Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Nom a wiesz nawet podobna - taka Dark Souls-owa wersja na którą poszedłbym do kina 😄 Tytuł roboczy: Mała Syrenka Afer Life - przygody z koszmaru marynarza. A na końcu zamiast ślubu była by scena jak go zjada 😄 P.S. Choć w talii trochę jej przybyło - widocznie ludzina jest tucząca, musi ograniczyć też węglowodany 😉
  2. Jeśli macie dusze mechanika, a nie za bardzo lubicie babrać się w smarze, to zacebulujcie sobie z Epica Car Mechanic Simulatora 2018 😄 P.S. Macie coś godnego do polecania na letniej wyprzedaży Steama?
  3. Świetne ryslunki!👍 P.S. Cyc duży, dorodny, o kształcie gruszkowym, nieco blady - ale nie będę wybrzydzał. Choć właścicielka już mniej powabna. No ale jak by tak torbę na głowę, litr siwuchy to i ujdzie w tłumie 😜 https://www.youtube.com/watch?v=ankA6U5FkVo&ab_channel=Nevshoo
  4. Dzięki chłopacy! 👍 Bo już muzyczka z posta wyżej zaczynała wchodzić za mocno 😜
  5. @michalo THX za feedback 🙂 bo już myślałem że wszedłem w te tematy:
  6. Jak myślicie nie przesadziłem z tą graficzką? Miałem w planie 2gi samolot - ale czas nagli bo jutro termin - więc chyba odpuszczę.
  7. Mortom odpowiedział Myoghi → na temat → Work in progress (WIP)
    Unreala bez minimalnie Threadrippera nawet nie tykaj patykiem - sama kompilacja shaderów pustej sceny zjadła by ci z 10 min 🙂 nie mówiąc o tym czy by ci się poprawnie silnik odpalił w edytorze 🙂 Ale próbować można 😄 Sadomaso i Unreal mają te same korzenie - ból / cierpienie, zaplatane lekką nutką przyjemności 😉
  8. @Nezumi to dość kuriozalne że snajper biega z nożem i wszystkich załatwia w walce wręcz - nie to obiecywali jak się zaciągałem 😉 Wg. mnie to dość poważny błąd w projekcie gry - CHYBA. Ze skradanek to chyba tylko Splinter Cella ogrywałem - a potem już mi się ode chciało czekanie na to kiedy mogę dalej GRAĆ W GRE 😉 Mi po darmowej rozpuście od EPICA podeszło MEN EATER - nawet miła gra w rekiny 🙂 jak się wpienię, to odpalę, zjem paru ludzi i wq**w przechodzi 😜 A że za darmola to moja cebulowa dusza się raduje x2 😄
  9. Mortom odpowiedział Myoghi → na temat → Work in progress (WIP)
    @Myoghi Pewnie dlatego bo to były górskie trasy i raczej bardziej by przeszkadzały niż cokolwiek usprawniały. Zresztą nie czarujmy się, spojler jakikolwiek ma sens dopiero wtedy kiedy auto dysponuje odpowiednią mocą. A staruszki maluszki raczej bardziej kaszlały niż były demonami prędkości. W sumie to się dziwię, że miały spojlery z tyłu, no ale może jakiś tam nacisk wywierały i jakoś poprawiały trakcje. Choć myślę, że więcej maluszek tracił na tym spojlerze niż zyskiwał. Ale ekspertem nie jestem więc mogę się grubo mylić. Tak czy siak, render znacznie lepiej się teraz prezentuje 👍😎
  10. @Destroyer Rozczula mnie ten zielony akcencik pomiędzy monitorami 👍🙂
  11. Słuchaj Destara. Tez kiedyś celowałem w perfekcję, wymusiane siateczki itd. Ba nawet robiłem to czego nie widać, dopiero później przyszło oświecenie jak termin gonił a model daleki od skończenia 🙂 - a teraz, to tak jak wyżej - to co widać w kamerze i wio dalej 🙂 Co innego jak robisz render telefonu czy cuś, ale wtedy jest duż szansa że dostaniesz siatę z CADa i lecisz z koksem na materiałach, ewentualnie "naprawiasz" lekko model pod render.
