Skocz do zawartości

Nowa matura - co zdajecie??


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie tam próbne matury jakośnie zraziły... u nas w szkole nie było osoby któraby np. matmy nie zdała. Podstawowa byłą dosyć prosta ...- żeby nie było ja tam miałem 79% a jestem zagrożony na półrocze...heh, ale po prostu taką szkołę sobie wybrałem :P. Z rozszerzonej juz gorzej, ale jak zobaczyłem zadania to zacząłem moze ze trzy i wyszedłem.

 

Nam odrazu kobita zapowiedziała, że na prawdziwej powinny być trudniejsze zadania... a jesli nawet nie to - bardziej pracochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze teraz ja..zdawalem maturke w zeszlym roku..nowa oczywiscie...i to w wieszosci jest sciema..przedewszytkim ustne...moze nei z anglika..bo zadaja pytania..ale obrazki sa z pozoru latwe jak np..ktos na zakupach itp...ale polski to sciema:D...babka od polaka nad jechala jak nie wiem i starszyla cos o 20 minutach a tu kiks...jak odpowiadalem to nie wiem czy z 14 bylem...nikt mnei nie sluchal...jedna nauczycielk a wokno patrzyla druga cos czytala...a 3 w paznokciach dlubala:D...a nakoniec bo mialem temat...motyw milosci i smierci na przestrzeni epok...zadalyt mi pytanie...jak postrzegam milosc w dzisiejszych czasach...:p..fakt mialem tylko 14 punktow...ale duza zasluga w tym 2 z polaka na koniec:/...tak czy siak..jak powiecie to juz jest dobrze...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jaka nendza:/ .....

 

Polski podstawowy - 55%

 

Angielski podstawowy - 90%

Angielski rozszerzony - 55%

 

Matma podstawowa 34%

Matma rozszerzona - jeszcze nie wiem

 

No i gdzie ja sie dostane na studia:/ Ale na głównej i tak lepiej napisze:D

BTW Marduk - niezły rzeźnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 za rozwinięcie tematu, reszta tragicznie :D tez pisałem chłopów i też ich nie czytałem :]

 

darkelf - nie przygotowywałes się i otrzymałeś 83% z matmy ? :O To u mnie najlepszy wynik z podstawowej to było 63% i dostał to kumpel który jest naprawde biegły w matematyce (chyba przeszedł do etapu wojewodzkiego na olimpiadzie). Jednym słowem niezły z Ciebie rzeźnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah :D ja zda...ć :> chce z polskiego, angielski no problemo :) no i z matmy :> sprobuje :/. no wiec : D z probnej z pl mialem 30% :D fart :), ang 76% pods. II arkusz 20%. a na matme nie poszedlem :) bo nie moglem wstac po snowboardzie :) i spalem : D. hah :D najlepsze jest to ze na polrocze mam banke z matmy :> no i reszta maturzystow... z matmy nikt nie zdal w klasie : D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ja dopiero w 1 lo, myslalem zawsze ze pojde w strone informatyki, ale okazoje sie ze wszystkie moje zainteresowania idą w kierunku humanistycznym, nawet robiąc grafike nie kieroje sie jakimis prostymi, wymierzonymi bryłami, tylko wszystko raczej robie spontanicznie...

POLSKI,HISTORIA[ROZ],WOS,ANGIELSKI[ROZ], nie wiem czy cos tam jeszcze , ale na pewno jeszcze zmienie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak tak kazdy wypisal to i ja wypisze ;]

Polski podst. - 53% - opisalem sie jak glupi na temat chlopow, ale mojej polonistce nie podobal sie styl w jakim pisalem, wiec mi uciela punkty ;|

Ang podst. - 96% - ale wstyd ;P

Ang roz. - 72% - tez wstyd ;]

Mat podst. - 42% xDDD

Mat roz. - 10% xDDDDD - ciesze sie z tych 10%, bo duza liczba osob bieglejszych w matmie miala po 6-8% xDDDD

 

Ale na maturce w maju bedzie lepiej prosze panstwa :). Pozamiatamy, ze az milo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na próbnej miałem

Polski podstawowy:51%

Polski rozszerzony: 32%

Matma podstawowa:70%

Matma rozszerzona: 49%

Angielski dwujęzyczny: 82%:)

 

I właśnie te przedmioty oczywiście będę zdawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

W klasie miałem kumpla, który miał 100 z pdst i 100 z rozszerzonej z matmy! Hehe, matura to pikuś przy sesji :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odswiezyc ;D

 

pol - 58%,

mat podst. - 50%

mat roz. - 34%,

ang podst. - 98%

ang roz. - 76%

 

Z matmy rozwiazalem poprawnie tylko 3 zadania na 10, a tutaj 50% xD

Wroclawie uwazaj, nadchodze ;D! ;]

 

A Wy jak pozdawaliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :D a u nas serwis do sprawdzania wynikow dziala, ale... nikomu nie dzialaja hasla ktore przekazalo nam OKE :D ...

To wszystko przez Romana... Roman musi odejsc.

