylko poeksperymentowac 😄 osobiscie uwazam ze duzo na tym modeliku wyglada wporzo 🙂 aczkolwiek duzo sie zmienia jak przenosisz takie modele do marmosetu i zaczynasz renderowac.  Dlatego czasem robie tak wrzucam cos do marmo i pozniej wracam do zb i poprawiam pod kamere, bo niestety zbrushowi czasem nie mozna ufac 😄

Z ciekawosci co Ci dokladnie nie siedzi? w sensie ze model jest niewykonczony? czy ogolnie pomysl? 

tu screenshocik z zb jakbys chcial sie jeszcze popastwic to bedzie lepiej widac: image.thumb.jpeg.8db68cfb3ca8970029c57e28a9c25d40.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja dodam tylko na obrone dziadka, żeby nie bylo, że sie skonczył 😄

Ogolnie powiem ze swojej perspektywy bo wydaje mi sie ze mamy podobnie z klickiem. 

Ze 8 godzin dziennie w robocie robimy fajne modeliki, ktorę są dojebane z detalem itd.

A takie speedziki robimy sobie w godzine dla siebie bo lubimy rzezbic, także nie bójcie sie, Klicek też cośniecoś potrafi przyrzeźbić ale jest już w takim wieku ( XDD)  ze mu sie nie chce siedzieć po 40 godzin nad jednym projektem po godzinach, żeby ludzie mówili wow fajny detal 

A jak głupoty z rana gadam to sory pozdro xD

 

Edytowane przez ArnoldSzczesliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KLICEK said:

Z ciekawosci co Ci dokladnie nie siedzi? w sensie ze model jest niewykonczony? czy ogolnie pomysl? 

Nie tam, to ze nieskonczony to akurat lubie. Lubie szkicowe rzeczy bardziej niz dopracowane do detalu porow na skorze. Jego rece z milionem elementow i spiczaste nogi jakos mi nie pasuja... Motyw tych jakby "raczych nozek" na piersi jest spoko bardzo ale jak wszystko ma te wypustki to sie mi troche robi meczaco wizualnie. Wzrok nie ma gdzie odpoczac bo wszystko ma wypustki. Spiczaste nogi dolaczaja do calosci kolczasto wypustkowej. Reszta jest spoko, zwlaszcza glowka i "odnoza raka" z boku ciala. Po prostu za duzo tam tych "wypustek" jak dla mnie i fakt ze te ramiona sa takie palakowate - ze nie wiem czy sa tam lokcie czy nie, bo sa lukowate cale ramiona. Ogolnie design rak mi nie lezy.

ALE oczywiscie rob jak chcesz, wrzucaj i nie chce zebys myslal ze tylko nap...dalam krytyke zeby wyszlo ze jestem jakims znawca. Meczy mnie czasem trzymanie jezyka za zebami zeby tylko nikogo nie obrazic. A nie to mam na celu tylko raczej chce powiedziec co na serio mysle 😉

 

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/24/2022 at 1:32 AM, Nezumi said:

Na poczatek chcialem sie pozegnac ze wszystkimi i powiedziec ze fajnie bylo tu z wami przez te wszystkie lata. Ban leci... 🤣

Sa momenty slodzenia, ale sa tez momenty trudnej, meskiej przyjazni, lyzki dziekciu i nielatwej prawdy...

Glowka bardzo fajna. Ale to cialo takie troche jakbys odkryl, ze snake brush dziala ze sculptrisem wlaczonym. Po tym co widzialem ze potrafisz wyrzezbic nie moge sie zachwycic tym potworasem.

Czasem sie zastanawiam czy zachwytom by nie bylo konca gdyby to wrzucil ktos nowy. Bo mam wrazenie, ze im ktos bardziej znany tym wymagania co do niego spadaja a nie rosna 😄 Osobiscie uwielbiam szkicowe rzeczy ale nie chce, zeby sie z Toba stalo to co z Blenderem - w sensie ze ludzie slodza obojetnie co sie pojawi nowego. I psycha, bo nie chce byc niemily czy cos. Ale tak jak czasami mysle sobie "ale zajebisty pomysl!" (jak ten z otwarta geba co ma jakby oko czy jakis inny narzad na podniebieniu) tak czasami mysle "czy to ja sie nie znam czy juz Klickowi z automatu slodza"..?

Mozliwe ze to ja sie nie znam po prostu.

A mozliwe ze to jest dopiero poczatek i jak dorobisz detale to mi szczena opadnie. W razie jakby to mial byc final jednak to sorki ale..

23969d74eff9e0b77d467ff7c05da8b1-2967151441.gif

 

  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2022 o 00:38, KLICEK napisał:

image.thumb.jpeg.3e17674e9500f4270c1b42187b1adbbf.jpegimage.thumb.jpeg.4a310e79b4aa928852ce6b7bfe37fd13.jpeg

  

Ja to tak powiem... ale nie swoimi ustami 😉 

Choć przyznam że mam wrażenie że stworas pokazuje mi fucka i górną, dolną i "środkową" kończyną 😉 No ale może mam taki dzień i wrażenie 😉 

P.S.
Mam nadzieję że docenisz że chciało mi sie szukać, przekonwertować i wstawić cytat 😜 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności