Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    no to macie Świerszcza od ucha do ucha :)
  2. sory ze odkopuje. Finalnie staneło na takiej formie:
  3. SWRSC odpowiedział chitan → na temat → mental Ray
    model cook Torrance musisz sobie sciagnac do maxa, poszukaj na stronach z pluginami.
  4. SWRSC odpowiedział Bart5 → na temat → 3ds max
    procz dobrego proca potrzeba sporo ramu
  5. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Rendering / Lighting / Shading
    ktoś już robi jakieś testy? ja wlasnie renderuje test cieni, chyba pociagne scenke do konca. Oczywiscie MentalRay :) EDIT: render bez materiałów, FG only, 3x mr_areaOmni MR Bede szedł w kierunku fotki 4.jpg rendering testowy - FG bez photonów (zauważyłem, ze biale sciany uzyskamy tylko z fleshem, na poczatku chcialem oswietlac wyłącznie FG, no ale aby zrobic takie scianki niezbędne będą raczej photony, tak mi się wydaje) w kazdym oknie mr_areaOmni z identycznymi parametrami (zmienilem mlt. do 0,8 intensywnosc cieni do 0,8, area na 75cm - sphere. zwieksze jeszcze bo sa za ostre)
  6. za duze radiusy w FG - teraz masz praktycznie zero shadingu
  7. SWRSC odpowiedział tweety → na temat → Fotografia
    ja nie wiem kto je wybieral....
  8. Quadysz Shogun 3D Beatou ViRuS18 hcpiter3d JunioR Wszystkiego najlepszego :)
  9. bardzo ladnie, ale na 1 renderze chyba masz troszke za wysoko ta kamere. no i cos nie tak jest z AA. Ale ogolnie bardzo pozytywny efekt, typowow "na sprzedaz" :)
  10. no da rade, jak znajde troszke wolnego czasu do wrzuce tutaj cos
  11. thanks, ale podziękowania równiez należą sie dla: MaGuu | Max1989 | Cwieq | nielot007
  12. no Twiti ma racje, ostateczna wersja do folio:
  13. Pilnie poszukuję osoby, która wyexportuje mi model .3ds, który podeślę do formatu Arcona (.aco) i ArchiCADa (.pla) zero roboty, chodzi mi o sam export bo nie mam możliwośc tego zrobić. Sprawa bardzo pilna Dziękuję
  14. ee z-brush, ale to u mnie są bardziej wyblakłe kolory :) mgła za szyba to nie mgla oczywiscie - zrob fotke na okna a zobaczysz ze Tweety ma bardziej poprawny rezultat. U mnie widoczke niestety musi byc wyrazisty ze wzgledu na wymogi klienta.
  15. nie ma takiego diagramu, ustawiaj na oko. Dla interiorów shading FG w okolicach max/min 0,1/0,02 sampling 100-200 da Ci wyrąbane efekty oraz wyrąbany czas rendera. W detalach nie idz powyzej max/min 2/0,2
  16. buzi :* Twoja ladniejsza
  17. mrkrzysiek - WTF? ty masz jakies rentgeny w oczach? kontakt jest, ale nie widac go, jest za meblami.
  18. to znaczy że klient nie chciał szpargalow oraz kwadratowe meble Komuś :* Oczywiście maksymalny w sensie tego wystroju wnętrza
  19. wszystkim wielkie thx za uwagi :) siwy - ja iwem, ze uwielbiasz pelne wnetrza z ogromna iloscia szpargalow, podziwiam Ci zawsze za Twoje wizki, ale ja niestety w tej wizce nie mialem mozliwosci "zagracenia" - klient Z-Brush - co do ustawień światła: vRay Sun + SKy, physical camera. w sunie praktycznie nic nie zmienialem, dostraolem tylko kamere. Jeśli chodzi o siolniki GI: QMC + LC, samplowanie qmc na 32, lC na 800 co do modelu sofy to pytania kieruj do MaGuu :* no i wreszcie Tweety - niestetu znowu vRyj, ja się cały czas czaję na wizke z Mentala ale praca na razie nie pozwala - o obietnicy caly czas pamiętam, nie pękaj zrobie w mentalu cos w koncu :) czysto i sterylnie bez przepaleń - i tu znowu, wymogi klienta. Wnętrze ma oddawać maksymalny minimalizm. A jak są zbyt białe ściany to też nie lubie - zawsze w PS dodaje delikatnie cieplych tonow. Co do kontrastu to masz racje, jeśli przyjdzie mi przymus ponownej zabawy z ta wizką to masz na bank wprowadzone Twoje uwagi. No chyba że chcesz pokazać "Twoją wersję", nie mam oczywiście nic przeciwko.
  20. Witam, Przedstawiam wizualizację salonu pensjonatu "Warszawianka" (exteriory byly wczesniej). Modele sofy, mebli, stoliczka z lampka wymodelował nasz kochany MaGuu :* [klaps] Pozdrawiam, SWRSC
  21. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    u mnie malzenstwo za 3 lata - tak planujemy. Jest jedna przeszkoda na naszej drodze - MaGuu ostatnio do mnie zarywa o_0
  22. SWRSC odpowiedział ozzyslip → na temat → V-Ray
    hmmm, albo PS albo na sile kombinowac wymodelowaniem tych "oparów" nadanie im przezroczystego materialu z bardzio niskim IORem, cos powyzej 1.0, ale raczej mnie niz 1.1. Tak imo
  23. SWRSC odpowiedział patry → na temat → Wolne dyskusje
    skrzyzuj wskazujący z fakowcem, nie za mocno. Teraz z zamknietymi oczami bardzo delikatniem powoli opuszkami skrzyzowanych palcow trzyj nos w lewo i prawo. Gdzies mialem uzasadnienie tego zjawiska, nie wiem czy dobrze pamietam: cos tam jak sie skrzyzuje cokolwiek w naszym ciele (zmini lewo na prawo) to polkule mozgu troszke "glupieja" i latwiej jest im "uwierzyc" w cos czego nie ma. Drugi eksperyment z robieniem mózgow w ch..... : kartka papieru przezd sobo, długopis w prawą reke - pisz coś zataczajac lewą noga okręgi w prawo. Naprawde ciezki wyczyn napisać cos wyraźnie. Trzecie najlepsze, znane jeszcze z czasow podstawowki: potrezbne dwie osoby, jedna wykłąda otwartą dłoń, druga osoba "jezdzi palcami po wewnętrznej częsci dłoni, ale NIE DOTYKAJĄC jej - poprostu lata palcami jakby chciala delikatnie posmyrać dłoń. I tak przez jakies 3-4 minuty - ważne jest żeby osoba z dłonią cały czas na to patrzyła. po upływie wspomnianego czasu osoba "smyrająca palcami" zaczyna tak jakby "wyciągać nitki" z tej dłoni, oczywiście nie dotykając jej - efekt/złudzenie: osoba trzymajaca dłoń poczuje na serio, że coś jest wyciągane delikatnie z dłoni (nitki), poczuje delikatne prądy :)
  24. SWRSC odpowiedział patry → na temat → Wolne dyskusje
    Piter, mamy dokładnie te same poglądy :) Tweety - odnośnie histori z ogniem: to coś w stylu NLP, dodatkowo ludzki mozg mozna samemu oszukać - skrzyzuj dwa palce ze soba i pocieraj nimi nos - mózg odczyta t tak, jakbyś miał dwa nochale :) dzięki hipnozie można człowiekowi - a raczej jego mozgowi wmówic coś co tak naprawde nie istnieje.
  25. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    Maguu i tak woli facetów :D

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.