 

Edit:

Poszlo.

pol - 49% (LOL, probna 70% :|, dobrze ze to najmniej wazne ;])

mat podst - 96%

mat roz - 60%

ang podst - 96%

ang roz - 66%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zdanych matur..... dziwi mnei tylko ilosc nie zdanych, belfry sie obijaly czy jak? to te madre psory juz w peirwszy rok nei kumali kto sie nei nada? cos tam musi byc nei tak :) skoro wyszlo jak zawsze... zeby po swiecie pisali o zalmaniu systemu polskiej edukacji? i co ciekawsze wcale nikt nie psioczy na Romka, chyba tylko mlodziez ma zludzenia ze od ministra edukacji to zalezy w edukacji cokolwiek, sytuacja w oswiacie zalezy tylko i wylacznie od kuratoriow (gdzie zmian nei ma od 2 pokolen) i pieniedzy, o ile z pieneidzmi wiadomo jak jest, to czasem warto sprawdzic kto pracuje w kuratorium (i dlaczego wyglada to jak poczet dynastyczny);

 

przy wyborze uczelni zaznaczam, ze matura ktora zdaliscie uprawnia rowneiz do studiow w inych krajach, neiktore z nich zdrowo Was dofinansuja za to ze zechcecie tam studiowac (starczy na normalne zycie a co sprytniejsi jeszcze odloza) i warunki nauki proponuja tez w sensownie wyposazonych, nieprzepelnionych osrodkach :)

no chyba ze jestescie wychowanie patriotycznie (jak ja) to przepraszam ze wspominam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy, to wszyscy;)

 

polski i ang ustny po 100%

polski pisemny 67%

matma podst. 94%, rozsz. 86%

angielski podst. 100%, rozsz. 86%

fizyka podst. 82% i 74% rozsz.

 

I pozostaje czekac do 21 lipca, bo PG w tym roku nie chce podać wczesniej punktacji z egzaminu na architekture;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

kozioo - wymiatasz :)

Hehe, ja Wam powiem tyle - zgłosiłem się w tym roku na poprawkę z matmy (oba) i fizy (rozszerzony), ale miałem koło dzień wcześniej i niespecjalnie miałem czas się uczyć (: Hehe, najśmieszniejsze jest to, że wynik poprawiłem bez >ŻADNEGO

 

Dobra, to czas się pochwalić: :P

Z zeszłego roku:

polak: 89% (pdst)

angol: 97% (pdst) i 79% (rozszerzony) - nie ściągałem wypracowania, a praktycznie tylko na nim dużo straciłem :P Więc mogło być lepiej (:

fiza: 90% (pdst) i ..chyba 38% (rozszerzony) - zaskoczyła nas trochę maturka - spodziewałem się bardziej teorii i nie takich zadań

matma: 78% (pdst) i 54% (rozszerzony)

 

Z tego :)

matma: 98% (pdst) - uwalili mi punkta na zadaniu z rurkami, chociaż nie wiem dlaczego!? :( Zadania ze zmiennymi można było zrobić w kilku linijkach, tutaj wystarczyło tylko MYŚLEĆ. Tak, jak pisałem KOMPLETNIE bez przygotowania da się to napisać. Myślę, ze już zostawię sobie taki wynik (: W sumie satysfakcjonuje mnie, chociaż czuję niedosyt, że urwali mi za jakąś pierdołę 1 punkta - mogło być na okrągło (:

74% (rozszerzony) - no i nie wiem co o tym myśleć (: Nie pamiętałem dowodu indukcją matematyczną, więc sobie odpuściłem to zadanko (: Ponoć było najłatwiejsze :P I nie zrobiłem zadania 17tego.. z reszty max (urwali mi tam gdzieś jeszcze punkta).

fiza: nie podszedłem do egzaminu, bo miałem następne koło w ten sam dzień (:

 

Panie i panowie - to daje do myślenia :) W polsce system nauczania nie jest zły, ale nie uczy się myślenia, a później wymaga się go na maturze. I teraz mogę napisać z czystym sumieniem - wyniki zawdziczam studiom. Ale studia nie dały mi narzędzi do rozwiązania zadań w postaci wzorów - studia nauczyły mnie korzystać z tablic i myśleć!! Myślenia nie nauczycie się w szkole średniej, więc nie ma co sobie zaprzątać głowy ryciem na maksa. Do zdania egzaminu z matmy wystarczy wam arkusz, czarny długopis, tablice i MYŚLENIE!!

 

khe, khe, z pozdrowieniami od dziadka M@Tiego dla wszystkich tegorocznych maturzystów :) Gratuluje chłopaki, że wszystko zdane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, zdałem:), wyniki z grubsza takie, na jakie liczyłem:

 

Polski:

ustny 90%

podstawowy 53%

rozszerzony 40%

Angielski:

poziom dla klas dwujęzycznych 85%

ustny 80%

Matematyka

podstawowy 90%

rozszerzony 68%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu nie jestes sam :P

 

polski:

ustny: 80%

pisemny: 46%

angielski:

usny: 85%

pisemny 96%

matematyka:

podstawowa: 68%

rozszerzona: 14%

 

ps. a może Ci co zdawali egzamin zawodowy też napiszą jak im poszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za rok pisze też z elektroniki, wczoraj widziałem pyatnia, sie zdziwiłem troche :/ tam są takie rzeczy o których nam nawet nie wspominali, zwłaszcza o RTV i bezpieczeństwie:/ może w czwartej klasie nas tego będą uczyć, ale dużo tego. A z praktycznego naprawde trzeba mieć 75%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności