Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mruk uczy się malować


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

Troche na zasadzie "wszyscy mają teczkę, mam i ja!"

Na początek pare rysunków koncepcyjnych jakie wykonałem dla Aazero:

wilkolaktprzodqn1.jpg

straznikcf7.jpg

strazniktai9.jpg

sesekeqd8.jpg

machaliaszxh4.jpg

dzieckomp1.jpg

Nowsze prace:

dragonita1vl7.jpg

50mp2.png

 

Wszelka konstruktywna krytyka bardzo mile widziana.

Edytowane przez Mruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziadzio na kamyczkach i rycerz najbardziej mi się podobają ;)

Niektóre koncepty pojazdów też niezłe, tylko szkoda że takie małe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylkoja widze ostra inspiracje w conajmniej dwoch obrazkach-lesni straznik-twarz yody z SW jak nic;],lesni dziecko- w muminkach byla taka dziewczynka z b.podoba twarza;] z wszystkich rycesz najbardziej sie podoba, bo te wczesniejsze jakies proporcje dziwne maja-o duzo za duze glowy;/ strasznie dziwnie i nie realnie to wyglada;/ a pozatym to fajnie fajnie;] pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo: Dzięki. One w rzeczywistości nie były duże. Maksymalnie jakieś 4cm na 4cm.

masz)rum: Dzięki. Niedługo postaram się wrzucić więcej takich konceptów.

purple: A jakoś mi się zachciało. Nie było dużo roboty. Po pare minut na każdy. Miało to być ćwiczenie na wyobraźnię - jak dużo jestem w stanie różnych pojazdów wymyślić.

Co do leśnych - ich wygląd był określony opisem jaki dostałem. Co do wilkołaka - masz na myśli długie ręce i troche dużą głowę? Bo to było specjalnie tak narysowane, jeśli coś innego to już mój błąd.

veri_jr: Dzięki

nicponim: Nie inspirowałem się świadomie tymi postaciami, ale możliwe że zostały mi takie obrazy w podświadomości ;) Co do głów postaci - takie miały być - ja tu tylko rysuję.

WWWojDzięki

 

Wrzucam jeszcze jeden rysunek(przepraszam za słabą jakość zdjęcia. Jak do tej pory wszelkie moje wysiłki dobrego przeniesienia ołówkowego rysunku do komputera okazały się bezowocne). Miało być więcej ale nie zdążyłem skończyć. Niedługo postaram się jeszcze coś tu wkleić.

pecikxo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny starszy palacz ;)

Dziwnie tylko jakoś ten papieros wygląda, mianowicie jego perspektywa... Może to i głupie ale jakoś strasznie mnie to razi w tym rysunku. Rysowałeś pewnie z referki, też tam taki jest ten fajek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki :)

Całkiem dobrze Ci wyszło. Ale papierosa faktycznie zrobiłeś za wąskiego w ustach i dlatego to wygląda tak a nie inaczej. Ale to szczegół.

Ogólnie wyszło Ci to bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo : rzeczywiście - trochę za duży zbieg. Może następny pecik lepiej wyjdzie ;)

Siegmar : za duży, owszem - twarz przez to trochę się wydłużyła. Zorientowałem się w momencie jak było już za dużo roboty ze zmienianiem, a że jestem leniwy...

Lacedemon hmmmm... hmmm... ciekawe dlaczego ;) Ostatnio mam przesyt tych wszystkich klimatów fantastycznych. Mam zamiar poćwiczyć ze zdjęć i może jakieś historyczne scenki pomazać.

 

Dzięki za komentarze. Postaram się niedługo coś jeszcze wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porasz : widzę że nie odpuścisz kappie ;) A co do Zila to się nie wykręcisz tak łatwo.

QbisieQ : Dzięki. Owszem całkowicie z głowy, aczkolwiek poprzeglądałem wcześniej trochę konceptów pojazdów żeby wejść w klimat ;)

Mr Kostek : Fajnie że się podoba. Linie pomocnicze to skrzywienie ze studiów, tak samo odpuszczenie dalszego koła.

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr - dzięki

Marduk - Postanowiłem zastosować się do Twojej rady i częściej szkicować. Wrzucam efekty.

Wieczorne ćwiczenia ze zdjęć, mniej więcej pół godziny na każde:

sesja1xn6.jpg

 

Jak zwykle wszelkie rady bardzo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monochromatycznie wyszło, ale ogólnie wporządku. Ramie troche tak na siłe upchniete. Rozumiem, ze na zdjęciu mogło tak być, ale ja bym to i tak zmienił, żeby uwagi niepotrzebnie nie odciągało.

 

Ten wojak ma bardzo fajny detal. Keep working ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne kolorki uzyskujesz na skórze. Pani z czerwonymi oczami #1 best! Usta, nosek i lewe oko ;P. Dziewczyna z monochromu wygląda jak z "Ring-a", czy też "Widma". Niepokojąca panna utopiona w przekwitającym stawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pracki bardzo fajne, ale to już sam wiesz ;) Zacznę obserwować ten wątek :] Gratuluje progresów i czekam na dalsze arty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności