Skocz do zawartości

For Honor - zwiastun z E3 2016


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fabula jest slaba bo niepotrzebnie wymyslaja fabule do gry ktora jej nie potrzebuje. Podobnie jak walki gladiatorow nie potrzebowaly fabuly, podobnie jak przed meczem bokserskim nikt nie wymysla historii dlaczego ci dwaj sie beda okladac po pyskach. Zaden sport walki ale nie tylko - pilka nozna nie potrzebuje fabuly opowiadajacej jak doszlo do tego ze te dwie druzyny uganiaja sie za kawalkiem skory z balonem w srodku, biegi nie potrzebuja fabuly zeby wyjasnic na cholere ci ludzie scigaja sie "kto pierwszy do wstazki" itd. To ma byc czysta rozrywka i tyle. To takie "Chivalry" 3rd person. Moze byc fajna zabawa. Jak ktos chce fabuly to siega po Wiedzmina na przyklad.

Filmek wizualnie urywa glowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi tysiącami przegięli, też mnie to razi.. ale samo połączenie tak odmiennych kultur w całość już nam mówi że to luźno potraktowany temat i nie można do niego podchodzić "serio". Trzeba mieć trochę dystansu. Nie doszukujmy się głębi w grze która jest typową nawalanką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak.... Otwieramy trailer watkiem postapokaliptycznym... by wprowadzic sekwencje walki po to by w ostatnich 5 sekundach pokazac bohatera ktory nie ma jakiejkolwiek interakcji z kimkolwiek.

 

Technicznie: bajjjka Super!

Rezyseria i pomysl na pokazanie czegos: bardzo slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie dziwie jak czytam wasze komentarze, toż to forum graficzne.

 

Przecie wszyscy wiedza co to jest cinematic i czemu służy. Nie jest też tajemnica kto napędza rynek i kto kupuje takie gry. To tak jakby pójść w przyszłym tygodniu na Independance Day i wyrazić potem niesmak, że fabuła płytka i naiwna :)

 

Dla mnie cinematic miodzio. W gre nie grałem, nie zamierzam. Historia mnie nie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzwa: Wierz mi tez czasami sie dziwie jak czytam te wasze. Powiedz mi jeszcze co mi wolno komentowac a co nie. Fabuła to częsć cinematika i ma bezposredni wpływ na odbiór. Tak samo w obrazku czy renderze, treść historia i sposob opowiedzenia to bardzo ważna sprawa. Jezeli pracujesz w tej branży to naturalnie powinno cię to interesowac, nawet jak nie jestes reżyserem, filmowcem, dźwiękowcem albo scenarzystą, którzy też mają prawo sie wypowiedzieć o tym co ich interesuje w danym filmiku i mogą to smiało robić na tym forum.

Wytykasz komentującym nierozumienie oczywistości zasad rynku i przeznaczenia cinematika, ale ja wytykam wady tego trailera w ramach tej branży, porównuję do innych cinematików growych. I nadal mimo niezbyt "wymagającego" porównania do innych produktów na rynku ten trailer dystansuje reszte swoim traktowaniem widza jak emocjonalnie niedorozwiniętego ćwierć inteligenta. Serio nie miałem kompletnie żadnych oczekiwan włączając ten trailer, a i tak mnie zadziwił :D

Poprzedni trailer od Pi dla tego produktu wypadał przy tym jak intelektualna uczta mając poprostu nawalankę od pierwszej do ostatniej sekundy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni satysfakcji brakowało mi tsunami i indian. Wtedy uznałbym, że nie ma już nic więcej do osiągnięcia w tej branży. :)

 

zostają jeszcze naziści na dinozaurach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności