Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Może.... choć mi to raczej wygląda jako "niewypowiedziane rozczarowanie moją osobą" 🙂 Choć coraz częściej jedyne doświadczenie z płociom przeciwną mam w Lewiatanie przy kasie czy w Delikatesach Centrum w tych samych okolicznościach 😄
  2. Nie dość, że napotykam takie spojrzenia u kobiet to teraz jeszcze musze znosić to u ROBOTÓW!
  3. Pierwsze wzmianki o demokracji na max3d.pl sięgają już XII wieku przed nasza erą. O ile dobrze mnie pamięć nie myli wprowadził ją nikt inny jak sławny przodek naszego @Destroyera - Chyba było mu Waster i wbrew obiegowej opinii nie wprowadził jej Ogniem i mieczem 🧐 a starą dobrą sztuką trucia ludzi 😛🤢😵‍💫☠️ Niestety kapłani Dyktatury zabili go we śnie. Po czym wymazali jego imię na zawsze z baz danych i wszelakich logów forum. Ale na pocztu XX wieku pewien badacz starożytnych serwerów Henio Karter, szukając historii swojej przeglądarki, natknął się na starożytne wpisy. Niestety zaraz po odkryciu logów jego komputerem zawładnął starożytny wirus komputerowy kasując cały folder z filmami XXX i historią przeglądarki. Ale Henio był spryciarzem i porobił screeny które wsysał na One Driva! - Niestety 😞 władcy Iluminati (Microsoftu) odcięli mu dostęp do screenów skazując wiekopomne odkrycie na zapomnienie.
  4. AMERYKA - kraj który potrzebuje podpisania rządowej "ustawy" informującej o tym, że istnieją tylko dwie płucie. Nie wiem śmiać się, czy płakać?
  5. Rozumiem... może to ze względu na skrócenie i podwyższenie "nosa" samochodu. Co do KABINY (nie cierpię używania tego zangielsczenia "kokpit" odnoszącego do istniejącego juz terminu jakim jest "kabina" 🙂) to masz racje, trochę klaustrofobicznie w oryginale to wygląda. Ogólnie na motoryzacji się nie znam, a na projektowaniu to jeszcze mniej 🙂 Więc co ja tam będę mistrza poprawiał 🙂 Z animacją to kumam... mam czasami podobnie, robię coś co mam nadzieję w miarę szybko wypchać z siebie, wyrenderować i nie spędzać wielu godzin na głaskaniu detali czy innych rzeczy... co innego gdyby to było fabularne dzieło... ale to tylko pokazówka modelu więc nie ma się co spinać 🙂👍
  6. co tu pisać... 😉 ---------------------------------------------------------- Co do animacji, jakoś mnie nie zraża udawana stylistyka... Choć IMO bliżej temu do starej Ligii Sprawiedliwości niż anime z krwi i kości. Bardziej mnie rozczarowuje sama historia która IMO niepotrzebnie jest żywcem wyciągnięta z sagi. Wolałbym coś nowego jak Zmora Wilka czy cokolwiek co by mogło rozwinąć uniwersum. A tu dostaję coś co już przemieliłem parę razy. A jak znam Neflisia to pewnie pozmieniajo fabułę bo głupie ludzie nie zrozumiejo i znowu będzie chłam 😞 Ogólnie nie nastawiam się na plus ani minus - coś w stylu jak napisał @Destroyer, puszcze sobie na dobranocke i zasnę po 15 minutach xD i już pewnie nie wrócę, chyba że będzie mimo wszystko ciekawie lub nostalgia przykuje do monitora.
  7. Renderki spoko. Na temat wizji samochodu trudno mi cokolwiek powiedzieć, po za tym, że wygląda dość obło jak na dzisiejsze standardy w projektowaniu nadwozi. Ale nie znam sie, więc nie traktuj tego co napisze dalej jako wadę 🙂 Po prostu zamiast adrenaliny bardziej czuję, że musze się do tego samochodu przytulić 🙂 No ale to raczej chyba jednostkowy przypadek więc potrzebujesz większej grupy focusowej 🙂 Co do animacji to powiem, że jak na mój gust ma zbyt szybkie tempo w cieciach. Trochę jak teledysk ale to nie teledysk. Myślę, że miejscami spokojnie mógłbyś skorzystać ze zwolnienia czasu z optical flow w Davinchi... no chyba, że korzystasz z darmowej wersji to nie ma tematu. Nawet da się zmusić Davinchi do niemal 50% zwolnienia klipu bez większych problemów... szczególnie przy spokojnych ujęciach - aż szok co to potrafi wygenerować i oszukać że to "prawdziwa" klatka. W początkowej części animacji jest też IMO trochę za ciemno - szczególnie we wnętrzu. Ogólnie nie prezentujesz tam też całej sylwetki w mocnym świetle. Trochę jak byś się wstydził 😉 Nie ma tego BIG REVAL. Fabuła w drugiej fazie też może by nie zaszkodziła... choć tu rozumiem, produkcja czegoś większego zeszła by w pojedynkę chyba z rok, więc tu już niepotrzebnie marudzę 🙂 Jako referencje podsyłam linki do paru reklamówek super aut - kolo co robił oświetlenie z kadru miniaturki Ferrari F80 ma mój szacunek... matko ile tam musiało być biegania i ustawiania światełek aby wydobyć te kontury! Aż chyba nawet trochę TO MUCH... .no ale efekciarko!
  8. Spoko zaraz ci google sczyta jakie obrazki ci się wyświetlają na ekranie i zaproponuje repetę 😄
  9. @Destroyer @Kalberos Proponuję kompromis:
  10. Wszystko ładnie i w ogóle. ALE żem człowiek tradycyjny to mam marzenie i czego nie może zabraknąć w polskiej GRZE FANSTASY i w pierwszym kadrze gry: Scena z wanną - to już nawet nie to, że kopia Wieśminka.... to stuletnia TRADYCJA wielu pokoleń łowców potworów. A jak wiemy najwienkszymi potwororami są ludzie... taka incepcja wiedźminowa! CZEKAM!
  11. Mortom odpowiedział Xaia → na temat → Galeria
    Modeliku gratuluję, piekny kawał uber-dachowca 😉 P.S. Szkoda, że nie pokusiłeś sie o futerko. No ale to nieco inna para kaloszy i zeszło by z tym tweek-owaniem, malowaniem itd.
  12. Cinematic bardzo fajny 🙂 Choć muzyka to niemal 1:1 wstawki z Wieśminka 3 😄 No ale używanie słowiańskiego soundtracku to jeszcze nie zbrodnia. BA a niech te cepy za wody słuchajo!
  13. @Nezumi absolutnie nie zamierzam się kłucić o to ze ktoś za wodą coś powiedział. Wiadomości nie słucham i nie szukam. Raczej mamy ważniejsze zmartwienia niż analizę słów jakiegoś dziadka. Chyba się zgodzisz? 🙂 być może zbyt emocjonalnie do tego podszedłem.... cały ten szitszow jaki się odbywa na całym świecie nie sprzyja zachowaniu zdrowych zmysłów. Prawdopodobnie to pierwsze objawy stetryczenia i zaczynam histeryzować jak stara baba 😅
  14. Ale on gada o Kanadzie a nie o Panamie i Grenlandii. I tak Chłopisko wyraziło sie jasno, że Kanada to kupa forsy (tu juz moje interpretacja 😜 -i co będzie sobie jeszcze bandę niebieskowłosych idiotów przyjmował do kraju 🙂niech powymierają a tereny kupi za bezcen 😜 Ogólnie nie jestem fanem USA i jak słyszę że ktoś coś sobie chce "przywłaszczać" w skali krajowej, to raczej nie czuję się milutko - tym bardziej teraz spoglądając na wschód.. Rusków i Chinolów nie cierpię bardziej ale mimo wszystko nawet jak to tylko pierdzielenie dziadka który jeszcze nawet nie jest na urzędzie, to gdzieś tam z tyłu głowy czuje pewien dyskomfort. Cholera wie co tak naprawdę siedzi we łbie drugiego człowieka i co sie może wydarzyć. Źródło https://www.pap.pl/aktualnosci/trump-odmowil-wykluczenia-uzycia-sily-zajac-grenlandie-i-kanal-panamski-byc-moze
  15. Stara Chińska klątwa nigdy nie zawodzi 🙂 I niestety nasze czasy stają się coraz ciekawsze 😄 A nie wierzę w nagłe nawrót w prawo,. zresztą oby nie nastąpił zamordyzm znowu z drugiej strony barykady. Żadne ekstremum nie jest optymalne. A Muska nie lubiłem jeszcze zanim stało się to modne 😛 na szczęście statystycznie zostało mi tu jeszcze ok 19 lat 😄 a potem nich sie wali 😛
  16. Co do Trumpa: Słyszeliście co ta mordka gadała na temat Grenlandii? Jak rozumiem jeszcze oferty kupna ale gadanie o ewentualnym użyciu siły w "aneksji" jakiegoś terytorium innego państwa to zaczyna śmierdzieć mentalnością pewnego starszego pana zza wschodniej granicy 😐 Może to rzucanie g**em i obserwowanie co się przylepi ale KAMAN, chłopu chyba palma odwala z tej reelekcji.
  17. Porówanie Googlowego translatora (czarna marynarka) z Deepl w praltyce:
  18. 😉
  19. Ja używam facebooka czy tam meta-amfetaminy (terminy bliskoznaczne!) do sprawdzania czemu znowu wyje strasz we wsi xD ewentualnie do pogratulowania zmiany numerka na gwarancji życia, czy tez sprawdzenia grypy Hondy gdy coś nawala w samochodzie xD i ile będzie mnie to kosztowało 😄 Nie oglądam co robią friends-y z FB bo po primio ci ludzie są dla mnie obcy a po drugo, średnio mnie interesuje czy ktoś pojechał w góry czy do Hiszpanii i robi miliard fotek dziennie, po czym przez noc uploaduje całą kartę SD na album do FB 😄 Ewentualnie zbieram hurtowo albumy z zapostowanymi samolotami nad którymi pracuję jesli fotki są przyzwoitej jakości. Innych zastosowań nie znajduję 😄 puszcze posta raz na 6 miesięcy ale to raczej takie pośmiertne drgawki umarlaka 😄
  20. Czy to prawda to nie wiem ale wystarczy, że masz włączone reportowanie błędów / crashy z wysyłaniem do MAXON bezpośrednio i taka ilość danych to raczej nic niezwykłego... zrobi dumpa pamięci i masz paredziesiąt mega na raport. Sprawdź czy nie masz czegoś takiego włączonego w ustawieniach.
  21. @Destroyer aaaa chyba że to jakiś automat zrobił... bo tak sie dziwiłem po kiego grzyba by ci ktoś tak wysłał 😛
  22. na ból dupy polecam ten specyfik xD
  23. Tak dla ciekawości: Po jakiego grzyba "malować taki plik Szopce? Animacji nie złożysz.... to jakoś do eksportu na warstwy miało służyć? Druk na maszynę? Jakimś Hudiniowym czarownictwem mi to śmierdzi 😛

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.