Jump to content
WWWoj

prywatne pomysly

Recommended Posts

Wrzucam pare luźnych pomysłów, które ulepiłem jakiś czas temu więcej wrzucam na bieżąco na blogu, ale tu będę też dorzucał takie prywatne rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie i miłego oglądania :)

08_02_2014woj.jpg

subir imagenes

04_02_2014woj.jpg

hosting imagenes

imagenes gratis

05_03_2014woj.jpg

subir fotos gratis

27_03_2014woj.jpg

imagenes gratis

i jeden speedzik sprzed roku widok z okna, ale dorzucam, bo mi pasuje tematyczno kompozycyjnie do reszty jakos :)

06_02_2013woj.jpg

imag

Edited by WWWoj

Fajne rzeczy. Najbardziej mi się podobają te muzyczne. Jak Ci się sprawuje ten cintiq w porównaniu do rysowania na kartce?

Mruk: Dzięki, to jednak nie to samo, umieściłbym tak na środku pomiędzy intuosem, a kartką. Oczywiście wygoda pracy na kompie dużo większa niż na zwykłym tablecie, ale jednak kartka do szkicowania lepsza dla mnie. Do tego cały czas nie mogę poradzić sobie z wobbly lines przy niektórych powiększeniach co mnie wnerwia już po prostu.

telthona: Dzięki :)

niezłe.. to jest. może tez się kiedyś przekonam do cintiq'a ale jak narazie to zdecydowanie wole zwykłe a5 intuos moze byc nawet 2'ka

Hehe dzięki! Nie spodziewałem sie, ze sie tak spodobają, ciesze sie :p

Tak jeszcze a propo ostatniej pracy, to oczami wyobraźni widzę jak można by zrobić cały cykl z tych statków np. Tata statek uczy małego statka żeby nie wpływał na góry lodowe itp :D albo żeby uważać na mewy itp :D

Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowo :)

pumax: Jak skończę "Joe Bluesa" to może zrobię z tego taką minimalistyczną krótką animację w takim klimacie, z taką subtelną animacją linii :)

Jak skończę "Joe Bluesa" to może zrobię z tego taką minimalistyczną krótką animację w takim klimacie, z taką subtelną animacją linii :)

Byłoby super. Potrafisz stworzyć historię i fajny klimat wykreować z zaledwie kilku linii. Respect. Fajnego shorta można by taką techniką zrobić.

WWWoj jestem Twoim wielkim fanem! ;p Jak dla mnie jesteś jednym z największych wymiataczy na tym forum, wszystko jest zajebiste, styl kolory, zastanawiam się jak duże robisz te swoje szkice ołówkiem

mollow: Dziękóweczka! no będę próbował :)

SbN: Dzięki, miło mi, fajnie ze się wszystko podoba, chociaż wiem ze nie z wszystkim jeszcze tak różowo ;)

Ogólnie szkicuje na różnych formatach, samolot akurat był na A3, ale po zeskanowaniu, trochę stracił. Często też na a4 jak do pracy, ale mam tez teraz dwa notatniki a5 i a6 i jakoś lubię na takich małych formatach rysować.

Nawet ostatnio se założyłem jeden szkicownik pod lewą rękę :p i się bawie, śmiesznie na początku ręka reagowała krechy nie mogłem prostej postawić :p, ale już trochę wyćwiczyłem i stateczki właśnie lewą robiłem :)

Jak będzie chwila to poskanuje ze szkicowników i wrzucę..

Cześć! Ja się kompletnie nie znam, ale chciałem tylko napisać, że wszystkie Twoje prace robią na mnie super wrażenie, a ten samolot w hangarze to jest po prostu majstersztyk! Pozdrawiam i czekam na więcej:)