Zawartość dodana przez SWRSC
-
Scena 3D: wizualizacja salonu
troszke cieplych tonów by się przydało
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
DUNDE, podniemnem, Kulki , zipper, Fira, mrkrzysiek, oizo Wszystkiego naj :)
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
DUNDE, podniemnem, Kulki , zipper, Fira, mrkrzysiek, oizo Wszystkiego naj :)
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
DUNDE, podniemnem, Kulki , zipper, Fira, mrkrzysiek, oizo Wszystkiego naj :)
-
Light Contest
no duzo nie sie powiedziec, czekamy na wiekszy :)
-
Sub Surface Scattering contest
Gargolek, model z tutorialow maxa. Materiał SSS Fast Skin, podkrecilem jedynie głębokości i kolory
-
czarne kropki w Mental rayu (max 7)
możliwe że któryś z materiałów pieprzy tymi kropkami. Sprobuj wyłączyć wszystkie bumpmapy, jesli to nie od nich, niestety musisz po kolei sprawdzać każdy materiał.
-
Scena 3D: apartament hotelowy
witam, Dzieki wszystkim za komenty, Tweety: jak bedzie troszke więcej wolnego czasu to sie pokuszę :) Hindus: wreszcie jakas konstruktywna krytyka :) już się tłumacze: Pracka jest komercyjna, design to pół mojej roboty (kolorystyka), pół klienta. Oddalem na forum render taki jaki poszedl w świat, więc rozumiem że możecie mieć sporo "ale". Dlaczego panale nie są modelowane i shadery leżą? - bo pracka powstala w doslownie kilka godzin, nie mialem więcej czasu na dopieszczenie sceny. Nie chce pokazywać tutaj reszty tego typu wnętrz które przyszlo mi robić dla tego klienta, bo to juz duzo gorsza robota na szybkiego. Niestety nie mialem wyjścia. Pozdrawiam
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
rendering duzego opakowania cukru (25kg) - 450zl, zwykly box z mesh smooth, tekstura podeslana przez klienta i uwaga - nie moglo byc fotoreal, czyli scnanlinem mozna bylo jechac.
-
Obiekt 3D: pajączek
Shogun: jak dla mnie fotoreal jest :)
-
Obiekt 3D: pajączek
heh pokazywales mi wipa, ale do glowy mi nawet nie przyszlo ze tak PRO go zrobisz, świetny!
-
Minibitwa: Hiperreal CG Battle.
ja sie pisze na to, ale zaczne battle dopiero za tydzien :) Odrazu mowie ze bedzie MentalRay. Pozzdrawiam
-
Zrosty po Final Gatheringu
jakies max 2 000 000 wystarczy, ustaw odpowiednie ich rozmiary, oraz energie (byc moze te bugi powstaly od jej zbyt wysokiej)
-
Scena 3D: Salonik
nom, trza zmniejszyc energie photonow
-
Light Contest
gdzie np? jak chcesz moge na maila wyslac
-
Scena 3D: Kuchnia nowoczesna
wersja z ciemnym drewnem pasuje najbardziej. Te jasne jakos mi nie podchodzi. Oświetlenie bardzo ładne. Niektore materiały mogłyby mieć wiekszy smpling, bo ziarno sie zrobilo. Ogolnie bardzo mis ię podoba :)
-
Scena 3D: apartament hotelowy
ale zescie sie czepili tego stoliczka :) efekt jaki chciałem uzyskac na nim uzyskałem, nie bede poprawiał - zrobie wam na zlość :D
-
Scena 3D: apartament hotelowy
Witam, niedawno scenka lezala w dziale wip, umieszczam finalna wersje. Za kilka dnie umieszcze pozostale apartamenty jakie przyszlo mi wykonac :)
-
Light Contest
huh, to jeszcze pracka na starym Duronie 1ghz, 320 sdramu. Całość wraz z przeliczeniem gi/fg renderowala sie w 4h 32min - ale nie mam pojęcia ja udalo mi sie taki czas uzyskac :D
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
xeav, Grzegorzzzz, P!@tr Wszytkiego najlepszego :)
-
Scena 3D: apartament hotelowy
w Light contest udostępniłem moją starą scenkę, zapraszam do zabawy :)
-
Light Contest
Light contest - interior Witam, zamieszczam moją bardzo starą pracę, jedną z pierwszych wizualizacji :) Scenka zapisana na max 7.5, spakowana rarem. Do oświetlenia macie interior z dwoma pokojami, w każym jedno okienko także może być ciekawie. Zapraszam do zabawy :) >>> Scena: http://rapidshare.de/files/15461663/brw_swrsc.rar.html >>> podgląd: MentalRay
-
Scena 3D: apartament hotelowy
thx za komenty, poprawie moze troszke shader sofy i poscieli. Przepalenie to wina Photoshopa musialem rozjasnic troszke obrazek zeby pokazac wiecej szczegolow dla klienta, troszke za bardzo podkręcilem parametry. No ale to jeszcze wip, dlatego tu lezy. Co do poprawy stolika, zaslony to juz zalezy od klienta. Aha i jeszcze jedno, ustawienia Gi slabsze niz w przypadku pozostalych z tad wrazenie lewitowania niektorych rzeczy, powod - deadline. Final za kilka dni, moze jutro. Macie jeszcze drugie ujęcie, jest kiepskie - wiem, ale przypominam ze te rendery nie sa dla mnie i czasem nie wiele moge zmieniac. Zamieszczam tak tylko zeby bylo widac co jest po drugiej stronie. Pozdrawiam :)
-
Scena 3D: apartament hotelowy
UPDATE:
-
Szukam modernistycznych obrazów
dzięki wam wszystkim wielkie, wlasnie o to mi chodziło :)