Skocz do zawartości

Diablo III Opening Cinematic


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zainteresowanym mogę powiedzieć że od ok miesiąca jestem w becie i gra jest rewelacyjna!!! Jeśli chodzi o Caina to ma się dobrze, ratuje się go w jednej z misji w becie, nie jest on nam potrzebny do identyfikacji przedmiotów, zresztą ta kwestia dość diametralnie się zmieniła - na lepsze moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowanym mogę powiedzieć że od ok miesiąca jestem w becie i gra jest rewelacyjna!!! Jeśli chodzi o Caina to ma się dobrze, ratuje się go w jednej z misji w becie, nie jest on nam potrzebny do identyfikacji przedmiotów, zresztą ta kwestia dość diametralnie się zmieniła - na lepsze moim zdaniem :)

 

szczerze Cie nienawidzę.

 

;)

fajny filmik, ale jakoś bez tupnięcia :) i tak kupię diablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo rewelacja, ale czego się można było spodziewać - w końcu Blizzard to ścisła czołówka jeśli chodzi o growe animki.

A jeśli już mówicie o samej grze to ja dołączę do sceptyków. Jako wielki fan klimatu Diablo 1 boję się o trójkę, zewsząd zalatuje mi WoWem którego nie trawię :( Zmiany systemu i mechaniki - tak. Zmiany klimatu graficznego - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czy tylko mi się wydaje, że to jest jednak jakoś bez ikry? Fajny "rysowany" początek, i ogólnie technicznie super, ale emocjonalnie nijako. Gdzie temu do intra Return of the Lich King chociażby. Mówię to z pozycji gracza, który w Diablo akurat grywał niewiele, ale zawsze się jarałem filmikami. Tym razem, to nie bardzo.

 

t.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Nie podoba mi się wogóle, jeśli chodzi o fabułę w tym cinematicu. Mroczny meteoryt robi dziurę w katedrze wtf? Mam nadzieję, że to tylko wyrwany z du**y fragmet intra, które w całości może i będzie miało jakiś sens. Z technicznego punktu widzenia to pierwsza klasa, jak zwykle zresztą. Poza tym jesli Blizz się nie pospieszy to świat zostanie zalany kopiami Diablo ( może nawet ładniejszymi):

http://www.youtube.com/watch?v=lvSYmNj6URA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to wykonanie decarda nie podoba.

Na koncepcie jest dużo bardziej odjechany, psychodeliczny.

A tu w filmie to taki stary poczciwy dziadzio skryba, a wystarczyło włoski zbliżyć do konceptu i byłby lepszy efekt o niebo.

Eh.. a laska za to jak Sintel wygląda:D

 

W każdym razie.. ja już chcę grać a tu końca nie widać, można się pochlastać,

tym razem uważam blizzard przesadza z tym hype'm:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności