Zawartość dodana przez SWRSC
-
Minibitwa #6: "Ubikacja do której bałbyś się wejść"
ech, wystartowałbym gdyby nie te ograniczenia... w sumie po co one zostały wprowadzone? Bitwy powinny uczyć kreatywności, a jak tu być kreatywnym skoro jest się ograniczonym... to jak będzie?
-
[exterior] Hotel
No chyba jedyny tutaj, który wie o co chodzi :) Dla klienta poszla jeszcze gorsza wersja, gdyż było naprawde mało czasu na wykonanie tego. Tak jak mówisz - bardziej chodzi o pokazanie bryły. Dopiero teraz zacząłem bawić się tą scenę, przerenderowałem ją z innymi ustawieniami dla poprawienia fotorealistyczności. Uczę się exteriorów dopiero, dlatego zamieszczam tutaj pracke dla krytyki. Jak widzisz wypowiedź wyżej czasami się nie da - albo praca komercyjna, albo człowiek dopiero się uczy. Te załamanie to wjazd pod budynek (parking), to nie cegła, tylko taki kamień piaskowy, rozmiarowo jest odpowiedni. LOL :) do ostatniego Twojego postu: Klient chciał wizke tylko dla ukazania bryły obiektu / nie specjalizuje się wyłącznie w wizkach a już najbardziej nie w exterior - dopiero z nimi zaczynam. Tweety ostatni post: Dloatego zamieścilem ;) Hindus: Ja chyba nie lubie tego maxwella, za moło trzeba się bawić renderem żeby uzyskać ładny efekt :D a ja lubie się "pobawić"
-
[exterior] Hotel
właśnie mam kłopoty z prezentacją :/ zadko robie takie rzeczy, licze na waszą pomoc
-
[exterior] Hotel
Witam, prezentuje już dosyć starą prackę, ale na nowo przerenderowaną: link do hi-res: http://img105.imageshack.us/img105/3369/hzakopanelarge0fr.jpg link do "czystego" rendera: http://img105.imageshack.us/img105/7015/render5hp.jpg Pozdrawiam
-
Szukam dobrego flashowca
Witam, Szukam bardzo dobrego flashowca, który doprowadzi niedokończony projekt do końca. Zrobieone jest wszystko, łącznie z elementami graficznymi, wszystko jest już zaimportowane do flasha, oprócz jednaj małej rzeczy. Zadanie to głównie napisanie odpowiedniego skryptu. Więcej info - proszę o kontakt na adres e-mail, najlepiej wraz z linkiem do dosyć zaawansowanej (skryptowej) strony flashowej której jest się autorem. KONTAKT: [email protected]
-
Scena 3D: Natura
nom, przy tak słonecznym dniu cienie są niebieskie
-
Obiekt 3D: Lamborghini Murcielago
render nie jest zły, ale sprawia wrażenie że oglądamy samochodzik-zabawkę, no chyba ze tak zakłądałeś. Mogłeś dać kilak plane z selfillumination, wtedy ładnie by się wszystko odbijało, bo teraz nie pasują mi np. odbicia na szybach. Ale ogólnie ładna pracka :)
-
Scena 3D: Niebieska Łazienka
świetnie!!! na czym renderowałeś?
-
Scena 3D: Challenger
nom, dofik za duży, ale render, materiały mi się podobają :)
-
Scena 3D: TAkie tam na momencie renderowane z nudów MentalRay
no mało troszke, mogłeś do speeda dac, ale render całkiem przyjemny
-
Scena 3D: Zaułek
uwielbiam tego typu prace! gratsy!
-
Scena 3D: Noc w hotelu
mnie się tam pracka podoba, jedyne do czego bym się przyczepił to do koloru światła, powinno mieć niższą temperaturę.
-
Light Contest
Dunde najładniejszy :)
-
Praca
nom, na telemarketingu mozna ladnie zarobić na wakacje, polecam. Sam kiedys pracowałem na takim stanowisku przez jedynie pól miesiąca i dostałem około 750 zł na rękę.
-
Obiekt 3D: Breloczki
lol > kaustyki trzeba zmniejszyć, zarowno ich energię jaki i rozmiar photona
-
Pojazd 3D: Auto
http://www.ag.bocznica.org/AskGoogle.gif
-
Obiekt 3D: Głowa człowieka
http://www.ag.bocznica.org/AskGoogle.gif
-
Scena 3D: Pokój
wiesz co patry? looknij sobie na wizualizacje interior jakie tutaj na forum ludzie zamieszczają i sam ocenisz czy jest dobrze, bo widać jak na dłoni
-
brzydki cien _ co jest tego przyczyna ?
to chyba wina kautyki o ile ją włączyles, pobaw się nią
- TABLETY
-
Scena 3D: apartament hotelowy
vRay, podobnie jak wersja dzienna
-
Autodesk 3ds max 8 vs Autodesk VIZ 2006
VIZ nie ma reaktora
-
Scena 3D: apartament hotelowy
A prosze bardzo:
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
ja tez podam przyklad: praca przy wizualizacjach, głownie exterior, na dzien dobry 2000, po 3 miechach 2500
-
Scena 3D: Wizualizacja salonu(rozjaśniona wersja,bez noise)
bardzo ładnie, ale imo lampka na scianie daje swiatło o zbyt wysokiej temperaturze. Ale efekt bardzo czadowy :)