  12. Mortom odpowiedział Myoghi → na temat → Work in progress (WIP)
    Jak dla mnie to ten niebieski strasznie oczojebny - stonowałbym go trochę aby nie wyszło sztucznie. Lakier też jakiś taki super glanc - no ale powiedzmy że ledwo malowany więc ujdzie - choć speculara bym nieco osłabił, chyba że mocno świeci HDRka i ona nadaje takie wrażenie. Dorób minimalnie wnętrze i daj lekko przezierne te szyby, bo teraz jak nie jedzie tym maluszkiem Joe Biden to nie trzeba takiego zaciemnienia 😉 No i zapomniałeś o przednim spojlerze 😉 👍 🤣 Popatrz jak fajnie kolorystycznie wyszła ta maszynka: https://www.behance.net/gallery/89541429/FIAT-126-MINT-EXCESSIVE Tuning tak średnio mi pasuje ale stylistyka kolorów to już bardzo 🙂
  13. to ostatnie mnie rozwaliło 😄
  14. E tam, ci co korzystają z photopea pewnie zostaną tam gdzie są bo między innymi właśnie dlatego jej używają aby nie gryźć się z Adobe$, a reszta spróbuje, zobaczy że to żaden szok jakościowy i wróci do Affinity Photo 😉
  15. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Dyskusje o grafice
    Dzięki chłopacy... część znam a część chętnie przesłucham/oglądnę do paszy śniadaniowej 🙂
  16. Jak w temacie. Znacie jakieś ciekawe podkaściki dla grafików z grafikami itd.? Jak dla mnie miłą dodatkiem było by z grafikami 3D ale z tradycyjnym malowaniem też nie pogardzę. Szukałem trochę coś tam wujek google wypluł, ale pewnie milion innych nie znalazłem. Macie jakieś ciekawe typy? Preferowane języki to Ang lub Pol - bo innych nie znam 😄 Pozdr 😄🔊🎧
  17. Mortom odpowiedział yarosh → na temat → Work in progress (WIP)
    Nie chce ci psuć radości bashowania wiec napisze tak 🙂 Za dużo detalu za mało formy - przynajmniej tak mi się wydaje. Posłuchaj tego pana jak "budować" formy miłe i ciekawe dla widza. Pozdr 🙂 i happy bashing !
  18. @Destroyer Zgadzam się po za jednym... zamień łuk na pistolet/karabin ewentualnie flintę i może dożyjesz aby móc wnukom opowiadać, w statku kosmicznym, jak to się na szabry z babcią chodziło i ilu szkopów / czerwonych ustrzeliło 😉 Albo przyłącz się do prepersów i też dacie rady 😄
  19. Wygląda fajnie... ale po tym co dzieje się wokół nas na jawie, to chyba nie zmusiłbym się na kolejny horror. Ale chociaż... w sumie... nawet może bym się przełamał - jak to nasze chłopaki ze wschodniego brzegu Missisipi, to bym pewnie pograł z ciekawości 🙂
  20. Diabołek wygląda na miłego rogacza z sąsiedztwa - taki rogaty pan z bazarku PIEKIEŁKO: Kierowniku... kup pan 3 zegareczki w cenie jednego - do oferty dołączam, tylko dzisiaj, promocyjne! 3 umęczone dusze polityków którzy obiecują co tylko pan kierownik sobie zażyczy 😄
  21. Albo zainteresuj się tym małym programikiem. Plasticity - chłopina koduje bardzo przyjazny programik dla ludzików którzy mniej interesują się techniczną częścią procesu a bardziej samym modelowaniem kształtu - taki trochę rhino tylko (półki co) za free 🙂 a nawet nieźle to śmiga 🙂
  22. SubD robi kanciaste bo mimo że na wersji do edycji (lowpoly) wszystko ładnie dochodzi, to dla niego to koniec kształtu i nie wie że dalej jest łagodny łuk. Aby uniknąć takich bolączek spróbuj modelować najpierw cały kształt obiektu a potem na bazie kształtu dodajesz kolejną siatkę z modyfikatorem shrink-warp. Oglądnij sobie filmik dołączony do postu 🙂 Myślę że jest to dość jasno tam wyjaśnione 🎥 Często używam tej sztuczki bo pozwala na lepszy podział siatki na poszczególne obiekty bez martwienia się o to że będzie nieintencyjny kant tam gdzie ma być łuk.
  23. I tyle w temacie 😉
  24. Dawaj od razu, nikomu nie pokażemy... cii... konfidencja większa jak u pobocza na spowiedzi. Co pokazujesz na forum zostaje na forum 😉
  25. No z tym dla potomnych, to tylko po to chyba żeby mieli się z czego się pośmiać, jak to stare ramole ciułały CzyDe 😜 - But as U wish my friend 🙂 Pomysł dobry i racja na pewno będzie szybciej 🙂 ale obmyśliłem już plan taki - wyrenderuje 50% docelowej rozdzielczości i puszcze zniekształcenie w shader edytorze. Tak aby dostać dodatkowy detal niemal zerowym kosztem - skomponuje to potem w Pshopiku albo od razu w vieporcie i Voilà! Albo podmaluje. Jeszcze nie wiem. Ciągle zapominam że to nie jest animacja 😉

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.