Skocz do zawartości

Scena 3D: wrocławski ratusz


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetne tekstury i modele, widać ogrom włożonej pracy.

render może nieco słabszy,jakoś ten kolor nieba nie pasuje do oświetlenia (kolor dolnej części nieba pasuje, ale to przepalone w górnej części nie, ponieważ wygląda jakby słońce znajdowało się dokładnie tam za jakąś chmurką, a z cieni wynika że ono jest raczej od strony kamery)

samo oświetlenie fajne, klimatyczne.

ogólnie praca bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model rewelacyjny (ale to było wiadome już z wipka ;))...

Naprawdę dobra robota. Brawo (!!!)

Choć tak jak Klicek napisał, render pozostawia pewien niedosyt... Szkoda tak pięknego modelu, może pobawisz się jeszcze z porządnym wyrenderzeniem tego dzieła?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się znowu glow podobuje. Ludzi natomiast też bym usunął i zastąpił ich wicią porannej mgły:)

 

Ewentulanie możesz jakiegoś menela z winem wstawić w dyskretnym miejscu. Tacy rano już się pojawiają na mieście w niedzielny słoneczny i chłodny poranek.

 

Jest cool!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstura ścian ratuszowych to tragedia:). Myślę że zdołasz poprawić.

a ja mysle ze nie wiesz o czym mowisz..ale spoko moze rzeczywiscie "jakos troche to nie wyteksturowane odpowienido, a tekstura to tragedia"

Radze najpierw sie wziac za siebie i nie dawac wszedzie komentarzy na poziomie jakim sa one teraz..

no chyba ze dla Ciebie odpowiednio wyteksturowane z dobra tex jest to co prezentujesz na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny model, sam kiedyś chciałem spróbować to zrobic, ale po zastanowieniu doszedłem do wniosku że "za wysokie progi"

 

- fajny klimat na renderze (takie poranne słońce bardzo mi się podoba - jedyne co mogę zasugerować to lekkie zwiększenie ostrości cieni (troche imo za bardzo rozmyte, ale to moze tylko moje widzimisie :)

 

- przyłączę się do prośby o nocny render :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności