Skocz do zawartości

Fallout 4 - Trailer


bolitic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne to, od tej artowej strony. Grafika nie urywa, miejscami jest bardzo słabo, niektóre modele postaci jak z poprzedniej generacji. Przynajmniej nie będzie narzekania że w konsolowych wersjach przycięli grafę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak intro do Fallout Tactics wywarło na mnie ogromne wrażenie, tak tutaj wygląda to kiepsko i jakoś, pomijając ścieżkę dźwiękową, nie w duchu cyklu (choć Tactics było ostatnią częścią, w jaką grałem, toteż mogę być niedoinformowany). Innymi słowy poza faktem powstania kolejnej odsłony w ogóle mnie to nie zaintrygowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza faktem powstania kolejnej odsłony w ogóle mnie to nie zaintrygowało.

 

Dokladnie. Wiecej tego samego. Jakby pokusili sie o nowego Fallouta w klimacie starych RPGow w rzucie izometrycznym to bym byl zachwycony. A tak to... Ot, kolejna czesc. Jak CoD, tyle ze nie co roku.

 

Moze bedzie fajny, moze beda nowosci jakies - komentuje po tym co widzialem na trailerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najelepsze w tym trailerze jest to ze wyglada jak game engine z fallouta 3, ciut podrasowany,

i wsumie to najwieszy plus bethesdy, nie bawi sie w jakies przeklamane promowanie uber pieknej grafiki, bo poprostu jej nie maja, i przynajmniej nie oszukuja z tym.

a drugim gigantycznym plusem jest to ze bethesda niepotrzebuje uber realistycznych cinematikow za niemale sumki, bo maja taki produkt ktory sam sie poprostu sprzedaje, na ta chwile 14mln odtworzen na youtube mowi samo za siebie (minely 2 dni, niepelne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje z ludzmi z Bethesdy i jaraja sie strasznie gameplayowymi mozliwosciami. Na E3 sie dowiemy wiecej, na pewno Gameinformer bedzie mial okladke i kilka stron info:)

 

Jakbys wiedzial cos wiecej i konkretnego to daj znac :).

 

Dla mnie Fallout 2 dalej nieprzebity. Fallout 3, troche mnie zawiodl, ale jak teraz wspominam to bardzo dobra gra byla, tyle ze troche oderwana od F1 i F2. New Vegas? Bylo super. Mam nadzieje z 4 przebije F2 w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer zupełnie bez klimatu - serio takie nasycone barwy? Ja na razie poziom entuzjazmu = 0 (a szkoda, bo kocham te uniwersum). Chyba jeszcze raz wrócę do Wastelands 2.
Dokładnie !! Gdzie ten brud i rdza? Wpieprzyli jakieś dziwne konstrukcje, statki z silnikami, kolorowe miasteczka itd. Zrobili jakiś Disneyland z tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grywalność będzie podobna do tej ze Skyrima, to znów będę miał długą wyrwę w życiorysie :P

 

Pracuje z ludzmi z Bethesdy i jaraja sie strasznie gameplayowymi mozliwosciami. Na E3 sie dowiemy wiecej, na pewno Gameinformer bedzie mial okladke i kilka stron info:)

 

I to mnie najbardziej interesuje. Grafika jest dla mnie drugorzędną sprawą. Z resztą, pewnie miesiąc po premierze będzie już tyle modów, że ta gra będzie zupełnie inaczej wyglądać :P

 

No, troche jakby steam punk chcieli zrobic - jakis stary zaglowiec z silnikami doczepionymi... WTF :D

 

USS Constitution... z doczepionymi silnikami ;)

krótkie porównanie Bostonu z gry z prawdziwym. Fajnie to wymyślili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pokazali jak będzie wyglądać naprawdę. Jestem ciekaw jaka będzie różnica w sprzedaży, bo przez szczerość wygląda jak niskobudżetowy produkt (w porównaniu do pimp-my-gameplay kampanii). Troche nudny, mogli nie dawać tego, tylko coś skleić fajniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze VEGAS nie zainstalowałem, mam tę grę od kilku lat. Problem z grami jest taki, że jest ich zbyt wiele a nie ma kiedy w nie grać.

 

Okay, ale z grami jest tak, ze jedne sa dobre inne gorsze, inne z bajki ktora nas nie bawi itd - wiec zakres gier do pogrania sie skurcza.

A Vegas nalezy dla mnie do bardzo dobrych i z bajki post apokaliptyczngo RPG - czyli dzien po premierze gralem. Polecam Tobie, zainstaluj gdyz gra jest wybitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie przekonywać do tego, że to dobra gra. Grałem w Fallout 3, który mi się podobał. Ale mam takich dobrych gier dziesiątki, a każda wymaga co najmniej 100h aby ją ukończyć. Więc nie gram.

 

Zakres gier do pogrania nie kurczy się ale dramatycznie rośnie!

W ostatnich latach produkuje się tyle gier, że nie idzie tego ogarnąć, wczesny dostęp Steam jest idealnym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności