Jump to content
zlyczlowiek

złegoczłowieka

Recommended Posts

świetnie operujesz światłem i kolorem możesz napisać jak się koloru uczyłeś? i czy pracujesz już w jakieś firmie czy robisz jakieś zlecenia? (tak z ciekawości pytam)

Hm! Wydaje mi sie, ze master studies duzo daja w tej kwestii, pewnie troche tez te photostudies ktore robie. Kiedys nawet malowalem w plenerze, na studiach, ze trzy razy! Mam zamiar niedlugo zaczac chodzic w plener znowu, jak juz sie ustabilizuje pogoda, majac nadzieje, ze sie w tej kwestii kolorow poprawie sporo... :))

Haha, niee, ani zlecen nie bylo, ani jak narazie w firmie nie robie!

Zawsze malujesz najpierw w czerni i bieli ? Rysujesz sobie światło i cień w warstwach i potem to kolorujesz czy jak ? Bardzo dużo masz tej wiedzy w pracy w której ją wykorzystałeś :)

Nie zawsze, jak narazie testuje rozne podejscia. Ale zazwyczaj, nawet jezeli planuje od razu z kolorem pracowac, to lubie sobie mala kompozycje zrobic w czerni i bieli. I z tymi swiatlami i cieniami tez roznie! Np malujac tego kowboja robilem warstwy osobne na cien, tyle to dobre, ze mozna sobie szybko polozyc cien, i ewentualnie go usunac, nie martwiac sie o cala reszte. :))

Studium Jean Luisa Geroma, a nastepnie podmalowany lineart kolegi!

TN13BGh.jpg

Fkzt7Dd.jpg

Szkicuś spoko. A designy astronautów na czym oparłeś? bo mam poczucie że jakieś znajome.

Jedynie spogladnalem na tradycyjny kostium. Dzieki!

Patrząc na miniaturkę z fronta byłem przekonany że to render ze zbrusha z subsurface scaterem. ;) Fajne te ludki. Chętnie bym zobaczył tego drugiego z górnego rzędu w kolorze.

@mysz Dzieki "myszo"! :]

@Monio Byloby super gdybym umial takie rzeczy robic w zBrush! Moze kiedys przyjdzie taki dzien... Dzieki za komentarz, a ludka o ktorym wspomniales zaczalem, moze postanowie go skonczyc w nadchodzacym tygodniu. :)

I dziekuje za front!

Fajoskie bardzo. Cienie rzucone tak trochę niedbale, nie układają się po formach i odstają kolorem ale jest klimacik.

Dzieki! Masz racje, cienie leniwie stworzone z warstwy chmur, ostatnio jakies zmeczenie mnie dopadlo, to i nawet mi sie nie chcialo wrapowac ich... :(

Pomyslalem, ze i cos z tradycyjnego skeczbuka wrzuce...!

Wiec portrety robione w kawiarni, i skecze akwarela, troche kiepski papier na takie zabawy, ale i tak bylo fajnie!

Dvd5IRl.jpg

t0NsxkR.jpg

Witaj! Jak zawsze ciśniesz, że aż miło popatrzeć. Alieny z posta 85 wg mnie są po prostu piękne. Zarówno szkice, jak i digitale. Pomidorek powyżej tak wystudiowany, że chce się go zjeść :) Te samoloty lineworkowe... *-* szczerze... chyba nie ma że boli... wyszły Ci świetnie! Jakkolwiek rozumiem, że mogła od tego boleć głowa :/ Pozdrowienia!!!

Witaj, witaj! Jak zawsze podnoszacy na duchu post od Ciebie! Dzieki! :]]

Kolejna porcja bolu glowy...

cqwR9EJ.jpg

Szkice świetne. I latawce i zwierzaki. Jak już tyle na to czasu poświęciłeś to na Twoim miejscu zrobiłbym to w kolorze, imo warto. Z ciekawości ile czasu na jeden samolot zeszło?

Kurda, ciezko mi powiedziec ile na jeden samolot zeszlo, bo tworzylem je wszystkie razem, wraz z kilkoma innymi konceptmi ktore odrzucilem... Ale mysle, ze jeden to kwestia 40-60min...? Myslalem takze by w kolorze zrobic zwierzaki, tylko musze sie uporac z choroba najpierw... :(

Dzieki!